Прескочи до съдържание

Ваучери за намаление


Препоръчани мнения

£15 отстъпка с купон FLYMINUS15 на budgetair.co.uk за полети от и до UK. Промоцията е валидна 24 часа.

 

На италианската версия дават 15€ отстъпка без купон, днес купих Рим - София за февруари. Плащането с Маестро дава отстъпка от 9.95 € (т.е. останалите начини на плащане са с 9.95€ оскъпяване)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Пълна измама.

 

Каквито и полети да проверих излизат ДОСТА надценени и въпреки добавената отстъпка цената се получаваше като на всички други сайтове или дори по-висока. Аз лично реално намаление не видях.

 

Конкретен пример с Пиза-София на 29 Ноември. Цена директно на сайта на Ryan - €23.99. Цена на budgetair.it (с вече включена "отстъпка" от €15) - €39.11.

 

Мерси от такива "промоции".

Връзка към мнение

Не съм съгласна с теб. От две седмици следя цената на Раян за CIA - SOF на 1-ви март - 32.99€ на човек. Днес купих билетите за 43.58€

 

Има една "подробност" - на страницата преди плащането автоматично слагаше някаква отметка на "servizio" или нещо от сорта, която добавяше 11.99 € на човек. След като я махнах, даде цената по-горе, която ми спести 24€ от цената на Раян.

 

 

P.S. Сега видях твоя полет - действително цената е такава, каквато казваш, сервизът е махнат, но факт е, че при мен пък промоцията си ми свали цената с 30%, така че не е редно да обобщаваме. За някои полети е изгодно, за други - не.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Не съм съгласна с теб. От две седмици следя цената на Раян за CIA - SOF на 1-ви март - 32.99€ на човек. Днес купих билетите за 43.58€

 

Има една "подробност" - на страницата преди плащането автоматично слагаше някаква отметка на "servizio" или нещо от сорта, която добавяше 11.99 € на човек. След като я махнах, даде цената по-горе, която ми спести 24€ от цената на Раян.

 

P.S. Сега видях твоя полет - действително цената е такава, каквато казваш, сервизът е махнат, но факт е, че при мен пък промоцията си ми свали цената с 30%, така че не е редно да обобщаваме. За някои полети е изгодно, за други - не.

 

Явно има единични попадения както в твоя случай, но аз проверих над 10 полета с различни авиокомпании и всички без изключение излизаха по-скъпо през budgetair.it, въпреки включената отстъпка. За мен поне това не е никаква промоция.

 

EDIT: Абсолютно същото е и в английската версия.

 

EDIT2: Разкрих го. Реална отстъпка се получава само когато се купуват 2 или повече билета накуп. При тази схема падна цената и на примерния Пиза-София. Но при покупка на 1 билет излиза по-скъпо по някаква неясна логика.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

EDIT2: Разкрих го. Реална отстъпка се получава само когато се купуват 2 или повече билета накуп. При тази схема падна цената и на примерния Пиза-София. Но при покупка на 1 билет излиза по-скъпо по някаква неясна логика.

T.e. отстъпка има...  :P Мина ми през ума и на мен за 2+ билета, но като пробвах за твоя полет, незнайно защо Раян изчезна изобщо и най-евтината оферта беше към 117€ с Бритиш...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

При цена в сайта на Ryan 30 евро  ,  budgetair.it го продава на 40 евро с отстъпката ?

Явно вярно има странен трик с двата билета  :lol: 

Връзка към мнение

При цена в сайта на Ryan 30 евро  ,  budgetair.it го продава на 40 евро с отстъпката ?

Явно вярно има странен трик с двата билета  :lol: 

 

 

Taка е защото си купувач на дребно. :lol: Чичкото от Раян продава 3 двупосочни билети до Писа за Total Cost € 89.94 .

Същото от Budget Totale 50,67 €   :)   Колкото повече, толкова по-малко! :lol:

 

 

Мерси за споделеното, chandni :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

При цена в сайта на Ryan 30 евро  ,  budgetair.it го продава на 40 евро с отстъпката ?

