Прескочи до съдържание

Честит рожден ден!!


Polina

Препоръчани мнения

Вече е минало 01ч, но поради така стеклите се обстоятелства през изминалия 13.09.неуспях да оповестя на всеослушание благата вест, че един от най-най-благите магеланци днес т.е вчера имаше рожден ден..

 

Бъди ни здрав, щастлив, много, много обичлив и все така пълен с изненади към четата пътешественици тук!

Дерзай към нови дестинации и неспирай да мечтаеш, cck!!! :)

Редактирано от Polina
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Аууу, да вземем да върнем часовника на сървъра назад ли, какво да направим? :)

 

Айде, честито Киро, жив и здрав и винаги така позитивен, много подаръци да ни правиш, много да има и за теб! :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аууу, да вземем да върнем часовника на сървъра назад ли, какво да направим? :)

 

Охх, да..давай, че да успея да си редактирам мнението на време :)

Връзка към мнение

Честито и от мен! Да си ни жив и здрав, да не остане място, където не си бил и да продължават наздравиците с нас  :) Нали знаеш, че много си те обичам, но никога повече няма да играя джаги срещу теб!!!  :P Наздраве!

Връзка към мнение

Честит рожден ден!
Здраве и късмет и много интересни пътешествия! :)

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Честит рожден ден и на Тони. През идната година е ясно, че сигурно пак ще пътува навсякъде с волейболистите, но дано поне изживяването е по-приятно от тази  :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

ЧРД на Тони и от мен! Аз винаги пожелавам първо здраве, другото се подрежда някак си.

А на тези, които баш на деня са пропуснали да ми се обадят, казвам, че поздравления и подаръци приемам до края на годината.

Не бях се замислила, колко е готино да си на 1 януари.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.