Прескочи до съдържание

Rentalcars.com - промоции, мнения, въпроси и оценки


Препоръчани мнения

Ами не е така. Всъщност има големи променливи от локация до локация. Такива са условията на Budget в Исландия, но може да са съвсем различни в Италия и там да има застраховка, която сваля до 0. Budget съвсем не е нереномирана фирма, така че абсолютното ти твърдение не е вярно. Срещал съм всякакви вариации и никога не можеш да си сигурен, докато не провериш в детайли и ситния шрифт. 

 

Ето току що пробвах да изкарам цена от Europcar в Исландия и виж какво излиза:

 

2014-01-29_16-44-04.png

 

Т.е. застраховката на Europcar в Исландия не покрива остатъка до 0. Виждаш че един и същи доставчик може да има тотално различни условия на различни локации. Точно за това и така открих темата, че ще е полезно човек с опит да ни каже как са нещата. На никой от нас не са му минали толкова резервации на коли под наем, отколкото на Даниел и смятам, че неговите съвети може да са полезни точно в такива ситуации за да ни се спести четенето на 3 страници общи условия и фермани.

 

Радвам се, че изплю камъчето, защото си личеше от самото начало че тръгна на контра и общо взето се интересуваш да разбереш отговорите на въпроси, които си мислише че знаеш и просто ровичкаше за слабо място. Жалко, че трябваше да изпишем толкова текст за да стигнем до тук, но пък има доста полезна информация за всички. По притеснението ти ще пусна отделна тема за цялостното присъствие на партньори във форума, по-късно днес и там ще си дискутираме. Нека тази остане конкретно за rentalcars. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря на нашия Директор на водопада, че се е свързал с човек от rentalcars и благодаря на Даниел, че се е съгласил и е търпелив да отговаря на нашите въпроси. Темата е доста добра, защото имаме отговори директно от извора ( дори и посредници да са) . Имам конкретно питане към Даниел и то е има ли фирмата ви статистика за страните в които се наемат автомобили относно ПТП? Да има такива статистики в интернет за държавите, но за мен са много общи. Ще е хубаво да има такава статистика за да може наемателя да реши дали да прави допълнителни застраховки при наемане на автомобила. 

Връзка към мнение

Радвам се, че изплю камъчето, защото си личеше от самото начало че тръгна на контра и общо взето се интересуваш да разбереш отговорите на въпроси, които си мислише че знаеш и просто ровичкаше за слабо място. Жалко, че трябваше да изпишем толкова текст за да стигнем до тук, но пък има доста полезна информация за всички. По притеснението ти ще пусна отделна тема за цялостното присъствие на партньори във форума, по-късно днес и там ще си дискутираме. Нека тази остане конкретно за rentalcars. 

 

Аз също се радвам, защото твоята упоритост ме накара да направя допълнителни проучвания по този въпрос. От проучването установих, че наличието или не на подобна допълнителна застраховка по всяка вероятност зависи от местното законодателство, или може би от прилагането на различни международни актове. Направих експеримент с търсене в сайта на Europcar. Започнах с големите страни от ЕС. Допълнителна застраховка сваляща самоучастието до нула плюс покритие на всички рискове се предлага навсякъде - Италия, Германия, Франция, Испания, Португалия, Швеция и т.н. Допълнителна застраховка сваляща самоучастието до по-ниски стойности се предлага за Исландия, Великобритания, Швейцария и Австрия. Очевидно нещата са различни в различните европейски страни и това ме кара да мисля, че всичко е въпрос на законодателство...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 Генерално се иска наличие на кредитна карта и почти винаги тази кредитна карта трябва да е на името на шофьора. Изключения дребни има, случва се някой фирми да работят дори с кеш или дебитни карти, но са много нарядко. 

Ако може професионално мнение точно за тези изключения. Как може потенциалният клиент да се възползва от тях.

 

Искам да наема кола без кредитна карта в Сицилия.

Връзка към мнение

Благодаря на нашия Директор на водопада, че се е свързал с човек от rentalcars и благодаря на Даниел, че се е съгласил и е търпелив да отговаря на нашите въпроси. Темата е доста добра, защото имаме отговори директно от извора ( дори и посредници да са) . Имам конкретно питане към Даниел и то е има ли фирмата ви статистика за страните в които се наемат автомобили относно ПТП? Да има такива статистики в интернет за държавите, но за мен са много общи. Ще е хубаво да има такава статистика за да може наемателя да реши дали да прави допълнителни застраховки при наемане на автомобила. 

