Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

- Марийке, ще правим ли с*кс тая вечер?
- Ама… аз не се казвам Марийка.
- Не са прай на луда! Аз друго те питам! :)

---------------------------------------------------------------

- Купих си кола, БМВ.
- Тройка?
- Може, ама чакай първо да ти разкажа за колата. :):)

---------------------------------------------------------------

Оптимизъм е да излезеш в петък вечер на "по-бира" и за всеки случай да си вземеш международният паспорт. :):):)

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Плътна  колона от S - класи и X6-ци са блокирали шосетата за София. Оказаха се митничари,  които искат възрастта за пенсиониране да стане 80 години.

 

 

Каква е паролата за Wi Fi?

В реанимацията сте.

С малки или с големи букви?

 

Истинският джентълмен задължително подава ръка на жена си, когато тя излиза  от мазето с чувал картофи. 

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 17
Връзка към мнение

Когато се разделяха   на гарата и двамата плакаха.Той заминаваше  в командировка за 10 дни, а тя - при майка си в Угърчин. Когато се засякоха на плажа  в Анталия на следващия ден, гледката беше не по-малко трогателна.

 

Ходих до Турция и си купих говорещ кантар . Кат стъпя отгоре и ми вика: лМашалла ...

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 16
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Коментар във fly4free по повод промоцията Атина - Банкок за 109 евро еднопосочен билет:

 

What’s the meaning of the one way tickets?
I like Bangkog but I don’t want to spend the rest of my life there.

  • Харесвам 21
Връзка към мнение

малко черен магелановски хумор :

 

преди 17 часа, Topfly каза:

Исторически ден - днес Турция падна под османско робство!

PS

... и България като падне няма да трябват задгранични паспорти за ходене до Босфора ...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Китаец влиза в един публичен дом в Red light district в Амстердам и вика:
- Искам за 1 час, но искам да свърша 40 пъти и да влизам и да излизам от стаята след всяко свършване.
На мадам и се сторило малко странно, но се съгласила 150 евро. И така ония свършвал, излязъл и се върнал... След 39 път не се върнал.
Излязла оная на улицата и питала един минувач:
- Един китаец да сте видели?
- Един не, но току що един автобус с китайци тръгна от тука!

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
Боян Димитров

Комшу, нали се ожени бре? Защо си переш сам чорапите??? 
-Това са чорапите на жена ми....

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
На 12.04.2017 г. в 7:29, T.E.Lawrence каза:

В пътнически самолет някъде по средата на полета стюардесата съобщава: 
- Уважаеми пътници, моля седнете на местата си и закопчайте коланите! 
Всички много притеснени се подчиняват. Командирът на самолета става от своето място мърморейки: 
- Уф! Най-после тоалетната е свободна!

Който иска да вярва, но вчера точно това ни се случи.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Габровец в туристическа агенция:
- Извинете моля, може ли един каталог на цените на летните оферти за Бахамите?
- Господине, сигурен ли сте, доста скъпичко излиза почивката на Бахамите, имаме и по евтини дестинации.
- Госпожице, аз ще си карам отпуската на село, каталога е само за да се наслаждавам на това, колко пари съм спестил затова, че не почивам на Бахамите.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Сътрудници на мобилен оператор се качили в такси и попитали за цената.
- Предлагаме безлимитен пакет за 3 лв – отговорил таксиметровият шофьор
Когато пристигнали на адреса, той казал:
- 88 лева и 35 стотинки, ако обичате.
- Но нали казахте 3 лв! – възмутили се пътниците
- Вижте сега – обяснил шофьорът – при безлимитния пакет скоростта е ограничена до 10 км/ч, а Вие помолихте да карам по бързо. По високата скорост се таксува по 3,30 лв за всеки 10 км/ч. Освен това безлимитния пакет е валиден само в рамките на един район, а Вие пътувахте в съседния район – това вече е вътрешноградски роуминг. Пътуване извън началния район се таксува еднократно по 9 лева. Освен това при вътрешноградски роуминг се заплаща на километър и ние начисляваме за първоначалните 100 км, а това са още 33 лв. Как така „скъпо“? Нашата стандартна тарифа е 49 ст/км, а Вие плащате в роуминг по 33 ст/км. Даже излиза по-евтино! Освен това Вие бяхте няколко човека. От 1 янури услугата „групови пътувания“ е платена – по 6,50 лв на човек. И още 13 лв Ви начислихме за музикален пакет, тъй като Вие качвайки се в таксито с това си действие се съгласихте да използвате тази платена услуга. Така че всичко е правилно – 88 лева и 35 стотинки.

  • Харесвам 27
Връзка към мнение

:) Говорих си с една майничка, позната нам и с типичното си чувство за хумор ме подсети за Китодар. Та..седя си в офиса и си се смея сама по тия позабравени клипчета. :) 

 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Една жена изпаднала в кома. Сестрите в болничната стая я мият с влажна гъба. Една от тях докосва "интимната й част" и забелязва, че когато я докосва, върху монитора се появява сигнал, индикация за реакция. Сестрата бързо отива при съпруга й, обяснява му какво се е случило и му казва:

- Може и да ви прозвучи налудничаво, но ми се струва, че малко орален секс ще й помогне да излезе от комата.

Съпругът е доста скептичен, но сестрата го уверява, че ще дръпне завеската, за да му осигури уединение.

Съпругът най-после се съгласява и влиза в стаята на жена си. След няколко минути върху екрана на монитора се появяват прави линии... никакъв пулс... никаква сърдечна дейност. Докторът и сестрата се втурват в стаята и виждат как съпругът вдига панталоните си и смутено заявява:

- Добре, че дойдохте бързо. Мисля, че се задави:lol::lol::lol:

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Двама руснаци се събрали да пият и на другата сутрин звъни телефонът на единия:
- Митя, мы с тебя вчера в пивницу были?
- Да, были.
- А водку пили?
- Ну, да, пили.
- Коняк пили?
- Да, пили.
- Рокетное гориво?
- Да, рокетное гориво тоже пили...
- А тъй сегодня в туалет ходил?
- Нет, еще не ходил.
- НЕ ХОДИ МИТЯ, не ходи!!!... Я из Токио звоню...

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • Mamas
    • Hristo2201
    • milen_40
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.