Прескочи до съдържание

Околсветско с велосипед


Препоръчани мнения

Според мен телефон, ще ти е като за спешни случаи, всичко става, трябва да можеш да се обадиш. Таблетът ще ти е по-голям и ще ти пречи малко повече.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Абсолютно телефон, особено след като пространството ти е ценно. Основните неща се вършат прекрасно и на телефон, проблем би било само ако тръгнеш да си правиш блог, всеки ден да качваш снимки в сайтове и т.н., тогава екрана на таблета ще е по-полезен.

Връзка към мнение

ясно значи едната дилема е решена хехе

но какъв да бъде ? аз съм се насочил към ценовата гама до 70 лв макс,2 ра ръка ест. има ли значение силата на уайфаи сигнала да речем един телефон за 500 лв и един от 50 лв еднакво ли хващат сигнал не мио е ясно ..?

Връзка към мнение

Еднакво хващат сигнал, въпросът е да му свикнеш на софтуера и да е надежден, което си е божа работа, да не се счупи по пътя, а не е зле и батерията да държи повечко, защото предполагам ще ти е трудно да го зареждаш, освен ако няма някаква джаджа да го зарежда от колелото...

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

значи щом е такава работата аз хубаво си се насочих към по евтините ще взема някои самсунг мини пък каквото стане

Връзка към мнение

Гледай батерията да е добра, че като станат на година-две и батерията държи по половин час работа, а ти ще си в движение и няма да можеш да зареждаш по желание. Някое слънчево зарядно или нещо подобно също може да ти е полезно.

Връзка към мнение

аз съм враг на ваксините и на други подобни глупости,не си правя такива,за Африка трябва една която е задължителна да с е направи но аз ще гледам и там да мина без нея,..нека тялото само се адаптира,тези ваксини са повече зло отколкот да помагат

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Това всеки си го решава сам за себеси, но ако ходиш, където е задължителна ваксината за жълта треста ще ти трябва книжка задължително, иначе много проблеми може да имаш, вкл. карантини и т.н.

 

И да знаеш, ти си знаеш сигурно де, но от жълтат треска специално шанса е 50 на 50, така че умната.

Редактирано от Георги
Връзка към мнение

Поредактирах последните две мнения, ако желаете да обсъждате начини за заобикаляне на законите, направете го на лични съобщения. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

аз съм враг на ваксините и на други подобни глупости,не си правя такива,за Африка трябва една която е задължителна да с е направи но аз ще гледам и там да мина без нея,..нека тялото само се адаптира,тези ваксини са повече зло отколкот да помагат

 

Знам те че си безстрашен, но все пак внимавай. По тези краища на света има доста опасни болести, които тялото ти не е срещало, но не се съмнявам че това ти е пределно ясно.

 

За страхливите : задължително ваксини и яко да се пазите от комарите. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

ти си прав едно време на филипините се бях подул целия от едни микроби ,и рани в краката,но се разминах лесно ,с някакви антибиотици,после тялото ми свикна и нямаше проблем след 2 месеца престои нон стоп на открито в мръсотията,обаче аз искам да си живея като едновремшните хора ,по диво

 

PS.1 Преди малко бях до Първа инвестиционна банка да си заплатя таксата за визата за САЩ и след като се прибрах се опитах да въведа референтния номер които е нужен за да си попълня формуляра за да си насоча интервю обаче ми дава,че номера е невалиден ,може би трябва да се изчака известно време или нещо от банката са объркали? или аз съм объркал нещо

защо всичко е толкова сложно...визи интернети простотии от класа,не може ли човек просто да си живее без тези глупости ...

Редактирано от Georgi Atanasov
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

ти си прав едно време на филипините се бях подул целия от едни микроби ,и рани в краката,но се разминах лесно ,с някакви антибиотици,после тялото ми свикна и нямаше проблем ...

Привет Георги,

 

И аз не съм фен на ваксините, Но - смяташ ли, че е по-удачно да се тъпчеш с антибиотици, отколкото превантивно с ваксина срещу треска или малария? Помисли пак; да не говорим че горе са ти казали - ако не попаднеш и на свестни местни знахари (по африка)....

Връзка към мнение

често отскачам до тропиците без ваксини,по Лаос тайланд,Борнео..комари ме хапят и други паразити но нищо ми няма ,така че много не ме вълнува болести ако трябва да се разболея и да умра от тва ами-ок ..по страшни са хората хората са наи-злите гадини в света по страшни от наи ''страшната '' болест...

Няма полза да вършиш 100 неща наведнъж,ако времето ти е малко.Но и да се занимаваш само с дреболии и да не гледаш в преспектива също няма смисъл.Ако си тръгнал на дълъг поход и си поставяш високи цели,в чието осъществяване влагаш твърде много енергия и ентусиазъм накрая ще надделее твоето его а ти отново ще се завъртиш в порочния кръг на старите навици.Ще си останеш невеж а истините към които си се устремил ,няма да се открият пред теб .За това се захващай само с едно ,но и него не планираи много подробно.И винаги си имаи неприкосновен запас...

аз не се взимам изобщо насериозно,това е суета да си скитам и го знам,но това ми се върши днес на 25 години и го правя боли ме фара, единственото учение към което се стремя е да се науча да не мразя толкова силно хората защото за мен човеците са долни твари...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

По принцип маларията е най-опасната и вероятната болест, която може да се хване, но точно срещу нея няма нито ефективна ваксина, нито ефективно лекарство. Има два вида хапчета против малария, но когато ги взимаш не е препоръчително да пиеш алкохол, а това може повече да ти навреди. Освен това имам познати, които хванаха малария въпреки, че взинаха всеки ден от хапчетата против малария.

 

От храна могат да се хванат всякакви гадории, но ако имаш една бутилка уиски и преди и след ядене пийваш по една глътка 99% е шансът, че няма да имаш никакви проблеми! :)  За мен шишето с уиски е лекарството номер 1 :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

аз пия спирт взел съм си спирт за подобни неще,хем загрява хем като не ти се спи-трясваш една малка 20 грамка и си мъртвец до сутринта... :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.