 

Здравей Енцо,

 

само на бързо искам да се включа и да отбележа кои държави според нашата статистика се водят като т.нар. High Claim: Австралия (заради кенгурута, колкото и смешно да звучи е истина), Хърватска, Доминиканска Р-ка, Индия, Латвия, Мадейра, Нова Зеландия, Южна Африка, Швейцария, както и определени райони на Норвегия, Швеция и Словения. При наемане на автомобил в някоя от тези страни, ние го смятаме като по - рисков наем, за което цената на покритието което предлагаме е малко по - голяма.

 

Ако може професионално мнение точно за тези изключения. Как може потенциалният клиент да се възползва от тях.

 

Искам да наема кола без кредитна карта в Сицилия.

 

Също да отговоря и на но нейм - кредитна карта е абсолютно задължителна. Що се отнася до Сицилия и Италия като цяло - кеш и дебитни карти се отказват в 100% от случаите. Тук искам да уточня няколко много важни неща за клиенти от България:

 

1. Много добре проучете с банката си какъв вид карта ви издават - Виза Електрон кредитна карта не се приеме почти никъде (дори българските доставчици ги отказват). Също така, ако ползвате фирмена карта с името на фирмата върху нея, много е вероятно да не ви дадат автомобила.

 

2. Много важно условия за пътуващите до Италия - от скоро показваме името на доставчика под всеки автомобил, така че имайте предвид следните условия с Маджиори и в някои случай Локауто и Сицилибай кар - те имат изричното изискване за клиенти от Източна Европа да представят втори документ за самоличност освен шоф. книжка, самолетен или влаков билет за връщане, както и хотелска резервация в Италия.

 

Поздрави и хубав ден на всички магеланци!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Това последното, като го прочетох и за билет и за хотелска резервация ме навежда на мисълта колко е различно наемането на кола в някои европейски държави и САЩ. В Европа е все едно наемаш някаква скъпоценност и по презумпция си лош шофьор и само се мисли как нещо ще и направиш на колата.

В САЩ отиваш на един голям паркинг и сам си избираш колата с ключовете на таблото и никой не ти гледа нито драскотини, нито нищо и с пукната гума съм връщал кола без последици, това си е просто кола и никой не гледа на нея, като на нещо, дето трябва само да се снимаш с него и да не го пипаш.

sorry за лиричното отклонение, ама да ми искат хотелска резервация, айде....

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

sorry за лиричното отклонение, ама да ми искат хотелска резервация, айде....

Може да имат горчив опит с някои определени прослойки...

Сещам се за миналата година, когато имаше големи сътресения със наема на фототехника в България.

Връзка към мнение

1. Много добре проучете с банката си какъв вид карта ви издават - Виза Електрон кредитна карта не се приеме почти никъде (дори българските доставчици ги отказват).

Виза Електрон не са ли дебитни карти? :rolleyes:

Връзка към мнение

Това последното, като го прочетох и за билет и за хотелска резервация ме навежда на мисълта колко е различно наемането на кола в някои европейски държави и САЩ. В Европа е все едно наемаш някаква скъпоценност и по презумпция си лош шофьор и само се мисли как нещо ще и направиш на колата.

В САЩ отиваш на един голям паркинг и сам си избираш колата с ключовете на таблото и никой не ти гледа нито драскотини, нито нищо и с пукната гума съм връщал кола без последици, това си е просто кола и никой не гледа на нея, като на нещо, дето трябва само да се снимаш с него и да не го пипаш.

sorry за лиричното отклонение, ама да ми искат хотелска резервация, айде....