Явно вярно има странен трик с двата билета  :lol: 

При цена в сайта на Раян 32.99 € на човек, аз купувам 2 за 42.58€, впесто за 65.98€  :) Като добавим и 2 евро плащане с КК при Раян, отстъпката ми излиза 25€, т.е. даже повече от 30%

Мерси за споделеното, chandni :)

Моля, пак заповядай.  :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Taка е защото си купувач на дребно. :lol: Чичкото от Раян продава 3 двупосочни билети до Писа за Total Cost € 89.94 .

Същото от Budget Totale 50,67 €   :)   Колкото повече, толкова по-малко! :lol:

 

 

Мерси за споделеното, chandni :)

 

Да , ти купуваш 6 , аз гледам 1.

 

:)))

Еее веднъж да напишеш нещо положително  :)

Светът не е толкова черен и не всеки иска да ни прецака  ;)

А що им плащате на Ryan такси за карти при положение , че с Visa Electron няма такива   :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Георги Матеев

 Същата отстъпка има и за полети от Испания - в budgetair.es.

 

Нападайте, че промоцията е валидна само още 2 часа :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

edreams.it 6L93JBUR за 25Е от 250Е

edreams.co.uk 65OD946L за £30 ot £300

 

Сигурно и другите версии са пуснали..

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Ваучер за 25% или 50% намеление на стойност 9 или 19 паунда на Qatar Airways, не съм го пробвала

  • Departure flights from four UK airports 

не знам дали ще работи от София 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

  • Departure flights from four UK airports 

не знам дали ще работи от София 

 

 

Аз си го представих с wizz/rayan  до UK, което не е проблем и после за Азия или Австралия.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

20/80 Евро отстъпка от SWISS за европейски или международни полети:

For Euro travel, use code SWISSEUROPASPARTAG2016.

For International bookings, use code SWISSWELTSPARTAG2016

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...
  • 4 месеца по-късно ...

Списък с настоящите кодове за отстъпки в локализираните приложения на Едриимс/Оподо може да изкарате от тази връзка:

 

https://www.google.com/search?q=inurl:a3.odistatic.net/images/creas/mobile/pdf/mar17/&filter=0

 

Примерно 15 евро в португалския ап на Едриимс: VOOS15, в испанския - VUELA15, Италия - VOLA15 и т.н.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Eurowings  дават промокод за 10€ отстъпка, при записване за newsletter (Chandni беше споменала някъде,че ползва временен мейл-адрес в подобни случаи ;) ако не искате да ви спамят)  

Цък

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 43 минути , Фил каза:

Eurowings  дават промокод за 10€ отстъпка, при записване за newsletter (Chandni беше споменала някъде,че ползва временен мейл-адрес в подобни случаи ;) ако не искате да ви спамят)  

Цък

10 евро е най-високата цена, която се плаща в този форум за самолетен билет в Европа. Не виждам къде е промото :rtfm:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 8 часа, Фил каза:

Chandni беше споменала някъде,че ползва временен мейл-адрес в подобни случаи

10 minute mail :ok:

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
 
If you don't see this email correctly click here
 
 
 
Paravion.uk.com   Mobile App Days
 
FLIGHT TICKETS HOTELS
Have you planned your next trip?
You got only 8 days left to use your discount code of 25€ per passenger in our mobile app
 
Your discount code:
6A47E0-3AE3
 
mobile-app-header-nl2-en.png
 
 
 
 
 
Paravion Mobile App.
With our mobile app you get access to the best deals from all the airline companies and exclusive discounts for destinations across the world.
 
Download Paravion App  
paravion-mobile-app_en.png  
 
 
 
 
Terms of use

The discount coupon offers a 25€ discount per passager (Adult, Children, Senior) and it can be used until 19.05.2017. The discount applies only for flights tickets with an individual value over 75€ and cannot be combined with any other discounts.

The discount code is available only for the flights booked through Paravion mobile App.

For more information please contact Paravion team by email at tickets@paravion.uk.com or by phone at +44 20 37 34 84 87.
 
 
tickets@paravion.uk.com | www.paravion.uk.com
 
fb.png
gplus.png
instagram.png
pinterest.png
twitter.png
youtube.png
 
 
 
You received this newsletter because you are registered in Paravion database.
If you no longer want to receive Paravion newsletter, click here.
 

trks.php?R=1&vc=c3RhbmlzbGF2X3Nzc0B5YWhvby5jb20jIzE0MTM0MSMjNTIwNyMjNDU0Nw%3D%3D&ts=1494526264&server=2

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.