Прескочи до съдържание

Будапеща с кола!?


Сирена

Препоръчани мнения

Кратък ъпдейт: писах на унгарското посолство и оттам ми отговориха, че тъй като най-вероятно унгарските гранични полицаи няма да знаят български език е препоръчително да преведа пълномощното или на английски или на унгарски. Не е задължително да е легализирано, става дори собственоръчен превод  :)

Връзка към мнение

Кратък ъпдейт: писах на унгарското посолство и оттам ми отговориха, че тъй като най-вероятно унгарските гранични полицаи няма да знаят български език е препоръчително да преведа пълномощното или на английски или на унгарски. Не е задължително да е легализирано, става дори собственоръчен превод  :)

 

Ето ти една бланка на унгарски и английски. Попълваш я и си ок :)

 

https://gepjarmu-adasveteli-szerzodes.hu/angol-magyar-kolcsonadasi.pdf

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Здравейте, нов магеланец съм. Предстои ни аматьорско пътуване до Будапеща с кола. За първи път(и двете). Ще спим една нощ в Нови Сад и две в Будапеща. На връщане още се чудя. Ще е кратко и за малко, за да видим дали сме готови за едно по-сериозно по-нататък. Ще сме с малък "звяр"-2,6 годишен. Отворена съм на всякакви съвети. И имам един въпрос: безплатно ли е паркирането събота и неделя, защото ное ще пристигнем събота-ранен следобед(такъв е плана, де) и ще си тръгнем понеделник. Благодаря на всички

Връзка към мнение
преди 7 минути , IrenaZ каза:

Здравейте, нов магеланец съм. Предстои ни аматьорско пътуване до Будапеща с кола. За първи път(и двете). Ще спим една нощ в Нови Сад и две в Будапеща. На връщане още се чудя. Ще е кратко и за малко, за да видим дали сме готови за едно по-сериозно по-нататък. Ще сме с малък "звяр"-2,6 годишен. Отворена съм на всякакви съвети. И имам един въпрос: безплатно ли е паркирането събота и неделя, защото ное ще пристигнем събота-ранен следобед(такъв е плана, де) и ще си тръгнем понеделник. Благодаря на всички

Събота и неделя паркирането е безплатно, но се подгответе за чакане на границата в обратна посока заради турските гастарбайтери. Като алтернатива на връщане ви предлагам да минете между 7 и 19 часа през КПП Asotthalom-Backi Vinigradi

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.