Прескочи до съдържание

Orbitz.com & Cheaptickets.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

Както съм споменавал и преди, не си запазвам хотели от http://Orbitz.com без ПОНЕ толкова отстъпка:

 

http://www.orbitz.com/travel-deals/orbitz-coupon-promo-code/

 

Save 20% on hotel stays

Promo code: BYEBYE20
Minimum stay: none
Book by August 28, 2014, travel by March 31, 2015.

 

Не забравяйте да хвърлите око на темата за регистрация в бонусната им програма:

http://magelanci.com/topic/1276-

 

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

М/у другото 20те% са валидни само до днес.

Orbitz имат такса за резервация върху цената, която излиза при търсене, тия 20% покриват цената на резервацията и малко отгоре. Бих казал да проверявате и други сайтове, Orbitz може да не е изгодно, дори с отстъпката.

 

 

В моя случай след като изръчках всички възможни сайтове при Orbitz получих най-добра цена наистина около 20% по-евтино от всички останали  :)

 

 

П.С. Каква е тая такса това ли имаш предвид :

Amounts displayed in the "Taxes and Fees" line for prepaid hotel transactions include an estimated amount we expect the hotel to bill for applicable taxes, governmental fees and other charges that the hotels must pay to the government. In addition, the "Taxes and Fees" line includes a fee we charge and retain in exchange for the services we provide in facilitating your transaction with the hotel supplier.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не ти бачкат примерите, явно ти се пази сесията на търсенето.

Ако БЕЗ отстъпката в Орбитз, при еднакви условия, дават по-ниска цена от Аккор - прочети им условията за гарантирано ниски цени.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

П.С. Каква е тая такса това ли имаш предвид :

Toва имам предвид

taxes.jpg

Просто се добавя после, а при търсенето излиза без нея

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

*бати скъпия хотел 2 звезди :)

Поне ще трупаш точки по програмите с него.

Връзка към мнение

А , аз съм наясно с локацията , но не ми се искаше в Дейра например , а по това време на годината цените са минимум 50% нагоре спрямо периода до първата половина на октомври.

За сезона това е една от ниските цени ... поне карнавал да имаха в Дубай  :lol:


Какви програми м файдата ми е 20.80 долара. Предния път имах 10 които изгоряха.

Май orbucks са валидни само за година.


Иначе Ibis са много по-добре от доста хотели 3* . Просто тук всичко е по калъп и знаеш какво да очакваш.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ако ще избираш Ibis, виж и  ibis World Trade Centre Dubai (493 EUR за твоя период) - също са на метроспирка. Нищо по различно от всеки друг от веригата, разбира се.

Апропо за Mercure Gold Hotel Al Mina Road Dubai, ако резервираш сега още важи намалението - 547 EUR

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако ще избираш Ibis, виж и  ibis World Trade Centre Dubai (493 EUR за твоя период) - също са на метроспирка. Нищо по различно от всеки друг от веригата, разбира се.

Апропо за Mercure Gold Hotel Al Mina Road Dubai, ако резервираш сега още важи намалението - 547 EUR

Това са цени без таксите , а Word Trade Centre нямат с единични легла.

Таксите за Mercure са още + 130 евро , а за WTC + 113 евро.

Връзка към мнение

Молът на емирствата в Дубай е чудесна локация, бих казала една от най-добрите... Сравнително отдалечен от какво?

 

Кодът на орбис за 20% отстъпка не работеше за моите хотели. Резервирах без него - цената беше добра, а на мен нервичките ми се скъсаха последния месец да дебна някакви кодове из пиратските сайтове и т.н. и накрая все нищо не работи. Даде ми, че тези хотели, които съм си избрала вече имат 30%/20% намаление и не мога да ползвам отстъпката върху вече отстъпена цена

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И според мен хотел до  Мола на емирствата е на добро място. От там си е удобно да отидеш и до Дубай Марина и до Мадинат Джумейра и до Бурж Халифа!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Stenk, можеш да погледнеш и сайтовете на самите хотели. Миналата година резервирах директно от сайта на Moevenpick промоция Buy 3 Get 1 For free, т.е. 4 нощувки на цената на 3, което си е 25% off и не излизаше в големите booking сайтове. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз резервирах вече , но прерових и сайтовете на хотелите които ми бяха препоръчани за някоя промоцийка ама не открих.

Предполагам доста хора пътуват в този период с оглед завишените цени ;(

Редактирано от stenk
Връзка към мнение

Пробвам да резервирам хотел... Нито 25 долара ми дава да си ползвам (We're sorry the promo code you entered is not valid for this hotel. Please see the promo code rules below), нито промоцията влиза (We're sorry the promo code you entered is not valid for this destination.)... Хотелът е между 17 октомври и 31 дек, както е далеч над 100 долара и пак не ще. Други условия по кода не виждам. Много се ядосах.

Връзка към мнение

Промоцията не влиза, защото е изтекла - до 28 август и в заглавието го пише :) Но почти сигурно скоро ще има друг код. 

 

Тези кодове обаче почти винаги не важат за големите вериги хотели, вероятно опитваш да резервираш от тях. 

Връзка към мнение

Промоцията е до 02 септември , но има хотели за които кода не важи.

 

 

Take 20% off your hotel stay with promotion code BYEBYE20 . Hurry, this deal is only valid through September 2, 2014!

Treat yourself to the vacation you deserve. Book by 11:59 PM CST September 2, 2014 for travel by March 31, 2015. See terms below.

Връзка към мнение

Ми защо не ми важат поне 25 долара, които са от регистрацията (иначе видях на Стенк писанието, че е удължен другия код до 2ри)... Опитах се да си ползвам и двата кода и на предишите 2 резервации и при тях не важеше ни единия, ни другия код... Простоооооо

Връзка към мнение

И аз пробвах сега и например за хотелите на Accor важи. В списъка с резултатите ясно е посочено за кои кода е приложим и

за кои не.

Относно ваучера за 25 $ не знам , защото имам стара регистрация в програмата им и не съм правил нова.

Връзка към мнение

Ми те да хванат първо да намалят цените с 15% и тогава да дават кодове .. ти май си единствен, който е намирал топ-оферта там..

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Нали и аз веднъж да намажа малко :)

Иначе всеки ден пощата ми е пълна с кодове на Expedia , hotels , ebookers , Orbitz ...всички до един здраво надуват цените :)

Koдовете на agoda също обикновенно са пълна тъпня.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.