Прескочи до съдържание

Google в помощ на пътешествениците


Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

Добавиха и Hipmunk. Бачка страшно.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Нова версия на скрипта, видимо увеличение на функционалността. Ето новите неща:

 

newscript.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Когато първия път инсталирах скрипта в Хром ми се инсталира едно разширение DL/ORB Itinary Builder , Всичко работеше нормално , но след като си рестартирах браузъра вече разширението не е активно и дори не мога да му сложа отметка enable  защото не е от Гугъл web store . За ъпдейта пък съвсем не мога да се ориентирам. 

Връзка към мнение

Тук има инструкция какво се прави за Хром. Имай предвид, че точно в момента скриптът не работи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Незаслужено пренебрегваната търсачка на гугъл http://google.com/flights са пуснали "гъвкаво" търсене за дати, наред с календарното такова .. изненадата е, че няма ограничение на диапазона :) Може да си скролвате ехеее  до догодина...

 

googflx.jpg

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Колеги опитвам се да резервирам един полет, който матрицата незнам как, но ми дава за 117 лева, а когато му дам през скрипта да ми се отвори през някой сайт за резервация не ми открива този полет? Опитвам се да намеря София - Виена за 24,25 и 26 Септември, но съм му дал да търси целия месец и ми намира SOF-ATH (Economy), ATH-VIE (Economy), това е тръгване на 24-ти Септември от София за Атина, и на 25-ти сутринта след 17 престой Атина - Виена, обаче примерно orbitz не ми го открива... дали някой може да помогне?

 

Ето и линк:

http://matrix.itasoftware.com/#view-details:research=SOFVIE;solution=0Evw0s7aBa76OnbImDIqK8O/L3Ci5c66iCHNmcdvZ9ATf6001

 

P.S: И през google търсачката пак излиза и пак на тази цена, но и от там препратките не довеждат до резултат.

Редактирано от rakovm
Връзка към мнение

Аха, просто продължава да се появява, въпреки, че вече е пълен или въобще го няма така ли? А иначе най-сигурно е през orbitz да се гледа, нали?

Връзка към мнение

Просто данните в матрицата не са обновени, или са подадени стари такива. Уви, често се случва.

Повечето сайтове от "скрипта" са еквивалентни и ползват еднаква информация, цените обикновено съвпадат 100%

Връзка към мнение

Аз мисля, че проблемът е друг... Преди време сайтът на Aegean (почти на 100 про съм сигурен) даваше да си купиш билет Виена - София, нищо, че няма директен, даваше го със спирка в Атина, сега обаче вече не дава. А матрицата си мисли, че още дава...

PS: Всички полети, които дава с Aegen от София не могат да бъдат купени, освен до Атина.

PS2: Дали пък не е временен проблеми с техния сайт...

Редактирано от rakovm
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...
  • 3 години по-късно ...

Налична е бета версия на ItaMatrix v5.

Въпреки ,че откакто е под шапката на Гугъл е доста окастрена , все още си струва човек да поглежда и там  с разширените опции за търсене. Доколкото помня една от първите теми в хрониките и зората на форума беше точно за матрицата ...

 

 

https://travel-dealz.de/news/ita-matrix-version-5/

 

 

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 8 месеца по-късно ...

Отново за ITA Matrix Powertools и как да резервираме през Матрицата :

 

ITA Matrix Powertools: So bucht ihr Flüge mit wenigen Klicks direkt aus der Matrix

 

https://travel-dealz.de/blog/ita-matrix-powertools/

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

Освен матрицата (или познат агент) има ли друг начин да се прочетат пълните условия за тикетиране на даден полет ? C новата версия на Ita Matrix , Google съвсем омазаха безценния инструмент, сякаш от злоба заради недоносчето си Google Flights. Пълна е с бъгове за капак на и без това силно орязаната и функционалност.

Връзка към мнение
1 hour ago, stanislavpp said:

Аз си ползвам  старата версия, докато все още може 👍

Мерси , беше ми изчезнала наскоро и реших че са я свалили окончателно.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.