Аз си мисля,че малко се пресилват нещата!Колкото повече чете човек толкова повече се обърква и започва да се дерзае при избора на кола,фирма,марка,застраховка!Появяват му се киселини,повишава кръвно налягане, а и ускорява сърдечен пулс.Същото е ,като обикновен човек чете за болести,лекарства и диагнози в Интернет.Само може да научи че е неизлечимо болен от поне 25 болести:-))

Това не означава ,че не искаме повече да знаем.Народа е казал....."питай патило".И всеки за себе си да си прави извод.От личен опит само мога да споделя,че НИКОГА не са ми правили спънка за кола буквана и платена с чужда кредитна карта(тази на жена ми)...и в случаите когато тя е била с мен ,никога не са и искали лична карта или нещо друго.А за блокирането на сума...не съм и се замислял.,даже и сега от темата разбрах(може да се дължи и на лимита на картата де)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

само на бързо искам да се включа и да отбележа кои държави според нашата статистика се водят като т.нар. High Claim: Австралия (заради кенгурута, колкото и смешно да звучи е истина), Хърватска, Доминиканска Р-ка, Индия, Латвия, Мадейра, Нова Зеландия, Южна Африка, Швейцария, както и определени райони на Норвегия, Швеция и Словения. При наемане на автомобил в някоя от тези страни, ние го смятаме като по - рисков наем, за което цената на покритието което предлагаме е малко по - голяма.

 

Не знам точно защо, но в Швейцария премиите по застраховките са доста високи и повечето хора имат excess и по застраховките на собствените си коли. Единственото, което е видимо (поне за мен), са лимитите на отговорност - доста са високи. Нямам подръка полицата, но са седемцифрени със сигурност. Не знам обаче дали това е единствената причина.

От друга страна, паркоместа има почти насвякъде (включително в големите градове, не безплатни), трафикът е добре организиран и шофьорите са дисциплинирани. Пътищата са много добре поддържани, включително през зимата.

Ако обаче мислите да карате офроуд, да паркирате свободно покрай пътя или просто да шофирате "като в София" тоя excess ще ви е най-малкия проблем. Мен лично не би ме притеснил excess за кола под наем в Швейцария, ако ще я ползвам за да отида на ски или за туризъм.

За другите държави от списъка не знам. За северна Швеция само мога да кажа, че освен многото сняг често има и лосове по пътищата - знам го от хора, които живеят там, така че е възможна причина.

Редактирано от georgiev
Връзка към мнение

Аз си мисля,че малко се пресилват нещата!Колкото повече чете човек толкова повече се обърква и започва да се дерзае при избора на кола,фирма,марка,застраховка!Появяват му се киселини,повишава кръвно налягане, а и ускорява сърдечен пулс.Същото е ,като обикновен човек чете за болести,лекарства и диагнози в Интернет.Само може да научи че е неизлечимо болен от поне 25 болести:-))

Почти като героят на Джеръм К. Джеръм от "Трима души в една лодка", който, ровейки се в някакъв медицински справочник, установява с ужас, че според описанието на симптомите, единствената болест, от която не страда, е "хронично възпаление на капачката на коляното" ... :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте магеланци,

Да освежим темата с пресни впечатления.

Аз употребих сайта както се вика на емпиричния принцип с много грешки и проби. В крайна сметка букнах кола и миналата седмица се прошетохме из Тенерифе.

 

Сега аз нямам много опит с предварителното букване на кола и за това не съм експерт, но се надявам моя опит да е полезен.

Като начало в желанието си да докарам колата за получаване пред хотела не се справих и резервирах и канселирах няколко пъти, което доведе до блокиране на картата ми /събраха се суми над лимита/ веднага блокират а връщането трае два три дни. От моята банка също са леко тегави имайте го предвид ако картата ви е с малък лимит.

 

Взех едно Клио на цена 117 евро за 7 дена, което ми се стори отлична цена, ние бяхме 4ма. Но дотук с положителните коментари. На гишето на Голдкар, явно са най-вървежните, имаше 15 човека, а това по  15 минути на клиент смятайте какво прави. На резервацията от ренталкарс бях прочел отгоре -отгоре 500 - 600 евро сума за самоучастие или щети, не зная точния термин. В смисъл това се блокира по картата ако прецакаш колата нещо. На гишето ... изненада сумата станала 800 евро. Викам на чист испански Карамба защо бе ? А те защото си с посредник. Греда в картата няма 800 свободни. Минавам на вариант две: Каката предлага купя си "Релакс" застраховка - демек даваш 68 евра и пич да не ти хука. Нямаше как дадох. 
Колата която избрах беше с предплатено зареждане. Демек един резервоар напред. Оказа се яка греда. На този остров поради някакви офшорни причини бензина е малко под евро или около 1 евро. Това беше и причината да се метна на офертата. Обаче като кихнах "Релакса" и горивото - изненада: 75 евро гориво?!? За кола с 45 л. резервоар. Ха така. Втора моя грешка бях взел часове от 9:30 до 14:30 тогава не знаех че всичко е на 24 часов принцип и това автоматично прави един ден /който си плащаш/. Внимавайте с часовете и препоръчвам по-късен час за взимане от реално желания за избягване, колата и без това си чака там. 

