Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

15 причини, поради които Бог не може да стане професор:

1. Има само една публикация по темата.

2. Публикацията е писана на иврит.

3. Няма позовавания на други автори, писали по темата.

4. Публикацията не е отпечатана в научно списание.

5. Съществуват някои съмнения дали Той я е писал.

6. Дори да приемем, че Той е създал света, над какво е работил след това?

7. Не е привличал достатъчно сътрудници.

8. Научните среди срещат определени трудности при опитите да се възпроизведат Неговите резултати.

9. Никога не е искал от Комисията по етика разрешение да използва хора за своите опити.

10. Когато по време на един от експериментите нещо се объркало, Той се постарал да скрие провала си, като издавил всички.

11. Когато доброволците не се държали както Му харесва, ги изключвал от контролната група.

12. Рядко посещава занятията, просто кара студентите да четат книгата Му.

13. Някои казват, че изпращал сина си да води занятия със студентите.

14. Изключил е първите си двама студенти заради жаждата им за знания.

15. Независимо от това, че в теста си е дал само 10 задачи, повечето от студентите Му са се провалили на теста.

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
4 hours ago, Георги Матеев said:

При опит за покупка на полет на Bulgaria Air myholidays.com даде интересно ново име на авиокомпанията - Provincial Airways :lol:

Screenshot_20170713-164853.png

в една статия някъде из dir.bg видях, че Turkish Airlines (търкиш еърлайнс) бяха транслитерирани като "търЧиш еърлайнс" :lol: 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

- Мамо, може ли да отида с Иванчо на вилата? 
- В никакъв случай, вие се познавате по малко от седмица! 
- Не се притеснявай, не се предвиждат никакви изнасилвания. 
- Защо си толкова сигурна? 
- За да има изнасилване, трябва да има несъгласни...  

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

След корабокрушение на самотен остров били изхвърлени по двама мъже и една жена от следните нации: Италия, Франция, Германия, Гърция, Англия, България, Япония, Съединените щати и Ирландия. Един месец по-късно вече се били случили много неща...
Единия италианец убил другия заради жената.
Двамата французи и французойката живели щастливо като менаж-атроа.
Двамата германци съставили строго седмично разписание за редуващи се посещения при германката.
Двамата гърци спели един с друг, а гъркинята им готвела и чистела.
Двамата англичани продължавали да чакат някой да ги представи на англичанката.
Двамата българи теглили един дълъг поглед на безкрайния океан и един дълъг поглед на българката и заплували навътре.
Двамата японци пратили факс до Токио и още продължавали да чакат указания.
Двамата американци били на ръба на самоубийството, понеже американката непрестанно се оплаквала от тялото си и говорела за истинската същност на феминизма, за това как можела да прави всичко, което можели да правят и те, за необходимостта от себереализация, за равноправното разпределение на домакинските задължения, за това как пясъкът и палмите я карали да изглежда дебела, но как най-сетне взаимоотношенията с майка й вървели към подобрение.
Двамата ирландци разделили острова на Северен и Южен и основали спиртоварна. Не можели да си спомнят влизал ли секс в картинката, защото след първите няколко литра уиски от кокосови орехи погледите им се премрежвали. Но били щастливи, защото поне англичаните не спели с жена.

 

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Потъва кораб. Страшна паника. Капитанът си скубе косата, всички бягат хаотично, а боцманът се разхожда с ръце в джобовете. Някакъв моряк търчи насреща му:
- Как може да сте толкова спокоен! Корабът потъва! На капитанът коса не му остана, вие си се разхождате съвсем спокойно, че и с ръце в джобовете!
- Що, има ли значение откъде скубя?

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

В началото Бог сътворил небето и земята. Земята била покрита с броколи, цветно зеле, спанак и разноцветни плодове. Адам и Ева живеели дълго и били здрави. И сътворил Сатаната сладоледа и баничките с масло. И попитал Сатаната Адам: 
- Искаш ли да добавя в баничките и пълномаслено сирене?
- Искам - отвърнал той.
- Аз също - обадила се Ева. - И да е соленичко, ако може.
И двамата наддали по 3 кг.
И създал Бог био-йогурта, за да може Ева да запази фигурата си, която Адам така обичал. А Сатаната създал пшеничното брашно, маята и рафинираната захар. Смесил ги и Ева минала от 36-ти на 44-ти размер.
И казал Бог:
- Яж със здраве тая салата от градината ми.
- И добави сос от синьо сирене и чесново хлебче - подшушнал Сатаната.
Адам и Ева отпуснали коланите след ядене.
И казал Бог:
- Пращам ви за здраво сърце пресни зеленчуци и зехтин.
- От мен чеверме и печена кокошка - допълнил Сатаната.
Адам и Ева качили холестерола до небето.
Измислил Бог печените картофи без масло, с високо съдържание на калий и други полезни съставки. Сатаната отвърнал на удара с пържен чипс, като не пропуснал да го посоли обилно.
Адам и Ева качили още килограми и се изринали в добавка.
Бог създал бягащата пътека, за да могат децата му да контролират теглото си. А Сатаната - телевизора и дистанционното. Адам и Ева се настанили на дивана, защракали с дистанционното и си взели вибромасажни уреди за корем.
Бог сътворил нискокалоричните продукти. Сатаната - Макдоналдс и чизбургера.
- Искате ли? - попитал той Адам и Ева.
- Двойна порция! - облизали се те.
... И получили инфаркт.
Бог въздъхнал и създал байпаса. Сатаната се ухилил и създал Министерството на финансите и Здравната каса...

