Прескочи до съдържание

Тип електрически контакти по света и преходници за тях


Препоръчани мнения

Да, ако нещо се развали просто сменям изгорелия бушон.

Много благодаря за отговорите. :)

Ами ако ми се наложи инцидентно вкъщи да го използвам. 

А между другото адапрета леко подрънква, нормално ли е? Извинявам се за въпросите, но не разбирам.

Част от комплект са. http://www.skross.com/en/product/145/pro-world-usb.html Само малка част е със шуко стандарт. Дебелия адаптор е с три крачета.

Връзка към мнение

Я виж дали средното краче от трите не е гъвкаво и дали не може да се избута по някакъв начин. И моя подрънква, много чарколяци има вътре и доста от тях са подвижни. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Zornitsa каза:

Георги, средното краче се движи нагоре, надолу и по средата.

А няма ли степен, в която да може да се избута навътре при натискане?

Връзка към мнение
преди 22 часа, Zornitsa каза:

Част от комплект са. http://www.skross.com/en/product/145/pro-world-usb.html

Можеш да си съвсем спокойна с този адаптер. Имам голямата част само (без малката приставка) и съм супер доволна. Малко ме е яд, че когато си го купувах преди няколко години, не намерих такъв с USB порт, но с изключение на това, ми върши страхотна работа и покрива на практика всички стандарти. За качеството на изработка дори няма смисъл да споменавам - Swiss quality :) Сигурна съм, че няма да ти се наложи да използваш fuse switch-а ;)

Връзка към мнение
  • 5 години по-късно ...

Да препоръчате универсален такъв, който мога да поръчам онлайн и да е с бърза доставка (до 2-3 дни)  или пък конкретно на 110V за Колумбия? Благодаря предварително! 

Връзка към мнение

Има преходници за по 2 евро по магазините в Колумбия. В Практикер и подобни у нас също има.

Преходниците се различават основно по формата, не по волтовете. Има на 110волта доста различни  видове.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.