С табелката че е рентакар, колицата става много интересна за местните паяци, които работят на принципа туриста няма време да се разправя, и заработват добре. Ние се опарихме и там. Та какво стана от евтината оферта .... 

Иначе колата се оказа Фолксваген Поло на 7500 км. миришеше на ново и ни заведе на всички скатани местенца.

 

Това последното, като го прочетох и за билет и за хотелска резервация ме навежда на мисълта колко е различно наемането на кола в някои европейски държави и САЩ. В Европа е все едно наемаш някаква скъпоценност и по презумпция си лош шофьор и само се мисли как нещо ще и направиш на колата.

В САЩ отиваш на един голям паркинг и сам си избираш колата с ключовете на таблото и никой не ти гледа нито драскотини, нито нищо и с пукната гума съм връщал кола без последици, това си е просто кола и никой не гледа на нея, като на нещо, дето трябва само да се снимаш с него и да не го пипаш.

sorry за лиричното отклонение, ама да ми искат хотелска резервация, айде....

Много е прав колегата Ошко тегава работа е да си европейски мембър. В началото на темата бях предположил, че договарянето на място с местен джамбаз е по-правилно, е сега вече съм убеден. Аз досега съм наемал коли само на този принцип - здрав местен пазърлък и не съм се дънил така. За хора като мен дето не четата дребните букви препоръчвам този начин.

 

Сега трябва специално да отбележа че колегата Даниел от Рентракарс ми оказа огромен съпорт на целия етап от моите сърбежи и болежи и за това е добре да си имаме човек клубен. За разблокиране на картата , за връщане на точен час за всичко съм питал Даниел и да ви кажа веднага има отговор. 

Та така успех на всички пътуващи. За Тенерифе ща разкажа в темата за таймшеар

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Здравейте Магеланци,

От доста време следя темите във форумите и чак сега се престрашавам да пиша.

 

Исках да споделя впечатления от Rentalcars.com.

Сравнително често наемам автомобил, предимно при служебни пътувания.  На Rentalcars.com попаднах през май месец миналата година. Трябваше ми кола за Франкфурт, от търсачката им излезна страхотна цена (128.42 Евро за 3 дни за VW Passat or similar) и веднага се възползвах. Взех колата от гишето на Enterprise и останах очарован. Passat CC R-Line на 2 месеца - БОНБОН.

Това не е заслуга на Rentalcars.com, но човек оценява целия експирианс.

По подобен начин в Берлин си бях запазил кола за два дни срещу 80 Евро. На гишето се оказа че нямат тозно класа който бях запазил и се опитаха да ме цакат с нещо по нисък клас от резервираното. След малко мрънкане и разправяне ми предложиха ЧИСТО НОВ Ford Mondeo с всички екстри - бях първият клиент. РАЗКОШ!

 

Да се върнем във Франкфурт - поисках фактура от гишето на Ентерпрайз. Те миказаха да се обърна към агента (Rentalcars.com) - нормално. Обърнах се към агента си и започна един пинг - понг с имейли, който тотално ме изкара извън кожата. Тук паметта не ми е много усложлива, но мисля че най-накрая при едно от позвъняванията на телефонната им линия попаднах на Даниел. Той ми реши проблема за минути и ме спечели. От тогава рядко ползвам търсачката им а директо си пускам запитванията към него. Той ми предлага добри оферти и в повечто случаи препочитам да взема колата през тях отколкото директно от Rental - компанията или през друг агент.

Ако си спомням правилно чрез тях съм взимал коли за

Франкфурт ( и от двете летища), Берлин, Италия (Болоня), Англия ( Лондон и Бирмингам), Турция (Измир) а сега ми предстои за Атина.

