Прескочи до съдържание

Другарю Дюк!


Брани

Препоръчани мнения

Скъпи приятелю и съмишленик Дюк,

 

Дълго подготвяният ни план наближава своя славен финал. Както виждате, Революцията се разпространява из цялото земно кълбо като идеологически пожар и ние не можем да продължаваме да седим безучастни. Времето ни изтича – народът не може повече да чака! Властта трябва да се вземе незабавно!

 

Пропадна първоначалният ми план революцията да съвпадне с рождения Ви ден и така да слеем две светли дати в една, многократно по-светла, и да дадем повод на бъдещите поколения за грандиозни тържества. Виновните за това са отстранени от ръководните постове, но ще им бъде даден още един шанс да допринесат за делото ни като бъдат изпратени да се трудят в урановите мини.

 

Иначе внедрените ни агенти на ключови места са готови да действат и промяната ще се осъществи безболезнено. Убеден съм, че до края на деня всичко ще приключи!  Предлагам Основателя да бъде пенсиониран и изпратен на заслужен отдих в някой от най-реномираните ни сибирски санаториуми. След което, докато народът бъде готов сам да управлява форума, за неопределен преходен период властта ще поемем ние с Вас!

 

Предлагам съвсем леки козметични промени във формата и съдържанието на форума, за да стане той идеологически издържан и да служи още по-вярно на народа. Прилагам картинка, от която и сам да добиете представа за новия ред.

 

За форума! За народа! Победа!

 

Ваш боен другар и скъп приятел,
Генералисимус Брани

 

post-9-0-33429200-1395905748_thumb.jpg

Редактирано от Брани
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Нищо се не види от картинката другарю, но съм съгласна с промените :) Още повече се радвам, че този път не ме прати мен в Сибир ;) Очакваме от новото ръководство по-чести томболи и по-големи награди!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Еее толкова си играх, що така смалява картинката, я да видим с отделни части дали ще стане:

post-9-0-57059900-1395906073_thumb.jpg

post-9-0-45716600-1395906082_thumb.jpg

post-9-0-05977100-1395906098_thumb.jpg

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

А къде е разделът за "залитналите" неправилно другари? Нещо като другарски съд и насоки за подобряване на морала от съвестните политиканци няма ли да има?

Ще ми се малко зрелища да има, може и пасти да се раздават на сбирките.

Редактирано от mililia
Връзка към мнение

Надявам се промените, както и Новото ръководство да влязат в сила още от събота?!

За мир! Напред! С Вас сме!

Връзка към мнение

А къде е разделът за "залитналите" неправилно другари? Нещо като другарски съд и насоки за подобряване на морала от съвестните политиканци няма ли да има?

Ще ми се малко зрелища да има, може и пасти да се раздават на сбирките.

Внимавай какво си искаш, за да не се случи по-скоро отколкото очакваш... :P

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

А къде е разделът за "залитналите" неправилно другари? Нещо като другарски съд и насоки за подобряване на морала от съвестните политиканци няма ли да има?

Ще ми се малко зрелища да има, може и пасти да се раздават на сбирките.

 

Добре казано - ще бъде внедрено!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Надявам се промените, както и Новото ръководство да влязат в сила още от събота?!

За мир! Напред! С Вас сме!

 

Ние се надяваме това да стане до края на деня!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Скъпи, приятелю Брани!

Скъпи, другарю Брани!

Скъпи...

 

Дойде време за дела, а за някои подривни елементи дойде време разделно. Очаквах този ден с трепет и вълнение, така както навремето очаквах нашето избавление в тайгата. Годината беше илядо деветстотин и некоя. Още помня, че в тази година брахме кукуруза с асансьори, а картофите ги вадехме с бомби. Тогава, няколко нехранимайковци, в това число и ние двамата с теб - приятелю, съмишленико, другарю, се бяхме загубили в тайгата. След дълго и изнурително ходене пеш, тъкмо на здрачаване, тогава когато всяка наша надежда за избавление беше угаснала, ние съзряхме светлинка в далечината. С последни сили се добрахме до тази светлина и установихме, че тя идва от малка, спретната къщурка насред тайгата. Не помня ти или аз почука пръв на вратата, но помня онзи благ, мек глас, който изрева отвътре. "Влез!" проряза студената тъмнина на тайгата и ние тутакси влязохме в къщурката. Посрещна ни топъл полъх от камината, но нашите очи бяха залепени към огромната маса в средата на стаята. Маса, отрупана с ястия и напитки, а ние гладни, жадни и крайно изнурени от тежкия ден. На председателското място, в края на масата, стоеше Той, стоеше др. Илич Ленин. Помня как го гледахме в захлас и не можехме да повярваме, че съдбата ни среща с нашия велик герой. В един миг някой от нас, гаврошовците, тихо промълви:

 

- Др. Илич Ленин, ще споделите ли трапезата си нас?

