Прескочи до съдържание

купуване на билет с Кубана


Препоръчани мнения

Моля за малко помощ. Опитвам се да купя билети през сайта на Кубана. Стигам до въвеждане на данните на пътниците и ми иска 3 телефонни номера, които са задължителни полета. Домашен, служебен и някакъв номер на дестинацията (това не знам какво е). Опитвам се да въведа номера на мобилни телефони, защото нямаме стационарни и не ми ги приема. Някой има ли идея как да купя билетите и какви телефони трябва да въведа?

Връзка към мнение
Георги Матеев

Интересен въпрос. Мен също ме интересува отговора, че скоро предстои да купувам няколко билета от Кубана.

 

Иначе ако трябва да направя смело предположение - вероятно искат локален телефон, на който ще отговаряш докато пребиваваш на дадената дестинация. Пробвай да зададеш номер на хотел, ако вече сте букнали такъв.

Връзка към мнение

С ей такъв формат на телефонния номер минах успешно през формата:

 

2014-08-06_09-24-43.png

 

И да, вероятно последния номер е номер на хотел или нещо такова, аз не бих се впрягал много за него.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

С ей такъв формат на телефонния номер минах успешно през формата:

 

2014-08-06_09-24-43.png

 

И да, вероятно последния номер е номер на хотел или нещо такова, аз не бих се впрягал много за него.

 

Ей, защо издаде имейла на Чък Норис?  :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Благодаря, даже с еднакви номера. Само с 00 не бях пробвала, аз пробвах с +359 и какви ли не номера нататък.

 

Да, в повечето такива форми засечката е само да уцелиш точния формат, който изискват и до там. Може еднакви номера да си пускаш, никой не проверява дали е въведен мобилен или стационарен например. Някои от по-любезните сайтове си пишат в какъв формат искат телефона, други те оставят да познаеш :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да, в повечето такива форми засечката е само да уцелиш точния формат, който изискват и до там. Може еднакви номера да си пускаш, никой не проверява дали е въведен мобилен или стационарен например. ....

Аз в такива случаи (когато не искам да си давам моя номер) 

обикновено използвам +359 888 888 888 , дано да не е на някоя отмъстителна мутра :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

@slujitel, билетът колко ти излезе?

Споменаваш, че летиш от Брюксел, но в сайта на Кубана го нямат като стартова дестинация. Коя компания избра?

Връзка към мнение

Тя има билет Брюксел-Варадеро\Канкун-Брюксел и иска с Кубана one way Хавана до Мексико.

Редактирано от stenk
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

slujitel, успешно ли купи билета от сайта на Cubana?

Някакви подводни камъни или уловки, за които да се оглеждаме? :)

Връзка към мнение

Аз питах за цената с оглед да проверя колко много са се самозабравили от Еделвайс, които искат 700 евро от Цюрих, през Ноември.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Аз питах за цената с оглед да проверя колко много са се самозабравили от Еделвайс, които искат 700 евро от Цюрих, през Ноември.

 

Мога да ти дам за ориентир цената на моите билети с Кубана, които ще купувам тези дни. Дано инфото е полезно.

 

Канкун-Хавана (еднопосочен) на 17.01.2015 = $175.66 (131 евро)

Хавана-Мадрид (еднопосочен) на 23.01.2015 = $460 (350 евро)

Връзка към мнение

Не съм купила още, не ми остана време, то тогава като не стана заради телефоните, и се ядосах, и затворих лаптопа, и не ми е дошла нещо музата да пробвам пак. Аз съм малко на настроения, и понеже до март има много време и мога да се помоткам, а и очаквам да има подводни камъни... Ако купиш преди мен, сподели, моля те. Една приятелка летя миналата година и каза, че няколко пъти не им е приемало картата, но накрая станало.

И моите, Хавана - Мексико сити 205,50$.

Връзка към мнение

Аз съм намирала и други подобни оферти, през Мадрид, и не си спомням още от къде, обаче като отида двупосочно до Мексико и ми се оскъпява. А пък моята цел беше Мексико, Куба просто ми дойде бонус с тези билети.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Успешно купих билети от сайта на Cubana. Подводни камъни липсваха, а картата я прие от първия път.

 
Дефакто плащането се обработва от испанската банка Bankia, поддържа се и Verified by Visa / MasterCard SecureCode. Всичко изглеждаше напълно сигурно и изрядно.
 
В извлечението на картата транзакцията се показва като TRAVELS & DISCOVERY BILBAO ES.
 
Когато приключиш с плащането веднага получаваш имейл от Cubana с потвърждение и резервационен код. С този код можеш да си проверяваш резервацията на техния сайт.
 
След 2 минути получаваш имейл с допълнително потвърждение/ваучер и от Travels & Discovery S.A.

Това беше всичко, нищо сложно.
Връзка към мнение

Оф, купих ги проклетите билети, от един час седя на компютъра, два пъти не ми прие картата, чак на третия път стана, егати каръка дето съм.

Редактирано от slujitel
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

От чисто любопитство - с каква карта си и от коя банка? Странно ми е, че имаш подобно усложнение.

 

Аз вчера купувах още едни билети от Cubana и картата ми отново мина от първия път без проблем.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.