Прескочи до съдържание

Ниски цени с Wizz Air - есен/зима 2014


Препоръчани мнения

Есента наближава, а с нея и падането на цените до неприлично ниски нива. Викам в тази темичка периодично да пускаме находки от календара на Уиз, може да са от полза. 

 

stenk провокира темата със следния бисер. София - Шарлероа (2-9 октомври, 40лв с Wizz Discount Club):

 

2014-08-15_10-18-21.png

 

 

До Айндховен ситуацията е подобна:

 

2014-08-15_10-20-01.png

 

 

И разбира се, класиката на евтините полети - Бергамо:

 

2014-08-15_10-22-22.png

 

 

Посочените дати са само за индикация, бисерчета има в целия календар, ще се радвам, ако пускате нещо интересно като го намерите. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

17.10/петък/ -22,10/сряда/ София- Париж -София 90 лева, не е много зле. :)

 

8.11 /събота/- 11,11   /вторник София- Валенсия-София  100 лева.

Редактирано от Тони
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ето ви няколко начина да си изровите най-евтините цени:

 

Само двупосочни: Kayak Explore

Едно и двупосочни: Whichairline

Едно и двупосочни: Adioso

Едно и двупосочни: Skyscanner

Едно и двупосочни: Skypicker

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

От няколко седмици чакам да пуснат 20% off, но днес запазвам билетите. Така и не идва ред на България.

 

Ако можеш и цените не ти се променят карай с банков превод и подновявай резервацията през 2 дни, трябва да няма проблеми. Чакаме май всички намаленията :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да напомня и как да изкарате всичките полети до дадена дестинация в сайта на Wizz.

 

Oт началната страница отивате долу вдясно на раздел "Дестинации" и кликвате върху "разписание".

Задавате маршрут и ще видите всичките дати и цени.

 

http://wizzair.com/bg-BG/TimeTable

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

И аз се присъединявам към чакащите  :) днес гледах евтини полети до Тенерифе за ноември месец - около 220 лв. двупосочен билет (или поне аз не намирам по-евтино за сега). А ако wizzair пуснат някоя промоция ще стане още малко по-ниска цената. Жалко, че тогава няма да мога да отида  :(

 

post-1912-0-57205700-1408103752_thumb.jpg

 

post-1912-0-66214500-1408103759_thumb.jpg

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Имат . При Ryanair гледай пъутуването да е не повече от три месеца напред . За такъв период излизат най-ниските им цени.

Винаги са ми били неудобни за дългосрочно планиране  :)

Връзка към мнение

Ако можеш и цените не ти се променят карай с банков превод и подновявай резервацията през 2 дни, трябва да няма проблеми. Чакаме май всички намаленията :)

Това мисля, че няма да помогне, ако междувременно се продадът други места. Цената пак може да се промени, освен ако няма начин да я подновяваш без да правиш нова резервация, а към същия номер резервация. Нещо което аз лично съм проспал, ако го има :)

Връзка към мнение

17.10/петък/ -22,10/сряда/ София- Париж -София 90 лева, не е много зле. :)

 

8.11 /събота/- 11,11   /вторник София- Валенсия-София  100 лева.

 

Тони,

това с Париж коя компания е?

Опс сори за тъпия въпрос видях

Редактирано от bay_kolio
Връзка към мнение

14-17.11 Франкфурт Хан - 50лв. двупосочен с дискаунта

17- 20.10, почти целия ноември и половината декември -  Малмьо - 80лв. двупосочен с дискаунта

 

9-5.12  Болоня 50лв. двупосочен с дискаунта

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

14-17.11 Франкфурт Хан - 50лв. двупосочен с дискаунта

 

17- 20.10, почти целия ноември и половината декември -  Малмьо - 80лв. двупосочен с дискаунта

 

9-5.12  Болоня 50лв. двупосочен с дискаунта

 

И през октомври има евтини до Малмьо. Букнах 4 билета до Малмьо за 100 лв. двупосочен (20-24.10). Иначе има по 80 на датите 13-17.10 :) И аз ги плащам с банков превод, но смятам още утре да ги платя в ДСК. Дава ми някакав липсваш сертификат като плащам с дебитна, а уж имам разрешени плащания.

Връзка към мнение

Аз боднах 2 за Ларнака за Индипендънс дей в българския му вариант.

Специално Тенкс на stenk за препратката...Оттам тръгна всичко и свърши за 2 минути. Като в пубертета:):):)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

"8.11 /събота/- 11,11   /вторник София- Валенсия-София  100 лева."

 

Някой ще ме светне ли къде и как се вижда тази цена? Предполагам че е полет на Wizz, защото те летят на тези дати. Само че като им гледам разписанието, обявените цени са около 180 лв. Ползват се някакви допълнителни отстъпки като Wizz Club ли? Или става дума за друга авиокомпания.

 

Предварително благодаря! 

Връзка към мнение

На 08.11 цената вече е 120 без дискаунт клуб. Отделно тук обявените цени са с wizz дискаунт клуб. Ако имаш членство /60лв.годишно/ цената на билета е с 20 лв.на посока по-ниска.

Връзка към мнение

Някой да купи билетите Мадрид-София 25.10.14 за 19.99 евро , че цената адски ме дразни вече втори ден , а нямам грам време :)

Примерно София-Лондон-Мадрид-София спокойно се организира за около 85 евро всичко за трите полета.

Редактирано от stenk
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.