Прескочи до съдържание

резервация с Galahotels.com


slujitel

Препоръчани мнения

-1 за Galahotels. Резерхвирах 2 дни преди датата на настаняването, но в хотела не знаеха за резервацията. Все пак имаха налични стаи и ни настаниха. Дори ни поискаха хартиен ваучер. Цената по резервация бе 49 евро, но са си дръпнали 51 евро. :lol: Може би е някаква такса, която не е описана.

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

-1 за Galahotels. Резерхвирах 2 дни преди датата на настаняването, но в хотела не знаеха за резервацията. Все пак имаха налични стаи и ни настаниха. Дори ни поискаха хартиен ваучер. Цената по резервация бе 49 евро, но са си дръпнали 51 евро. :lol: Може би е някаква такса, която не е описана.

2 дни? Получили потвърждение, защото аз като резервирах, след 2 дни получих потвърждение, а ти по това време си бил вече в хотела.

Връзка към мнение

Къде го получаваш това потвърждение? В ел.пощата няма такова.

 

Аз получих от galahotels на пощата ми едно писмо с потвърждение на резервацията, а след това второ писмо с ваучер за нея. Ваучер и потвърждението могат да се видят и разпечатат от профила в galahotels. И на мен при пристигане в хотела ми поискаха хартиен ваучер и си го прибраха :).

До сега не са ми вземали  повече пари при плащане, от това което е било обявено.

Връзка към мнение

Точно, woman_in_white е отговорила. Първо получаваш едно потвърждение за резервацията, после те питат в хотела и получаваш ваучер (второ потвърждение). Моите ваучери идваха в пощата ми след ден,два, а ти тогава вече си бил в хотела. Аз си рапечатвах и фактура от профила ми в сайта и ги нося и двете, ваучера и фактурата. И на мен не са ми вземали сума, различна от тази, която си пише.

Редактирано от slujitel
Връзка към мнение
Георги Матеев

Да споделя, че онзи ден се настаних в хотела в Маракеш без никакъв проблем. Резервацията беше направена чрез Galahotels, което ми спести близо 30% от цената спрямо всички други сайтове.

 

За в бъдеще ще ползвам услугите им често.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Моля, дайте мнение за Гала хотелс - дават ми най-ниски цени за Мелбърн. Току-що се регистрирах и зададох дати за резервация, която оставих за после. И веднага ми се обади един господин, на добър английски да ме подсети да довърша :blink: :blink: :blink: Надеждни ли са? Че аз до сега си карам все през Букинга.

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

И все пак - на мен такива разлики в цените са ми съмнителни.

Ще спестя стотина евро за седем нощувки, ама ще съм на тръни до последния момент. Направо не зная какво да правя. :lol: :lol: :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

И все пак - на мен такива разлики в цените са ми съмнителни.

Ще спестя стотина евро за седем нощувки, ама ще съм на тръни до последния момент. Направо не зная какво да правя. :lol: :lol: :lol:

 

И аз бях като теб със съмненията, но поех риск. Резервирах последните си 4 хотела от galahotels и нито един път нямаше никакъв проблем при настаняване. И спестих доста пари.

 

На този етап мога да ги препоръчам смело.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз бях като теб със съмненията, но поех риск. Резервирах последните си 4 хотела от galahotels и нито един път нямаше никакъв проблем при настаняване. И спестих доста пари.

 

На този етап мога да ги препоръчам смело.

Много ти благодаря :)

Връзка към мнение

Стискайте ми палциии! Резервирах си хотел за Рим утре (то вече е днес, де :) ), мислех да не ходя, но 75 евро за 3 нощувки със закуска в единична стая, на много прилично място просто тотално ме изкуши. :) Дано да нямам проблеми с настаняването...:)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Стискайте ми палциии! Резервирах си хотел за Рим утре (то вече е днес, де :) ), мислех да не ходя, но 75 евро за 3 нощувки със закуска в единична стая, на много прилично място просто тотално ме изкуши. :) Дано да нямам проблеми с настаняването...:)

Чакам да кажеш, дали всичко е наред, моля.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

От днес за утре е малко рисковано, трябват им 2-3 дни да обработят резервацията. Те резервират от сайтове на едро, или нещо такова, не директно от хотела.

Връзка към мнение

От днес за утре е малко рисковано, трябват им 2-3 дни да обработят резервацията. Те резервират от сайтове на едро, или нещо такова, не директно от хотела.

Знам, че е рисковано, точно затова викам да ми стискате палци! ;) 

Иначе ми пише, че е потвърдено всичко, имам и ваучер...е след няколко часа ще се разбере какво е положението. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Завърнахме се преди 4 дни от Париж. Три нощувки в познат хотел, но този път резервиран с Galahotels - никакъв проблем. Вземат ваучера и това е. Цената беше с около 8 евро на ден по-ниска, от другите сайтове. В този хотел сме отсядали и друг път и определено това беше най-добрата цена на която сме попадали от 4 години насам.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Георги Матеев

Да споделя още един (много) положителен опит с Galahotels.

 

Вчера се настаних в 4-звезден хотел в идеалния център на Берлин. По всички сайтове цената за 4 нощувки излизаше 650 евро, а през Galahotels платих едва 145 евро (!) за същото. Огромната разлика наистина беше съмнителна и не знам как точно става тоя номер, но нямаше абсолютно никакъв проблем. На рецепцията само погледнаха ваучера и това беше всичко.

 

Продължавам силно да препоръчвам galahotels.com.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
Георги Матеев

Колко време по- рано е добре да се резервира?

 

Аз винаги резервирам поне 3-4 месеца предварително. Но напоследък забелязвам, че често излизат и доста ласт минит оферти, така че е трудно да се отговори еднозначно. Трябва да се следи постоянно.

 

На хотела ли плати или на сайта?

 

Винаги се плаща на сайта. Те ти пращат ваучер за предплатени нощувки, който разпечатваш и носиш в хотела при настаняване.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Може ли да споделиш кой е хотела в Париж, понеже и аз търся за там .

Хотела е Fertel Maillot. Не очаквай чудеса от него, но е много удобен за полетите от Бове. Линия 1 на метрото е на 2  минути. Бедна, но  качествена и вкусна закуска, удобно легло, прилична хигиена. 

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Да споделя и аз. След Рим отново резервирах чрез тях за Брюксел - страхотен хотел в центъра на Брюксел. Цената през сайта беше с около 30% по-ниска от цената от Букинг и другите сайтове. Нямамах никакви проблеми с резервациите - бяха 2, защото имах колебание за едната нощувка дали да не е в друг град. :) Всичко беше наред в хотела. Бяхме настанени в предпочетения вид стая, от която имаше страхотна гледка към североизточен Брюксел.

За в бъдеще пак ще ги ползвам. Вече букнах чрез тях два хотела - едниния в Копенхаген, а другия в Хелзингборг. Пратиха ми и дискаунт код за 10 евро отстъпка (GH1201) за резервации над 100 евро, от която се възползвах.

Имат отстъпка за резервация над 100 евро. Кода е GH2864

Редактирано от woman_in_white
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.