Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Как я карат Bulgaria Air. Още ли имат закъсненя и обещаха ли някъде да не отменят полети? Предстои ми пътуване до София за връзка с полет до Манчестър. Да се хвана ли на хорото с Bulgaria Air, преди полета до Манчестър и при завръщането ми от там? Предварително благодаря!

Намирам хубави цени Варна-София -Варна, и на подходящи часове, но знае ли се....останалата част от уравнението.

 

Редактирано от rdd
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 55 минути , rdd каза:

Как я карат Bulgaria Air. Още ли имат закъсненя и обещаха ли някъде да не отменят полети? Предстои ми пътуване до София за връзка с полет до Манчестър. Да се хвана ли на хорото с Bulgaria Air, преди полета до Манчестър и при завръщането ми от там? Предварително благодаря!

Намирам хубави цени Варна-София -Варна, и на подходящи часове, но знае ли се....останалата част от уравнението.

 

Последните пъти, които съм летяла с тях, всичко е било ок. Не е имало закъснения или проблеми. Аз по принцип не съм попадала на отменени техни полети и нямам оплакване. За сметка на други авиокомпании, но може и да съм имала просто такъв късмет. Знам ли.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 8 часа, rdd каза:

Как я карат Bulgaria Air

Извън активния сезон не мисля, че поемаш излишен риск с тях. Ако прегледаш последните 2-3 страници в темата може да видиш, че след лятото оплаквания за закъснения няма.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Не е изключено следващата вълна да е около Коледа - натоварено време + лоши МТО условия + някой и друг непредвиден дефект...

Връзка към мнение

http://www.varna-airport.bg/Flights/Departures/tabid/106/language/bg-BG

Полета за Варна трябва да е 16,20 а все още регистрация.Много се излагат.Разбирам ,че тези полети са на загуба ,ама хората са дали пари!

Връзка към мнение
преди 2 минути , georgievgi76 каза:

Предполагам,смятай колко хора може да  превози самолета ,на какви цени.Като  сложиш  летищните такси ,горивото,заплата на пилота ,ще разбереш

Ако всички пътуват само с ръчен багаж и на най-тънката тарифа и нито едно място в бизнес класата не е заето, имат приходи до 6000лв. ;)

Връзка към мнение
Преди 1 час, Фил каза:

А ориентировъчно колко може да са разходите?

На дали повече от десетина човека в цялата компания знаят това, все пак се взимат амотизационни разходи по самолета и т.н. Но ако човек прегледа офертите на Уиз и БГ Ер по тази дестинация, то те са сходни, така че се съмнявам някоя от двете компании да е на загуба :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Hello, 

 

Пак аз - по принуда трябва да летя с Bulgaria Air до AMS към края на седмицата. 

 

Гледам цяла седмица закъсняват полетите с 10-20 минути, но какво се е случило днес с полет FB461 ??? 

 

Не само, че е закъснял някакви часове, но е тръгнал към Амстердам и се е върнал веднага. Някой знае ли причината?

 

 

 

 

 

 

amsterdam.JPG

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 21 минути , miroslava каза:

В момента машината изпълнява полет Варна-София. Явно са отстранили проблема.

Връзка към мнение

Аз бях на този полет. Кацнахме преди час в Амстердам. Говореше се, че има проблем с единия от двигателите.

 

един страничен въпрос: понеже ми повредиха багажа, някой ина ли опит с подаването на жалби от такъв тип? Предвид факта, че дъждобрана на раницата ми го няма и това е една идея по-трудно за доказване.

Връзка към мнение
преди 4 минути , Vanko каза:

Предвид факта, че дъждобрана на раницата ми го няма и това е една идея по-трудно за доказване.

Честно казано се съмнявам да ти уважават претенциите, защото дъждобрана на практика не е част от раницата.

Връзка към мнение
преди 40 минути , Vanko каза:

един страничен въпрос: понеже ми повредиха багажа, някой ина ли опит с подаването на жалби от такъв тип? Предвид факта, че дъждобрана на раницата ми го няма и това е една идея по-трудно за доказване.

Виж последните няколко страници на тази тема: 

 

 

Общо взето, ходи доказвай, че си имал дъждобран...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря за насоката. Оказа се фалшива тревога - някой прилежно беше сгънал дъждобрана и го беше сложил в страничния джоб :) дойде ми малко в повече това закъснение днес, явно.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте. Имам полет с Bulgaria Air на 1 януари - надявам се да ме закарат навреме за първия работен ден на 2 януари :) 

 

Въпросче: искам да си сменя мястото, назначено автоматично, но никъде не виждам как да стане онлайн. Някакви идеи?

 

И още едно: не искам да оставям милите на този превозвач, не съм убедена колко ще го използвам по принцип. Как мога да зачисля милите си на друг оператор? Няма онлайн опции. Предполагам, че мога само на code shared. На т.нар. SPA - където е British, сигурно не мога...

 

Благодаря!

Връзка към мнение

За мястото знам, че единият начин е по телефона, дали има друг, по елегантен не знам. А БГ Еър не са част от някакъв алианс, така че мисля, че не можеш да си прехвърлиш милите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Обади им се по телефона за мястото и се моли да ти вдигнат...

Ако искаш милите да ти се начислят в Executive Club-a на ВА, виж дали ВА ще го направят. Но както е писал и @tch - надали.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Рейни докато се чекираш , след като въведеш данни и ти определят място, имаше един активен надпис в зелено в дясно от номера на мястото ( ама не си спомням какво пишеше... Нещо от сорта на "промени" или подобно) . Като натиснеш те вкарва в схемата на самолета и си променяш мястото.

Ако не се лъжа можеше да се променя дори и след като си направила бордната карта.

 

Ако все пак опреш до телефон  - звънкай на Варненския или Бургаския. Много по-лесно е свързването .

Връзка към мнение

Някой да знае откъде мога да свалям лятното/зимното разписание? Търсих полети до Бургас около Коледа, не намерих и се усетих, че са ги спряли както миналата година (тогава поне имаше ремонт на пистата на летището в Бургас), но трябваше да им звъня, за да се уверя.

Връзка към мнение
преди 2 часа, rainbou1 каза:

Някой да знае откъде мога да свалям лятното/зимното разписание? Търсих полети до Бургас около Коледа, не намерих и се усетих, че са ги спряли както миналата година (тогава поне имаше ремонт на пистата на летището в Бургас), но трябваше да им звъня, за да се уверя.

Зимата явно няма търсене и ги спират полетите до Бургас. Иначе няма какво да търсиш разписанието, щом за след 1 месец не продават билети, значи няма да има полети, поне пролетта.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.