Прескочи до съдържание

Разпродажби на Lonely Planet


Препоръчани мнения

Lonely Planet започват 12 дневна коледна разпродажба като всеки ден ще има различно предложение. Първото е всичките им електронни книги на цена от 6 евро, което по моему е добра оферта, ако така и така сте набелязали някой пътеводител за бъдещо пътешествие и имате съответното устройство. 

 

Кода за отстъпката е XMASEBOOK и се въвежда преди плащане. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз съм ползвал техния гайд за Сеул... Ами пълна скръб. Има само централната част, много бедни ПОИ-та. За Европа не съм ги ползвал, но имам голяма маст от тях сваляни безплатно (на промоция) на iPhone-a и там картите са урязани. Ако се отдалечиш си веднага извън картата.

 

Така де личното ми впечатление не е добро, но не все пак опитът ми с тях е ограничен.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз пък съм им голям фен. Е, имало е страни, за които пътеводителят не е върхът, но в общия случай са ми били от полза.

Връзка към мнение

Май е въпрос на вкус, някой са фенове на LP, други на Rough Guide, трети на Frommers. Аз например съм от последните, но то вероятно е заради това, че първо попаднах на тях и им свикнах на организацията и на структурата - знам кое да пропусна и кое да чета. 

Връзка към мнение

Аз съм ползвал техния гайд за Сеул... Ами пълна скръб. Има само централната част, много бедни ПОИ-та. 

 

Така де личното ми впечатление не е добро, но не все пак опитът ми с тях е ограничен.

 

 

Имам почти всичките им пътеводители в PDF сваляни от торентите и ги преглеждам преди пътуване.

Картите им са по-скоро объркващи отколкото информативни , но това важи за повечето пътеводители.

Много често инфото не се обновява и примерно в издание от 2012 виждаш цени които са посочени и в изданието от 2008 , но са променени някъде в 2010  :P

Просто огромната част  се преписва буквално в новото издание без да проверяват актуалната обстановка.

Така е и с хотели , ресторанти , транспорт ... задължително сравнявайте набелязания си план с инфо от нета !!!

 

 

Аз съм фен на Rough Guides и DK.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

50% намаление на всички печатни и непечатни книги на сайта на LP.

Да, по Коледа си купих 5 книги и бях много доволна. Сега се ядосвам защо само 5 съм купила тогава и мъдря кои още да си купя..

Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Като гледам колко блогове са се сдобили със собствен код предполагам LP го предоставят на всеки който пожелае.

Сигурно и за нашите магеланци ще предоставят подобен код  :)

Връзка към мнение

Ейййййййй, момчета, страшни сте! :yahoo: :yahoo: :yahoo: Веднага си напазарувах два броя - за Корея и Япония. Излязоха ми къде 50 лева, което си е супер, същите ги имаше в Рим, ама по 40 евро за едната бройка. Благодаряяяяяя!

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Хич не съм предполагал, че са толкова популярни тия промоции. Те LP кажи речи постоянно въртят някакъв вид промо, дали ще е за пдф-ите, дали ще е 3 на цената на 2, дали ще е безплатна доставка. Ще гледам за напред да информирам като ми попадне :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

3 на цената на 2 е на практика постоянна промоция на сайта им.

Човек трябва да е башкъ луд да им купува гайдовете на корична цена в книжарница  :P 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да и аз си понапазарувах  - два по текуща необходимост и трети в перспектива ,за  да избия от  шипинга :). Благодая на stenk  за промо кодчето. Всъщност не знам как да определя сделката - като такава с елемент на спестяване или харчлък -не задължителен и ненавременен :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

То инфото в 90 % от случаите ще е същото и в следващото издание. Единствената разлика е в някой цени и всяко място включено в тия пътеводители неминуемо качва цените с оглед на наплива.

Много пъти съм гледал как  "пътешественици"  следват едно към едно препоръчаните места и това здраво си ме дразни  :)

Връзка към мнение

Конкуренцията явно е силна - в книжарниците, където продават Лонли планет, вече месец тече същата промоция, 2 за цената на 1, и няма свършване, даже имам чувство, че се увеличават. Дори аз се купих няколко, въпреки че не ги харесвам, но обичам гидове по принцип.   

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.