Прескочи до съдържание

Разпродажби на Lonely Planet


Препоръчани мнения

Всъщност scribd си е доста добра опция, дори платения вариант. Ако имаш сложно пътуване за цял месец през 3-4 държави, плащаш $9 и си свиркаш. Освен ако не държиш на колекцията от хартиени пътеводители си е супер. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...
Двуцветко

Lonely Planet is offering a 50% discount on digital and printed versions of travel guides in Lonely Planet’s online shop!

 

To get the discount you should use promo code FLY4FREE50

 

Изпробвано, работи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Покрай промоцията с безплатния новозеландки пътеводител, попаднах на следното полезно местенце:

 

http://media.lonelyplanet.com/ebookmaps/

 

В този сайт се съхраняват всички карти, използвани в пътеводителите на LonelyPlanet, в pdf формат.

  • Харесвам 13
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Това не е на LP, нито разпродажба, но е безплатно следващите три дни.

http://www.amazon.com/Viajes-Manual-autoformaci%C3%B3n-turismo-Spanish-ebook/dp/B015AH5L6K/ref=sr_1_1?s=digital-text&ie=UTF8&qid=1442222100&sr=1-1&keywords=manual+turismo

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

В hotukdeals.com са публикували код за безплатна книга (city guide) от Lonely planet. Току що си свалих книгата за Париж. Който иска може да го използва. Кода е: INSTATHANX

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

В hotukdeals.com са публикували код за безплатна книга (city guide) от Lonely planet. Току що си свалих книгата за Париж. Който иска може да го използва. Кода е: INSTATHANX

 

Благодаря! Току-що изтеглих гайда за Буенос Айрес : )

Връзка към мнение

Може би аз нещо не правя, но на мен след кода ми дава намаление от 6 паунда...

Еbook ли поръчваш или хартиен вариант? Важи само за дигиталния, но може да го свалиш и като Pdf.  :) 

Ако искаш, пробвай пак и ако не стане, ще опитам аз да я сваля и препратя.

Връзка към мнение

В hotukdeals.com са публикували код за безплатна книга (city guide) от Lonely planet. Току що си свалих книгата за Париж. Който иска може да го използва. Кода е: INSTATHANX

 

И аз благодаря!

С кода може да се свали повече от една книга.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз също не успявам ......

 

Трябва да е само от City guide  и става.

Благодаря много :)

Редактирано от Desi75
Връзка към мнение

И аз благодаря!

С кода може да се свали повече от една книга.

 

Пробвах и успях да сваля още няколко гайда, само че трябва да се поръчват по един, за да са безплатни

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз много, много благодаря!!! :) Вече няколко пътеводители свалих.

 

Кодът е валиден само за пътеводителите за градовете. В кошницата трябва да имате само 1 избран, след което добавяте посочения горе код. Ако не ви го отрази и продължава да пише някаква цена на гайда - рефрешнете страницата и отново добавете кода. На мен на 2 пъти не ми го отчете, но след рефреш на страницита нямах проблеми. Вече 4 гайда свалих, не мога да се спра... :lol:

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Надявам се това да помогне-

1. Избирате си градски пътеводител

2. Прибавяте дигиталната версия в кошницата

3. Copy-Paste-Apply на промо кода

4. Попълвате си данните

5. Сваляте :)

step1.jpg

step2_3.jpg

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

И аз благодаря!

С кода може да се свали повече от една книга.

 

Да, и при мен става повече от един път.

 

Благодаря за кода!

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към мнение

Можете ли да свалите безплатно Мелбърн?

 Вчера не успях да го сваля, но пък не съм рефрешвала, за да пробвам втори път.

 

Внимавайте все пак със свалянето на повече книги, тъй като днес от сайта най-любезно ме уведомиха, че имат запазени авторски права и нямам право да предоставям на друг свалените пътеводители (дори и на членове на семейството ми). Намекнаха ми, че идеята им е била да се свали по една книга, а не кой колкото си иска. Въпреки всичко са ми изпратили линкове към всичко, което пожелах да сваля.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.