Прескочи до съдържание

Ваучери за намаление


Препоръчани мнения

Много често авиокомпаниите пускат ваучери за намаление, най-често това е Lufthansa със стойност около 10-20 евро.

 

Лошата новина - обикновено са валидни с изходна точка само от няколко държави. Добрата - не се изисква нищо повече от email адрес и получаването им отнема няколко секунди. 

 

В тази тема ще пускаме подобни оферти. 

 

-20 евро за полети от Германия

https://promotion.lufthansa.com/glamourfruehling/

Паролата е: LH061304

 

Условия:

 

The voucher can be redeemed between 06/04/2013 and 06/06/2013.
Travel must be between 06/04/2013 and 30/09/2013.
Vouchers are only valid for itineraries where all flights are operated by Lufthansa and Lufthansa Regional Partners (incl. Lufthansa City Line and Eurowings).
The voucher is only valid for flights departing in Germany.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Тук да допълня, че БългарияЕР праща на рожденните дни на членовете по FlyMore - също ваучер за отстъпка от 10%, който важи 60 дни от датата на рожденния ден.

Austrian по повод рожденните дни, също пращат ваучер за намаление от 10%.

Alitalia, на всеки 10 дни, на всички, които са абонати по програмата за често летящи, праща ваучери за намаление между 10 и 15% - няма значение дали имате натрупани мили или не.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

От известно време се чудя къде изчезнаха, и появявали ли са се последната година-две от онези промо кодове на easyjet? 

Или и те окончателно преминаха към Паметници на културно-историческото наследство на авиокомпанията, както се случи с дискаунта при плащане с V Electron?

 

Последния, на който съм попадал, май беше миналото лято или зима, и по смътен спомен важеше само за полети от UK.

Някой ако има по-свежи спомени, ще е хубаво да сподели, поне да сме наясно.

Връзка към мнение

http://www.alitalia.com/IT_IT/ - 25% за определени полети и дати. Мисля, че са само от Италия.

За Балселона, Казабланка, Тунис, Валенсия и Казабланка - от 13.05-30.06.2013

CODICE E-COUPON

50E0-2478

 

За Анталия, Джерба?, Ибиса, Родос - от 15.06-15.07.2013

CODICE E-COUPON

8FE3-F349

 

Получих го на пощата си.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

От България - не. Виж откъде има 20 евро

 

(Що не казвате, че си имало тема за това .. аз бухам в общите ..)

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Здравейте, поради проблеми при пътуване и канселиран полет с Еър Франс и големи разправии ни дадоха по един ваучер на мен и мъжът ми за по 150 евро на човек и важат за пътуване с Еър Франс и КЛМ, трябва да букнем до април месец и така като гледам дестинации в Европа излизат скъпо трябва даже да доплащам отгоре, а не ми се иска. Така,че остава вариант за извън Европа, но засега няма нищо изгодно.

 

Ще се радвам ако някой знае да предложи изгодни дестинации за пътуване с КЛМ или Еър Франс :)

Връзка към мнение

Ми ако нямате виза за САЩ и Канада, кажи речи само Южна Америка ви остава като опция за дестинация. КЛМ от време на време имат няколко дневни разпродажби, винаги ги споменаваме във форума, не са мега добри, но стават. 

 

И да, добре е да дадеш разяснение за полетите, защото е възможно да са се опитали да минат тънко с тия ваучери :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ми ни е бяхме тази година точно с тях летяхме до Южна Америка и беше голямо шоу с полета от Париж до Рио де Жанейро, те затова уж замазаха положението с тези ваучери. На тях не пише нищо особено- важат само при резервация по телефона, може да ги ползваш няколко пъти на по малки суми или наведнъж, както за покупка на билети, така и на екстри... Валидни са до април месец. Май ще е по-добре да им се обадя за всеки случай, че наистина не се знае какво гласят малките букви,които само те си знаят.

 

Нямаме визи за Щатите, но сякаш не ни се иска пак да ходим до Южна Америка, не че не ни хареса- беше супер,но бихме искали да отидем някъде, съвсем ново място,на което не сме били.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ми ни е бяхме тази година точно с тях летяхме до Южна Америка и беше голямо шоу с полета от Париж до Рио де Жанейро ....

Какво ще рече 'голямо шоу"?

Връзка към мнение

По- миналата година бяхме Дубай-Куала Лумпур и Бали, от време на време си говорим,че ни се ходи и в Тайланд-може би Банког -Ко Самуй и Сингапур за стоповер, ама както казах ни влече първо някъде където не сме били. Тези дни нещо си мисля за Куба...

 

Под голямо шоу имам впредвид,че след часове закъснение и чакане на летището без никаква точна информация,особено пък да я обявят на английски през ноща накрая ни канселираха полета и после падна едно висене на опашка да ни дадат ваучери за хотел и после пък едно чакане навън на студа да дойде автобус да ни вземе и да ни закара в хотела, там пък чакаме за настаняване. Едвам се добрахме в леглото кам 5 сутринта. И на другия ден ни казаха да отидем рано на летището и се почна пак чакане и питане кога ще излетим съответно никой нищо не казваше и дори имаше вариант въобще да не излетим и така след дългото висене излетяхме следобед към пет часа... кацнахме благополучно след десет часов полет,но все пак бяхме малко притеснени,защото се говореше,че закъснението било поради технически причини и т.н...

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

FLYAF872 за 111 Евро отстъпка от Air France/KLM при полети с тарифна цена (преди таксите) над 140 евро.

Работи през "западните" версии на сайта.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Не, значи цената преди таксите. Отразих пояснението горе :)

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 10 месеца по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...

Промо код “ 4HKLMS ” за  10% отстъпка на Thai smile ( лоу коста на тай еъруейз) по линиите Банкок - Чанг Май и Банкок - Пукет и плащане с visa. Важи за полетите им и от двете летища на Банкок. Току що си купих билет за догодина, работи.  :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

 

В тази тема е по-добре. Ето тук има и пример за ползването:

 

Ню Йорк - София 345 Долара
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Преди малко попаднах на намаление в https://www.cheapoair.com/ - до 20 USD с код FLYTODAY. Мисля, че е само за днес.

Тествано, работи. Не знам как да кача screenshot.

 

Къде се вкарва кода, че нещо не виждам поле в сайта?

Връзка към мнение

 

http://www.cheapoair.come3e779a60bba4f67abe55ae0a3c0c603.png

Limited Time Offer: Take up to $50* Off! Use promo Code LC50

 

 

А откъде го видя този код и какви условия има? Че нещо не мога да го задействам...  :rolleyes: 

Иначе AIR50 ми свали 10% от  цената на едни билети на Райън, обаче пак остава по-висока отколокото на сайта на авиокомпанията.

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.