Прескочи до съдържание

Честит рожден ден на...


Препоръчани мнения

Днес е един много особен ден. В моя календар фигурират 5-ма рожденници, кой от кой по-близки до мен. Наскоро добавих още един. Е, както всички знаем дори днес 2-ното Б има празник, но не това е повода да я започна тази темичка.

 

Един съфорумец, експерт по Авиокомпании днес също празнува своя празник.

Да бъде здрав и щастлив му желая от сърце! Да има пътешествия безчет и много късмет!

Честит рожден ден, wilks! :):sungum:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Ооо, т'ва Близнаците сте особен вид маскари!!! И мойта най-добра приятелка днес има рожден ден!

 

Честито wilks!

 

Пожелавам ти от експерт да се превърнеш в собственик на авиокомпания, а ние да се возим на прИмоция!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Честит рожден ден и от мен, wilks! Пожелавам ти още много карнавали, фиести, паради и партита... И да успееш да си намериш евтин билет до Южна Америка :)

 

Усещам, че утре в Джепето ще има поне една наздравица в твоя чест  :spiteful:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И да успееш да си намериш евтин билет до Южна Америка :)

 

 

Усещам, че утре в Джепето ще има поне една наздравица в твоя чест  :spiteful:

Снощи това прави цяла вечер..търси билети, маршрути итн до там..:) Мераклия е, момчето! :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Честит рожден ден и от мен, wilks! Жив и здрав да си и още безброй пътешествия до близки и далечни страни :) !

Редактирано от Зани
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Честит рожден ден, Wilks! Пожелавам ти някой ден да си имаш собствен Gulfstream G650, та да не се налага никога повече да търсиш билети, до където и да е И естествено, много здраве, късмет и добри фестивали, концерти и партита!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Честитките преливат от кутията ти за това пъхам само една формула

(N+100)*W= Приятни спомени от пътешествия

където N-броят на свещичките в тортата, а W e твоят коефициент

:drinks:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Честит Рожден Ден и от мен! Ще повторя още веднъж казаното по-горе - жив и здрав да си, много късмет, положителни емоции, пътешесвия и фиести! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря на всички за хубавите (и правилни!) пожелания! Да ви се връщат :)

 

Повечето съвсем вярно нацелихте посоката, и тъй като едва ли искате да ви се върне пожеланието за фестивали и карнавали, ако нямате намерение да ходите на такива, аз ви пожелавам да не спирате да пътувате, и винаги да намирате това, за което сте тръгнали. И най-вече удоволствие от самото пътуване! Без значение по въздух, суша или вода.

 

Наздраве! Да сте живи и здрави всички! Останалото да може да си го купите!  :drinks:  :crazypilot:

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Честит рожден ден на Красен. Да продължава все така с позитивното отношение към живота и да разбива по същия начин тъпите клишета за военослужещите :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Честито и от мен. Здраве и късмет за теб и всички, които обичаш.....и много нови пътешествия до близки и далечни места.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.