Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

 

Темата е продължение на Ryanair - мини новини и въпроси: 25.10.2013 - 27.01.2016  

------

 

Шарлероа - София. До колкото разбрах е обявено на пресконференция в Брюксел: http://www.lesoir.be/1104851/article/actualite/belgique/2016-01-27/ryanair-huit-nouvelles-lignes-annoncees-depuis-zaventem-et-charleroi

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Тц тц тц, айде нещо по-смислено вече. Мадрид, Лисабон, Стокхолм, Будапеща, Прага, Виена, Тенерифе, Рейкявик са дестинации, които имат много повече шанс за успех (с правилната честота, разбира се), отколкото линия, по-която летят лилавите за под 100 лв. раунд трип. 
П.С. Опааа Дъблин е добре. Поне в началото ще има приличен интерес. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

В същност Дъблин  вече го има за продажба , през картата 

 

Не съм бил по-щастлив от новина, откакто един премиер подаде оставката на правителството си   :lol:

Да видим какъв ще е отговорът на унгарския "евреин" с бонбонените цветове :biggrin:  И дали изобщо ще реагира адекватно, или ще продължи по стария си модел с цените от/до България...

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

А някой забеляза ли часовете - полетът излита от София в 15:30, кацането в Дъблин е в 17:20, излитането - 17:45, кацането в София 23:25. С други думи - самолетът май ще спи в София.

 

Хайде сега специалистите да сметнат какво още може да поеме самолет в София, щото с една ротация на ден няма сметка.

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ееее, Дъблин е супер!  :yahoo: Поне за тази дестинация молбите ми бяха чути  :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Дъблин е прекрасно! Може би най-силната дестинация в последната година, а може и повече. Ама съм и малко пристрастен :)

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Отколешната мисия под надслов "посещение на концерт на U2 там където трябва", изведнъж прие съвсем друго изражение... :)

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Усещам как, след магеланската сбирка в Бари, като нищо може да се заформи магеланска сбирка на ирландска бира/уиски!  :)

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Усещам как, след магеланската сбирка в Бари, като нищо може да се заформи магеланска сбирка на ирландска бира/уиски!  :)

Драсни едно мейлче на Майкъл да запази първия полет на преференциални цени за нас! :lol:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Мога ли да се включа и аз, с ирландско кафе, щото не пия.

Знам, че това е непростим грях, особено в този форум, но се надявам на вашето великодушие. :)

Моля ви, не ми изтривайте акаунта. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ех, този Дъблин :) И нашата групичка му се беше наточила от Букурещ, но сега ще го изчакаме догодина от София. Смело да продължават с новите дестинации ... ние няма да се дърпаме- ще пътуваме.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Усещам как, след магеланската сбирка в Бари, като нищо може да се заформи магеланска сбирка на ирландска бира/уиски!  :)

 

Йессссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссс!!!

Връзка към мнение

Боже, не мога да повярвам, това е нереално. Дъблин според мен ще е много добра дестинация, искрено се надявам самолетите да се пръскат по шевовете. Много добре звучи директно до другия край на европа. Само да кажа, че от там има полети за навсякъде по няколко пъти на ден ито евтини с техните Ryan и AerLingus. Стискаме палци всичко да е наред.

PS: само да попитам случвало ли се е да обявят някоя дестинация и да пропадне? Питам, защото Ноември е далеч, а от тази новина получих туристически оргазъм.

PS2: Интересно ми е тази цена (въпреки, че е невероятна) колко може да падне. Толкова е ново това, че мета търсачките не са го индексирали още и тези полети не мога да ги намеря никъде освен в официалния сайт.

PS3: ПОООМООООЩ! ГОЛЯМ КЕФ С ТОЗ ДЪБЛИН!

 

PS4: Ако пуснат нещо до Централна Европа и някое ключово летище като Мадрид и Милано... ще отвеят лилавата конкуренция.

Редактирано от MARTiNSHO
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.