Прескочи до съдържание

FlightMemory vs. FlightDiary


niki_m

Препоръчани мнения

Ами не е както беше преди. Имам скрийншотове, на които се виждат целият Северен остров на НЗ и целият Скандинавски полуостров, докато на скрийншота отгоре ясно се вижда, че липсват огромни части от Скандинавието, а Северния остров май хептен не се вижда. Липсват около 2-3 сантиметра от картата, сякаш прозореца с нея е станал по-малък, а картата си стои както преди и реално е леко изрязана. Смених браузъра и пак така излиза. 

 

По принцип е настройка на гугълското API къде точно да центрира картата и колко % да е зуума. Може и да са променили нещо. 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
Евгени Димитров

Има ли вариант да няма някоя авиокомпания във flight diary? Добавих последния си полет от Пном Пен до Сием Реап, но на полето авиокомпании, не ми излиза Bassaka Air.

Връзка към мнение

Има ли вариант да няма някоя авиокомпания във flight diary? Добавих последния си полет от Пном Пен до Сием Реап, но на полето авиокомпании, не ми излиза Bassaka Air.

 

Има разбира се, особено такива малки и бутикови. 

Връзка към мнение

Има ли вариант да няма някоя авиокомпания във flight diary? Добавих последния си полет от Пном Пен до Сием Реап, но на полето авиокомпании, не ми излиза Bassaka Air.

 

Може би ако се свържеш с тях, ще се съгласят да я включат в списъка си.

Връзка към мнение

Има ли вариант да няма някоя авиокомпания във flight diary? Добавих последния си полет от Пном Пен до Сием Реап, но на полето авиокомпании, не ми излиза Bassaka Air.

То не само авиокомпании липсват и летища липсват. Аз слагам в такива случаи нещо подобно, което да не изкривява много статистиката и в description си пиша правилното.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.