Прескочи до съдържание

Директни полети до САЩ?


captain_oveur

Препоръчани мнения

Аз не мисля, че в България може да се обслужва технически 767 или въобще широкофюзелажен самолет. Пак казвам, машината най - вероятно ще е за Bh. В момента се намира в Shannon, където явно ще мине някакви чекове.

 

Не би следвало. От това, което знам е, че полетите ще са SOF - ATH - JFK/ORD - ATH - SOF.

 

4 полета седмично, та се сещам за 4-те полета седмично на FB до АTH.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да не зачеквам пак темата за безопасността, но защо ще минава тия чекове точно в Бг, а не там откъдето идва или там където отива? Дали е по-евтино или просто минава по-лесно?

 

Не мога да ти отговоря конкретно, голяма боза е с лицензии, регистрации, чудесии. Това е просто, което чух с две думи - че регистрацията е само на хартия и скоро ще бъде пререгистриран за трета компания след приключване на чековете. Ще опитам да разпитам още, особено казаното от randi звучи интересно.

Връзка към мнение

Какво му е директното на този полет, ако гледаме заглавието? Един час полет до Атина, 1-2 часа облужване, но в посока юг. :lol: Дано билетите за май месец са изкупени за премиерата. :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

дай нещо ново, този салон от един минал век сме го гледали. :lol: lzawb вероятно ще го пратят на заточение по гръцко.

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Само две неща ме интересуват - какви филми ще прожектират в туристическата и ще има ли новия албум на Преслава :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Самолета ще е само икономи, без бизнес. 

Малко offtopic, ама чува ли се дали ще докарат А380 за годишнината на Lufthansa Technik?

Връзка към мнение

Айде 330-ката отцепи към Бахамите, що не ми звъннаха, ами така празни да се лангъркат

post-64-0-56746500-1423568924_thumb.png

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Извън темата до NY, но по темата BH Air.  Накрая заникъде май няма да полети. Няма  САЩ, нито Куала Лумпур. Същото става и с една родна авиокомпания, която си е  приясвоила и сложила "национален", а има само месец до започването на полети до Китай и Беларус. :lol:

 

 

BH Air ще лети между София и Калкута
 

Българската частна авиокомпания BH Air до половин година ще започне да лети между София и Калкута.

Днес правителството я определи за въздушния превозвач от българска страна полети по въздушната линия, договорена с двустранна междуправителствена спогодба.

Правото авиокомпанията да предоставя транспортни услуги е получено след спечелването на конкурс.  

Назначеният въздушен превозвач е длъжен да започне експлоатация на линията в 6-месечен срок от влизане в сила на акта на назначаването му.

Назначаването на български въздушен превозвач на авиационния пазар България - Индия би допринесло за увеличаване на пътникопотока от и за България, което създава условия за засилването на търговско-икономическите връзки и стокообмена с Индия, както и привличането на повече туристи, пояснява правителствената пресслужба.

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Извън темата до NY, но по темата BH Air.  Накрая заникъде май няма да полети. Няма  САЩ, нито Куала Лумпур. Същото става и с една родна авиокомпания, която си е  приясвоила и сложила "национален", а има само месец до започването на полети до Китай и Беларус. :lol:

 

Има тема по въпроса вече: http://magelanci.com/topic/3836-%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D1%82-%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%B5%D0%BD-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82-%D0%B4%D0%BE-%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D1%8F/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

Хубаво. Сложете и едно нормално заглавие, какво е това "Нов вариант за въздушен транспорт" ? :lol:  Да не се лети с ракета!

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Интересно ми е ако тези полети тръгнат каква ли цена ще обадят на билетите.

Връзка към мнение

Добре де, дайте да я уплътним .... едва ли лети пълна ...

Как ще си тестват печките на кетъринга и помпите в будоара ако не качат 200-300 човека :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Защо ни е виза за Китай, бе Жорка? Ползваме безвизовия 72 часов период, товарим се на аеропланя и отпрашваме към Куала Лумпур, за там визи не трябват. Сега само оферта трябва да ни предложат, да го тестваме тоз аероплан. И то не щото искаме да летим за малко пари или без пари. Не! Искаме да го пробваме та да не стане излагация пред чуждоземците. :lol: :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да бе , а не искаш ли да кръжиш час и половина над София ...не ми се мисли това чудовище колко ще върти докато изразходва горивото ;)

И накрая чакай два дни техници от Марс , щото наште явно са некадърни.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.