 

Даниел може да ме поправи, но от части евтината им цена е заради това че ползват големи отстъпки от компаниите и ги поделят с клиентите си - миналата седмица взех кола (Ford Focus комби) от Франкфурт Хан чрез тях, платих им 120 Евро за 4 дни + пълна застраховка. На гишето разбрах че те са платили на Hertz 95 Евро. Останалото е застраховка и тяхната такса ( печалба)

Ако аз бях взел колата директно от Hertz щеше да ми струва около 140 - 150

 

  Ниската цена е от части заради политиката им със застраховките ( те си ползват техни застраховки, не тези предлагани от компаниите собственици на автомобилите). В "стандартната" им застраховка клиента има самоучастие 800 Евро, което ако се замислите покрива повечето евентуални дребни инциденти. За щети над  самоучастието вече влиза в сила застраховката.

 

Аз преценявам за къде да искам пълна застраховка.

За Германия рядко взимам, за Атина сигурно ще взема :)

За щастие не ми се е налагало да разбирам колко е надеждна застраховката която предлагат, но вярвам че ако има проблем ще реагират бързо и адекватно.

 

Начина на резервиране - лесен и поне според мен, без подводни камъни и скрити капани.

 

Като цяло мога много да ги препоръчам от гледна точка цена. От гледна точка обслужване - системата им е супер автоматизирана и сервиз не ви е нужен, а за другите случай добре че си имаме Даниел :)

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Искам да задам един въпрос към представителя на сайта. Предстои ни да наемем кола за около 10 дни за Северна Италия. Искаме да отидем за ден в Швейцария. Как стои въпросът с cross border опцията. На други сайтове видях, че е отбелязана. Но при вас не успях да намеря допълнително инфо. Как това би натоварило цената. 

 

И какво значи "Такса Премиално местоположение"?

Редактирано от Bliss
Връзка към мнение

Здравейте,

 

може ли да напишете точно датите на които ще пътувате. Има ограничения в пътуването извън Италия до Швейцария, Германия и Австрия в периода 1 Ноември - 31 Март. В тези страни важи закон за задължителни зимни гуми, докато в Италия няма подобен закон и доставчиците в повечето случаи не оборудват автомобилите със зимни гуми (разбира се има изключения, но те влияят на крайната цена на наема). Например Sicily By Car имат определени автомобили, които са оборудвани със зимни гуми и няма никакво ограничение да се пътува до Швейцария.

 

По отношение на допълнителната такса - повечето доставчици нямат такса за излизане извън Италия, единствено Firefly имат такса 70€ + ДДС,. 

 

Такса премиално местоположение или от анг. Premium Location Fee - когато доставчика има гише на летището и съответно взимането на автомобила става директно от летището, доставчиците определят това, като Premium Location, в някои дестинации тази такса не е включена в цената и тя се поема от клиенти (от страна на доставчика това са разходите за наем на помещението и др.). Почти всички доставчици в Европа и Америка имат тази такса включена в цената, така че няма място за притеснение.

 

Поздрави

Даниел

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря Даниел. 

 

Датите са 25.04-05.05. и не попадаме в периода за зимните гуми. 

 

И последен въпрос, макар да преполагам отговора. На 25-ти вероятно ще вземем колата около 16 ч., а на 5-ти около 10 или 11 ч. И за двата дни ще платим пълен ден, нали?

Редактирано от Bliss
Връзка към мнение

И аз да се включа с въпроси към Даниел:-)

Търся кола(ван 5+2 ,4 възрастни+2 деца)за периода 29.04-06.05 -Мадрид,Барахас Т4.

Интересно ми е каква цена ще ми предложите,какви условия и евентуално какви допълнителни застраховки.

Не е и без значение самоучастието.

Предварително Благодаря.

Връзка към мнение

И последен въпрос, макар да преполагам отговора. На 25-ти вероятно ще вземем колата около 16 ч., а на 5-ти около 10 или 11 ч. И за двата дни ще платим пълен ден, нали?

Не се броят календарни дни, а цялата продължителност, т.е. ако вземеш колата 16ч, до 16ч. на следващия ден ти е един ден, и т.н. Т.е. до 16ч. на 4.5. са ти 9 дена, до 16ч на 5.5 са ти 10 дена

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря Даниел. 

 

Датите са 25.04-05.05. и не попадаме в преиода за зимните гуми. 

