Прескочи до съдържание

Orbitz.com & Cheaptickets.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

На 2.03.2018 г. в 10:54, Георги Матеев каза:

Актуалните кодове за Orbitz са тук, а за Amoma - на фейсбук страницата им.

Къде точно се въвежда кода за Orbitz? Пробвам да резервирам един хотел, но никъде не ми дава опция да го въведа.

Редактирано от Guinness
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 14 часа, Guinness каза:

Къде точно се въвежда кода за Orbitz? Пробвам да резервирам един хотел, но никъде не ми дава опция да го въведа.

Инсталирай си мобилното им приложение - с него хем е по-лесно хем дава 2% повече орбъкс. Кодът се въвежда накрая при плащането.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

С орбъкс точките и редовните промота ,  често Orbitz превъзхожда  поне двойно  10%  на Wizz програмата (дори с  genius  цените)  и  10% от Ryan Rooms,  също и MMТ

 

Актуалният промо код е 

JUSTLIKETHAT за 15% off за резервации до 22.04 и пътуване до 30.09.2018

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 46 минути , stanimir каза:

 

 

Актуалният промо код е 

JUSTLIKETHAT за 15% off за резервации до 22.04 и пътуване до 30.09.2018

Има ли как да се разбере кои  са хотелите за които важи кода или просото пробваш ? 

Връзка към мнение

Не знам дали е само за избрани хотели. 

Проверих три и работеше при всички. 

Условието е да са с незабавно плащане. 

 

https://www.orbitz.com/lp/deals/just-like-that#editorial-5

 

Хубавото е,  че може веднага да ползваш орбъкс кредита си за нова резервация,   вместо да чакаш месец или повече след нощувките да ти преведат  пари в акаунта ,  и да си ограничен да го ползваш само към съответните авиокомпании. 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 16 часа, Mitko каза:

Има ли как да се разбере кои  са хотелите за които важи кода или просото пробваш ? 

В общия случай не важи за хотелите, които са част от някоя от големите вериги.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Някой дали знае мейл на orbitz ? Налага ми се да им пиша, а в сайта им намирам само различни секции за съпорт, но мейл не . В нета намерих - customerrelations@orbitz.com , но не знам дали е ок. Става въпрос с проблем при плащане на хотел .

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 33 минути , edbloom каза:

Някой дали знае мейл на orbitz ? Налага ми се да им пиша, а в сайта им намирам само различни секции за съпорт, но мейл не . В нета намерих - customerrelations@orbitz.com , но не знам дали е ок. Става въпрос с проблем при плащане на хотел .

Мейл няма, но отиди на https://www.orbitz.com/service/ и там потърси бутона CONTACT US. В отворилата се форма си попълни и прати въпроса. Обикновено отговарят макс до 48 часа.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 45 минути , Георги Матеев каза:

Обикновено отговарят макс до 48 часа.

Благодаря, така и направих преди да пиша тук, но все пак се чудех дали няма някакъв, за да може да се следи кореспонденцията черно на бяло след това. Ще чакам да ми отговорят.

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Оrbitz отново дават 15% отстъпка за хотели с незабавно плащане през мобилното приложение с код : APP15 + още 5% в Orbucks точки. 

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, stanimir каза:

Оrbitz отново дават 15% отстъпка за хотели с незабавно плащане през мобилното приложение с код : APP15 + още 5% в Orbucks точки. 

74 долара надолу само от една резервация, благодаря и ще почерпя!

Хотелът всъщност е с опция за безплатно анулиране, само че трябва да се предплати към орбитз веднага ;)

Редактирано от 45#2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Не е промо, но искам да споделя прекрасни впечатления от минала резервация през orbitz.com - едно че базовата цената беше по-добра от тази на booking.com, $88.86 срещу $99 на нощ; второ 15% надолу с текущото промо (над 25 долара надолу) и трето - част от цената е дължима такса на място в хотела от 5 евро на човек на вечер, която никой не ми поиска, още 20 евро надолу.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Orbitz - 10%
BOOKNOW
Book by Aug 12, 2018, travel by Dec 31, 2018 

 

Orbitz - 10%
READYSETGO
Book by Jun 24, 2018, travel by Dec 31, 2018 

 

 

CheapTickets - 10%
SAVENOW
Book by Aug 12, 2018, travel by Dec 31, 2018 

 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, chandni каза:

APP15 вчера все още работеше в приложението.

А на мен спря да ми го приема, но според условията има ограничение в броя резервации, които можеш да направиш с един код.

Сега съжалявам, че съм ползвал app15, а не изтеклия springtime 😞

 

Връзка към мнение
Георги Матеев

В момента най-добър е код SQUADGOALS, който сваля 16% в CheapTickets. Важи до 17 Юни.

 

Също така APP15 дава -15% в мобилното приложение на Orbitz (изпробвано успешно преди 20 минути).

преди 15 минути , Гост каза:

А на мен спря да ми го приема, но според условията има ограничение в броя резервации, които можеш да направиш с един код.

Сега съжалявам, че съм ползвал app15, а не изтеклия springtime 😞

 

През 2-3 месеца това ограничение от 2 резервации с мобилния код се ресетва и APP15 става активен отново. С един и същи акаунт съм ползвал над 10 пъти APP15, но в рамките на 1 година.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , Георги Матеев каза:

Orbitz

Забелязал ли си някаква реална разлика в цени / бонуси при вдигане на ниво Gold/Platinum? Виждам какво пише че дават, но не видях особена разлика на Gold.

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 4 минути , Гост каза:

Забелязал ли си някаква реална разлика в цени / бонуси при вдигане на ниво Gold/Platinum? Виждам какво пише че дават, но не видях особена разлика на Gold.

Няма никаква разлика в цените, но те и никога не са обещавали подобно нещо.

 

Единственият реален плюс, който съм виждал от Platinum нивото, е че на някои [VIP] хотели са ми давали безплатна закуска, интернет и/или лейт чекаут, които иначе се плащат допълнително. Но се случва сравнително рядко.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Георги Матеев каза:

SQUADGOALS, който сваля 16% в CheapTickets

Върши идеална работа за доказване на по-ниска цена от тази в orbitz и съответно 50ка от гаранцията 😉

Подадох клейм току-що, дано да мине.

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 2 минути , Гост каза:

Върши идеална работа за доказване на по-ниска цена от тази в orbitz и съответно 50ка от гаранцията 😉

Подадох клейм току-що, дано да мине.

Ще те разочаровам, но онзи ден промениха условията на бест прайс гаранцията и вече не дават $50. https://loyaltylobby.com/2018/06/14/orbitz-cheaptickets-price-guarantee-enhanced-no-more-50-bonus-orbucks-cheapcash/

 

Кой намазал - намазал 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 минути , Георги Матеев каза:

разочаровам

Хвалиш се, че споделяш намаленията, пък забравяш да споделиш лошите промени 🙄

Нищо, пак цените са им по-добри от много други.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.