  • Харесвам 18
Връзка към мнение

Като мина покрай Мак Доналдс,  все се сещам какво ми разказа преди години едно комшийско дете.

Ходеше на бригади в САЩ и работеше в тази верига.

Идва дебеличкият  човек,  без значение мъж или жена и си поръчва най-големия бургер,  най- голямата кофа пържени картофки и ДИЕТИЧНА кола.:)

  • Харесвам 15
Връзка към мнение
преди 21 часа, гост каза:

Само 'дето не е смешно...

Родителите винаги си мислят, че новото поколение върви по лош път, но в крайна сметка резултатът ги опровергава :) Спомням си седемсетте години как са ни се карали какви нехранимйковци сме, че само играем, скитаме и правим лудурии и никога няма да се научим на ред и труд :) 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 18 часа, Topfly каза:

Родителите винаги си мислят, че новото поколение върви по лош път, но в крайна сметка резултатът ги опровергава :) Спомням си седемсетте години как са ни се карали какви нехранимйковци сме, че само играем, скитаме и правим лудурии и никога няма да се научим на ред и труд :) 

Абсолютно точно! И се научихме. Аз бях пред изключване в техникума, и за да не ме, се преместих да го завърша в друг град. Горките ми родители, кой знае какво са си мислели, сигурно, че нищо няма да стане от мен. Което, обаче, не ми попречи да имам семейство, прекрасни деца, да завърша две висши образования и да имам удовлетворяваща ме работа:) и най-важното да съм доволна от себе си.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
Светославов
On 7/22/2017 at 0:13 PM, Уатея said:

В началото Бог сътворил небето и земята. Земята била покрита с броколи, цветно зеле, спанак и разноцветни плодове. Адам и Ева живеели дълго и били здрави. И сътворил Сатаната сладоледа и баничките с масло. И попитал Сатаната Адам: 
- Искаш ли да добавя в баничките и пълномаслено сирене?
- Искам - отвърнал той.
- Аз също - обадила се Ева. - И да е соленичко, ако може.
И двамата наддали по 3 кг.
И създал Бог био-йогурта, за да може Ева да запази фигурата си, която Адам така обичал. А Сатаната създал пшеничното брашно, маята и рафинираната захар. Смесил ги и Ева минала от 36-ти на 44-ти размер.
И казал Бог:
- Яж със здраве тая салата от градината ми.
- И добави сос от синьо сирене и чесново хлебче - подшушнал Сатаната.
Адам и Ева отпуснали коланите след ядене.
И казал Бог:
- Пращам ви за здраво сърце пресни зеленчуци и зехтин.
- От мен чеверме и печена кокошка - допълнил Сатаната.
Адам и Ева качили холестерола до небето.
Измислил Бог печените картофи без масло, с високо съдържание на калий и други полезни съставки. Сатаната отвърнал на удара с пържен чипс, като не пропуснал да го посоли обилно.
Адам и Ева качили още килограми и се изринали в добавка.
Бог създал бягащата пътека, за да могат децата му да контролират теглото си. А Сатаната - телевизора и дистанционното. Адам и Ева се настанили на дивана, защракали с дистанционното и си взели вибромасажни уреди за корем.
Бог сътворил нискокалоричните продукти. Сатаната - Макдоналдс и чизбургера.
- Искате ли? - попитал той Адам и Ева.
- Двойна порция! - облизали се те.
... И получили инфаркт.
Бог въздъхнал и създал байпаса. Сатаната се ухилил и създал Министерството на финансите и Здравната каса...

И така до края на света... :)))

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Емика каза:

Абсолютно точно! И се научихме. Аз бях пред изключване в техникума, и за да не ме, се преместих да го завърша в друг град. Горките ми родители, кой знае какво са си мислели, сигурно, че нищо няма да стане от мен. Което, обаче, не ми попречи да имам семейство, прекрасни деца, да завърша две висши образования и да имам удовлетворяваща ме работа:) и най-важното да съм доволна от себе си.