 

И последен въпрос, макар да преполагам отговора. На 25-ти вероятно ще вземем колата около 16 ч., а на 5-ти около 10 или 11 ч. И за двата дни ще платим пълен ден, нали?

 

Здравейте,

 

при това положение не попадате в периода за зимни гуми и няма никакъв проблем да пътувате извън Италия.

 

Единствена молба е когато си правите резервация, след избирането на автомобила ви се отваря прозорец с възможните допълнителн екстри, които бихте заявили на място (детско столче, допълнителен шофьор и т.н.) точно под тях има поле за въвеждане на допълнителен коментар, моля отбележете там, че автомобила ще пътува извън граница. Желателно е от гледна точка на това всичко да е документално изрядно.

 

Случва се понякога клиент пристига на място и заявява директно на доставчика, че желае да пътува извън граница, за което ако има такса доставчика я начислява, след което клиента подава оплакване, че не е бил информиран за тази такса от rentalcars.com, което е логично т.к. ние няма как да знаем намерението на клиента и съответно няма как да го уведомим преди взимане на автомобила.

 

Желая приятно пътуване!

 

И аз да се включа с въпроси към Даниел:-)

Търся кола(ван 5+2 ,4 възрастни+2 деца)за периода 29.04-06.05 -Мадрид,Барахас Т4.

Интересно ми е каква цена ще ми предложите,какви условия и евентуално какви допълнителни застраховки.

Не е и без значение самоучастието.

Предварително Благодаря.

 

Да използвам възможността да отговоря и на Еминко:

 

най - лесният начин да намерите автомобил е да използвате линка публикуван тук във форума, след което може да си съхраните желаната от вас оферта и в случай на допълнителни въпроси може да се свържете с мен на: danielzlatanov@rentalcars.com 

 

Цената на наема е възможно да бъде коментирана след като направите търсене и си съхрните оферта. 

 

Що се отнася до застраховките и самоучастието - доставчиците в Испания са доста либерални и повечето от тях имат предложения за нулево самоучастие (тази информация е видна на сайта и е разположена до всеки автомобил, преведено е като: "цената включва застраховка с нулева франшиза"). 

 

Оставам на разположение за допълнителни въпроси, единствено ще помоля да не очаквате отговор веднага, т.к. нямам възможност да следя форума постоянно.

 

Поздрави и хубав ден на всики магеланци!

Връзка към мнение

Не се броят календарни дни, а цялата продължителност, т.е. ако вземеш колата 16ч, до 16ч. на следващия ден ти е един ден, и т.н. Т.е. до 16ч. на 4.5. са ти 9 дена, до 16ч на 5.5 са ти 10 дена

 

Благодаря Даниел. 

 

Датите са 25.04-05.05. и не попадаме в преиода за зимните гуми. 

 

И последен въпрос, макар да преполагам отговора. На 25-ти вероятно ще вземем колата около 16 ч., а на 5-ти около 10 или 11 ч. И за двата дни ще платим пълен ден, нали?

 

Да се включа отново, т.к. пропуснах да отговоря на този въпрос - колегата neuromancer е абсолютно прав, наема се определя на база 24ч., което означава, че на 5 Май имате право да задържите автомобила до 16:00 и това няма да има отношение към цената. 

Връзка към мнение

Я да питам аз тук, че сега ми хрумна, ако направя резервация от сайта www.rentalcars.com, и се окаже, че колата е на Херц примерно, аз ще получа ли мили/точки, както ако резервирам от Херц директно?

Връзка към мнение

Я да питам аз тук, че сега ми хрумна, ако направя резервация от сайта www.rentalcars.com, и се окаже, че колата е на Херц примерно, аз ще получа ли мили/точки, както ако резервирам от Херц директно?

 

Е, това няма как да стане, защото клиент на Херц по сделката няма да бъдеш ти, а Rentalcars... ;)

Връзка към мнение

Даниел хиляди благодарности. Ще се възползвам от предложението ви след като с мъжа ми изберем конкретна оферта да се свържа отново с въпроси. Те ще са предимно за франшизите по конкретната оферта.

 

Последно за момента:

 

Ако закъснеем (или подраним) за вземането/връщането на колата, ще търпим ли някакви санкции/допълнителни такси.

 

Ще ме извините, но за пръв път наемаме кола от сайт. До сега само от хотели за по един ден. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.