- Не! - изрева др. Илич Ленин, а очите му едни хубави, добри...

 

В този миг, приятелю Брани, ние осъзнахме каква отговорност носим на плещите си и не повторихме грешките от тази среща в последващите общи дела с Че, Кастро и особено с онзи предател Горбачов. Помня как крояхме планове за истинската революция в шатрата край Правец. Какво ли не мина през главата ни с теб, другарю Брани! И тогава, когато всичко изглеждаше наред се появи той.

 

Той с малко "т".

Той с неблагочестивите помисли.

Той с тоталитарното си мислене.

Той...Пенин...ах, колко трудно е дори да произнеса на глас това омразно име на един подтисник на народните маси, империалист и ретрограден елемент от миналото!

 

И сега, на прага на нашата Победа, нека обещаем тук и сега, че милост за Пенин няма да има и той ще получи заслуженото си наказание в събота, 29.03.2014 г., а именно ще бъде захвърлен в клетката на "Rock IT", за да се срещне там със своите страхове, досущ като един Пинки от великото произведение на нашия съмишленик Роджър Уотърс!

 

Доживяхме!

Венсеремос!!

Да живей!!!   

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

То Пенин - Ленин...много е близко дори чисто фонетично (освен всички останали прилики). Внимавайте само да не останете изненадани пак като в онази къщурка в тайгата...   :lol:

Редактирано от wilks
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 Очакваме от новото ръководство по-чести томболи и по-големи награди!

 

Томболи ще има, но в тях ще се допускат до участие само ударници и герои на социалистическия труд, които са преизпълнили петилетния план! В тази връзка, как виждаш своето участие? Помисли, защото за недопуснатите (поради неизпълнение на трудовите задачи) до участие в томболите другари и другарки са предвидени други форми на възпитание...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

То Пенин - Ленин...много е близко дори чисто фонетично (освен всички останали прилики). Внимавайте само да не останете изненадани пак като в онази къщурка в тайгата...   :lol:

 

Ти защо мислиш разказвам случката с др. Ленин, а в същото време говоря за Пенин?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

... до участие в томболите другари и другарки са предвидени други форми на възпитание...

...други форми на ПРЕвъзпитание ;)

Убягва ви правилната полит. терминология. В светлия социум всички са възпитани, ноооо някой неправилно. Затова се налага промяна на възпитателните методи и мерки, сиреч ПРЕвъзпитание.

Всё должно как надо быть!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не знам аз кой в чие полезрение ще попадне. Да не почваме да си ги мерим сега ... партийните билети.  :lol:

А за употребата на правилни идеологеми - Только там, где и когда это  кажется необходимость.  ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Всяка сутрин като отворя очи и отправям молитви за ВАС другари, да дойде Вашият час, да пребъде Вашето строго и справедливо управление! Подготвям песен във Ваша чест (подготвям я от 03.04.2013г.). Ако това не е достатъчно за спечелване на заветната награда съм готова на драстични мерки!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Леле, тук става страшно!

Отивам да намажа със свинска мас цървулите, завещани ми от предците, и да проверя откъде мога да купя на черно малко джепане.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Я, малко по-сериозно, нещо сте се разхайтили гледам - подскоци, спирали, цървули... :mad:

 

Иска се само едно нещо: Вяра в Партията и безпрекословно изпълнение на партийните повели!!

 

Останалото е проза:

 

post-53-0-71432400-1395922538.jpg

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Нека бъдем дисциплинирани, нека бъдем нащрек!

 

Елена твърде много се наби в очи и беше поставена под специално наблюдение - информация за нея ще се събира по всякакви начини. Накрая ще решим в името на народа.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Накрая ще решим в името на народа.

 

Това е от изключително значение да се запомни и разбере от нашите симпатизанти и политически опоненти, които все още са на свобода. Ние ВИНАГИ решаваме в името на народа! Ние не сме като онзи самозванец Основателя (моля за протокола да се отбележи, че съм изписал името му политически коректно :wub: ), който е явен привърженик на тоталитарните методи на управление. Така е, като не пожела со кротце, сега го чака... :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Елена твърде много се наби в очи и беше поставена под специално наблюдение - информация за нея ще се събира по всякакви начини. Накрая ще решим в името на народа.

Жесток сте, другарю....но така трябва! Ако се наложи ще се самозаточа в Бали, Прага или Париж....в името на народа, нека страдам!!!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Жесток сте, другарю....но така трябва! Ако се наложи ще се самозаточа в Бали, Прага или Париж....в името на народа, нека страдам!!!

 

Към тези империалистически дестинации могат да отидат само другари от висшия ешелон, които са добре подготвени и няма да бъдат шокирани от отвратителната мизерия и загнилост на тези изостанали държави ...

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.