Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Румънците имат намаление 14.99% за всички полети до октомври 2014.

Промоцията е до неделя включително.

 

http://www.blueairweb.com/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Румънците имат намаление 14.99% за всички полети до октомври 2014.

Промоцията е до неделя включително.

 

http://www.blueairweb.com/

Басси злобния процент са треснали тези. Иди го смятай...  :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И тези също вдигат цените предварително. Ебати, каква е тази такса при плащане с карта 40 EUR??????

Редактирано от mitaka
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Таксата им за плащане с кредитна карта е 10 евро на полет/ на пътник.

Нискотарифни са и аз съм доста доволен. Имам четири полета с тях.

Това 14.99 % е тяхната традиционна промоция и я правят понякога всеки месец , но по-често на около два месеца веднъж.

Не са ултра лоу кост , но са съпоставими с easyJet ...

 

Аз наблюдавам два конкретни полета и за тях намалението е реално.

Редактирано от stenk
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нискотарифни. Обаче с хубави дестинации. За Източна България са добър избор. Пътувала съм до Ница. В цената е вкл. ръчен багаж - стандартен, не като при уиз. Допълнителен - с доплащане. И да, имаше някаква допълнителна такса.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 11 месеца по-късно ...

 

Онлайн чекиране с възможност 30 дни преди полета

В стремежа си да удовлетвори нуждите на пътниците си, Blue Air удължава възможността за онлайн чекиране. В тази връзка, от 9 Януари 2015 услугата онлайн чекиране е възможна 30 дни преди полета, за да разполагате с повече време да планирате пътуването си.

Крайната опция за онлайн чекиране остава непроменена – до 4 часа преди отпътуване. В последната стъпка от онлайн чекирането трябва да принтирате бордната си карта, за да я предоставите на летище преди да се качите на борда.

Ако не извършите онлайн чекиране в упоменатия по-горе срок, ще имате възможност да вземете бордната си карта само на летище срещу такса от 10 евро на пътник.

Онлайн чекиране е възможно за полети излитащи от Бакау, Барселона, Брюксел, Букурещ, Катаня, Кьолн, Ларнака, Мадрид, Малага, Милано Бергамо, Ница, Париж, Рим, Сибиу, Торино Caselle, Торино Cuneo и Валенсия. За всички останали полети онлайн чекиране може да бъде направено на летището преди отпътуване и е безплатно.

Blue Air, 10 години близо до сърцето Ви

Връзка към мнение

Blue Air пускат нова линия през април между Констанца и Милано / Бергамо , сряда и събота , обедно време.
Наистина е много добро решение за източната част на многострадалната териория.
Последната лоукост компания, която кацаше в Констанца беше Ryanair.
Това е сайта на летището в Констанца , полетите вече са включени в разписанието му : http://www.mk-airport.ro/
 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Примерно за март месец 38 евро  Букурещ - Милано в двете посоки с ръчен багаж, но неприятнито е че искат още 20 евро за плащане с карта, а 10 евро за банков трансфер. Това за 5 билета прави съответно 100 или 50 евро допълнително. Моля за вашите коментари, че още се чудя.

Връзка към мнение

Ами това е положението. Всеки път ме боли сърцето като ги плащам тия 20 евро за карта , но вече съм ги приел за част от цената на полета  :)

 

Иначе Blue Air приличат повече на EasyJet отколкото на Ryan или Wizz. Имам ги чисто субективно за една класа по-читави !

Редактирано от stenk
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Примерно за март месец 38 евро  Букурещ - Милано в двете посоки с ръчен багаж, но неприятнито е че искат още 20 евро за плащане с карта, а 10 евро за банков трансфер. Това за 5 билета прави съответно 100 или 50 евро допълнително. Моля за вашите коментари, че още се чудя.

 

Взимате си до Линате и така ще спестите двупосочните транфсери от/до Бергамо. :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Взимате си до Линате и така ще спестите двупосочните транфсери от/до Бергамо. :)

Билетите са до Линате - уточнила съм че тези 100-50 евра са такса за плащане на билетите с карта или през банка. ;) , а не трансфер до Милано

Връзка към мнение

Ами това е положението. Всеки път ме боли сърцето като ги плащам тия 20 евро за карта , но вече съм ги приел за част от цената на полета  :)

 

Иначе Blue Air приличат повече на EasyJet отколкото на Ryan или Wizz. Имам ги чисто субективно за една класа по-читави !

Благодаря stenk за подкрепата, то и аз съм на такова мнение но погледнато 200 лева такса за плащане си е сериозна сума.

 

Това е ясно, но тези 50 евро си ги вземат още при резервацията, така че не може да се избяга от тях  и после като отида  в банката естетствено пак ще има такса

Връзка към мнение

Еми нали с банков превод е по-малка таксата, отколкото с карта? Т.е. просто крайната цена не е тази, която показват (все си мисля, че това е против разни разпоредби от ЕС...), щом винаги има нещо отгоре, което не може да се избегне

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

58 евро до Линате , ако при това Констанца ти е по-близо от София не е никак лошо.

Като гледам какво е из Южна Америка ми се вижда без пари ама много сме се изнежили тук :)

Връзка към мнение

58 евро до Линате , ако при това Констанца ти е по-близо от София не е никак лошо.

Като гледам какво е из Южна Америка ми се вижда без пари ама много сме се изнежили тук :)

Полета е от Букурещ, летището ми е на не повече от 80 км, страшно удобно. Пък и много съм щастлива, че съм по близо до Букурещ от колкото до София, стува ми се че избора е доста по голям

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Още на 13.01 сутринта си купих с намаление билети до Барселона за юли месец по 228лв. Имаше някакъв бъг явно -  от 6 до 9ч. сутринта. Цената мисля, че е добра, въпреки че не ми харесва таксата от 80 евро - аз купих 4 билета. Времето на пристигане 10 сутринта и на връщане 19ч са много удобни.

 

След като купих билетите, цената им се вдигна.  :)

Редактирано от volen00
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Преди малко се чекирах, но системата ни даде различни места, а  съм с две деца на 8 и 15. Местата, които ни дадоха са 6А, 6D, 7A , 7D  :( Дали е възможна размяна на място в самолета?

Връзка към мнение

Преди малко се чекирах, но системата ни даде различни места, а  съм с две деца на 8 и 15. Местата, които ни дадоха са 6А, 6D, 7A , 7D  :( Дали е възможна размяна на място в самолета?

Предполагам, че ще е възможно. 6А и 7А са до прозореца и със сигурност ще може да ги размените с някой на средно място до 6D и 7D. Същото се отнася и за местата до пътеката 6D и 7D, които ще можете да размените със средни места до 6А и 7А.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Когато летях последния път с тях и бяхме четирима човека пак така конфигурирани, ни попитаха дали искаме да ни сложат на един ред, пък и полета не беше пълен и почти никъде нямаше по трима на ред

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.