Прескочи до съдържание

Каква музика слушате - септември 2014


Polina

Препоръчани мнения

Випе, удари ме в сърцето с тая класика на братята бе, човек!

 

Аз да ти върна жеста - това видео го открих напоследък, имам чувството, че много ще ти хареса :)

 

 

Съответно филмът ми влиза в списъка за гледане. На някого ако му се струва, че вижда познати муцуни - на волана е Том Хейгън, консилиери-то на дон Корлеоне ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Някъде в края на 80-те това беше първата ми жива среща с твърдата музика ...нямаше западен рок дотогава у нас , а Ария и Круиз бяха лястовиците от Изтока :) След два концерта на Ария не помня как главата ми не падна от куфеене в ловешкия летен театър ...

 

 

Връзка към мнение

Випе, удари ме в сърцето с тая класика на братята бе, човек!

 

Аз да ти върна жеста - това видео го открих напоследък, имам чувството, че много ще ти хареса :)

 

 

Съответно филмът ми влиза в списъка за гледане. На някого ако му се струва, че вижда познати муцуни - на волана е Том Хейгън, консилиери-то на дон Корлеоне ;)

 

Royksopp са ми много любими, и винаги успявам да се изненадам приятно с нещо тяхно, което не знам :) A THX 1138 е първия филм на Лукас и така и не го гледах преди години, че все не попадах на свестен рилийз. Ще взема да поправя грешката и аз.

 

Забравих да кажа, че съвсем достойно ми го върна и ти в сърцето! :)))

Редактирано от Брани
Връзка към мнение



 

https://www.youtube.com/watch?v=Rt_3RL9wsFM

 

Покрай "Guardians of the galaxy", който ми беше най-забавната фантастика, която съм гледал след Железния човек 3. Marvel знаят как да правят изпипани филмчета. Сега чакаме да видим сериозните батки как ще се представят с Interstellar.

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.