Прескочи до съдържание

Намаление 20% на Катарските аеролинии до 22 август


Препоръчани мнения

Намаление 20% на Катарските аеролинии до 22 август (Пукет, Пърт, Сеул, Сингапур, Токио, Ханой, Хонконг, Хошимин, Шанхай и други с 20% отстъпка)

 

http://www.qatarairways.com/bg/bg/homepage.page

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Йоханесбург 500 евро , Кейп Таун 580 евро ... може да има интересни OJ цени и този път.

Май си заслужава отделна тема :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Намаление 20% на Катарските аеролинии до 22 август (Пукет, Пърт, Сеул, Сингапур, Токио, Ханой, Хонконг, Хошимин, Шанхай и други с 20% отстъпка)

 

http://www.qatarairways.com/bg/bg/homepage.page

 

за пътуване до края на март :)

Връзка към мнение

Търсете OJ тук. По-бързо е от Orbitz.

Инструкция тук и следващите съобщения.

Не се стряскайте от цените в календара - отваряте си всяка дата в таб-че и тя се обновява.

Понеже на Катарците вяра за цените нямам - кликнете на "Select" за да опреснят тарифата.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз нищо интересно не намирам в тези цени, повечето почти винаги могат да се бият от Истанбул в извън промоционален период, включително автобуса до там. Може и да има нещо яко де, но със сигурност не виждам нищо достойно за импулсна покупка, ако някой е дебнал нещо с месеци и сега има поевтиняване може да се възползва :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз нищо интересно не намирам в тези цени, повечето почти винаги могат да се бият от Истанбул в извън промоционален период, включително автобуса до там. Може и да има нещо яко де, но със сигурност не виждам нищо достойно за импулсна покупка, ако някой е дебнал нещо с месеци и сега има поевтиняване може да се възползва :)

 

мда, тъй като аз следя Пекин, даже сега ми излизат по-скъпи цени :)

Връзка към мнение

Да де , ама при сходна цена много зависи в коя част на България си дали си струва да биеш път до Истанбул.

Примерно ако си от София това бъхтене за мен е оправдано при минимум 120-130 евро разлика в цената в полза на Истанбул.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

540 евро до Пукет за висок сезон ми се вижда трудно да се бие даже и в комбинация с Air Asia от КЛ. Излизат ли по-евтини билети от 560 евро до Мале?

 

Кейп Таун за 580 евро и Йоханесбург под 500 е невъзможно да се бие според мен, както и под 500 евро до Килиманджаро за някои дати през Януари / Февруари (топ сезон). За последното ме сърби кредитната карта, обикновенно билетите по това време са 750 + евро, за двама човека си е 500 + евро спестяване, за повече хора да не говорим.

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

За Мале, мисля че съм виждал по-ниски цени (грешки), но не и от София. И аз мисля, че тази цена е unbeatable.

 

Бих взел без да мисля Хонконг от София за 480 евро за Нова година, ако вече нямах билет за друго място по това време. Дано догодина да има пак такива цени. Няма да се двоумя и секунда! :)

 

Много капризни станахме май...  :P

Редактирано от wilks
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Много капризни станахме май...  :P

 

Tочно !

Аз си имам максима , че всичко под 500 евро от София посока Азия е изгодна сделка , а под 450 е вече удар в десятката.

За съжаление си имаме само едни Qatar , а последната година в известен смисъл Air France + KLM .

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

В skyscanner.net ми изкарва ~470 евро до Фукет за Коледа и Нова година. (23.12 - 02.01)

Мислех, че е грешка, но я държи чак до страницата за плащане.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За Истанбул ми е ясно, че не на всеки е удобно, но тук идеята ми беше дали някоя цена е импулсивна, а аз такива продължавам да твърдя, че не виждам. Ако някъде си набелязал да ходиш и цената е паднала, ОК, купувай, но дори и да не купиш може да сглобиш нещо подобно с Истанбул кажи речи в почти всеки момент, това имам предвид :)

 

Има блекаут дати покрай нова година и Хонконг не става баш за 480 евро, най-ниското е 540 при това с връщане на първи януари и престой в региона максимум седмица, защото блекаут датите отрязват доста. Мали и преди го имаше за 560 евро и му се радвахме с тема тук във форума, вече не е за сефте, така че е по-скоро редовна цена, респективно скучна.

 

Позволете ми да не съм впечатлен тоя път :)

Връзка към мнение

Има блекаут дати покрай нова година и Хонконг не става баш за 480 евро, най-ниското е 540 при това с връщане на първи януари и престой в региона максимум седмица, защото блекаут датите отрязват доста. 

Знам за blackout period-a.

Мислиш ли, че щях да го напиша, ако не бях го проверил ? :)

От 18 декември до 2 януари SOF - HKG - SOF днес си беше чисто 480 евро. 

Вече не. Но ако можех да взема, едва ли щях да чакам до вечерта. И минута нямаше да чакам. Както ще направя, ако за догодина излезе същата цена ;)

 

2 седмици са ми напълно достатъчни.

Редактирано от wilks
Връзка към мнение

И мен не ме впечатлиха хич цените. Искаме си ония под 400-те евро. Ще чакаме. Без това търся за февруари-март, та време бол. :)

Връзка към мнение

Ле-ле, колко разглезени и претенциозни сме станали. Да ни обиждат катарците с цени около 500 евро, даже нещо да се гаврят. Протест и неприличен жест. Дано румънците не се излагат и да продължават да пълнят самолетите, а катарците все так да купуват наедро Боинги и Аербъси на всяко голямо аерошоу.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

И мен не ме впечатлиха хич цените. Искаме си ония под 400-те евро. Ще чакаме. Без това търся за февруари-март, та време бол. :)

 

Нещо такова?

 

post-883-0-82067900-1408558034_thumb.png

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.