А пък на мене ми намалиха поведението, че турИх  на място даскала по пеене,само , дето не го бих /а той много си заслужаваше, беше невероятен плужек/. Мама щеше да се сдобие с инфаркт, добре че тати по него време беше извън БГ,  пък даскалът в ответ, злобно  ми отвъртя троик. В резултат на което, при завършването на гимназията ми дадоха не златен, а сребърен медал .Щото, отгоре до долу шестици и по  някое време - една тлъста  тройка.

Три денЯ  ревах и не можех да се покажа от къщи.

Пък ей ме на, колко съм си успешна във всичко!:))))

Много се радвам, че снаха ми , разсъждава така:

"Детето трябва да си има детство /говорим за 10 годишно дете/, то трябва през лятото да играе и да почива."Ако има желание да научи английски,ще има достатъчно време за това.

Аз викам - ми няма ли, летни  английски, манглийски,  уроци, курсове и пр.?

Отговорът е - "Не, ще си чете книжки, ще кара колело и кънки, ще ходи на летни лагери и ще си играе на двора".

Щото,те са от щастливците, дето си имат къща с двор,ама  в града.И владетелка на двора е Принцесата - в една голяма шатра е пълно с кукли, феи и  всякакви герои от приказки. Малката си има приятелки и  на единия, и на другия дувар,   и  се пренасят ту в единия,ту в другия двор , за да си играят на воля.Точно,като в ония времена, дето махалата беше наша.

Като се позамислих,  колко сегашните деца са ощетени откъм щастливо детство,та ми стана тъжно.

Ама,може би, трябва да си направим друга тема - "когато ние бяхме деца,нашите деца и техните деца - прилики и разлики."

Извинете за лиричното отклонение,  моля!

 

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 12
Връзка към мнение

В Музея на восъчните фигури едва на третия ден разбрали, че касиерката е умряла.

 

 

- Искаш ли да си останем приятели?
- Не!
Тя въздъхна и започна да се съблича.

Редактирано от Еминко
  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 7 часа, AlexandraKo каза:

А пък на мене ми намалиха поведението, че турИх  на място даскала по пеене,само , дето не го бих /а той много си заслужаваше, беше невероятен плужек/. Мама щеше да се сдобие с инфаркт, добре че тати по него време беше извън БГ,  пък даскалът в ответ, злобно  ми отвъртя троик. В резултат на което, при завършването на гимназията ми дадоха не златен, а сребърен медал .Щото, отгоре до долу шестици и по  някое време - една тлъста  тройка.

Три денЯ  ревах и не можех да се покажа от къщи.

Пък ей ме на, колко съм си успешна във всичко!:))))

Много се радвам, че снаха ми , разсъждава така:

"Детето трябва да си има детство /говорим за 10 годишно дете/, то трябва през лятото да играе и да почива."Ако има желание да научи английски,ще има достатъчно време за това.

Аз викам - ми няма ли, летни  английски, манглийски,  уроци, курсове и пр.?

Отговорът е - "Не, ще си чете книжки, ще кара колело и кънки, ще ходи на летни лагери и ще си играе на двора".

Щото,те са от щастливците, дето си имат къща с двор,ама  в града.И владетелка на двора е Принцесата - в една голяма шатра е пълно с кукли, феи и  всякакви герои от приказки. Малката си има приятелки и  на единия, и на другия дувар,   и  се пренасят ту в единия,ту в другия двор , за да си играят на воля.Точно,като в ония времена, дето махалата беше наша.

Като се позамислих,  колко сегашните деца са ощетени откъм щастливо детство,та ми стана тъжно.

Ама,може би, трябва да си направим друга тема - "когато ние бяхме деца,нашите деца и техните деца - прилики и разлики."

Извинете за лиричното отклонение,  моля!

 

Ама точно това е, което казва Topfly - "Родителите винаги си мислят, че новото поколение върви по лош път, но в крайна сметка резултатът ги опровергава :)

Родителите само си мисля така, дори са убедени, обаче аз мисля, че всички те ще бъдат опровергани, както поколения наред, преди това.

Имам предвид защо да са ощетени? Защо ние да сме били по-щастливи? Знам, че 90% от родителите сега, вярвате, че вашето/нашето детство е 'правилното', 'хубавото', 'щастливото', но аз все си мисля, че и вашите/нашите родители така си мислеха едно време за нас. Но, аз съм малцинство и дано не ме 'разкъсате' сега :)

 

Както и да е, това си е отделна тема, и изобщо не е за раздел 'хумор'....

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Ошко, аз имах предвид , че сега децата нямат онази свобода, която имаха преди.Онова детство, като в "Таралежите" вече го няма.

Но че, децата  в България, на каквато и учебна система да ги подлагат ,  са си умни - това е факт неоспорим.:)

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.