Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Спират Осло, ама София ... ? В графиците им излиза все още.

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Спират Осло, ама София ... ? В графиците им излиза все още.

 

Не им гледай графиците. 

 

Air Berlin and Niki will also shortly announce plans to streamline its network dropping several leisure oriented from Germany, Switzerland and Austria as well as its services from Berlin Tegel to Barcelona El Prat, Miami Int'l, Oslo Gardermoen, Sofia and Venice Marco Polo as well as from Vienna to Copenhagen Kastrup, Moscow Domodedovo and Frankfurt Int'l.

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение
Hollywood, от кога го спират? Не че не ти вярвам, но ако може дай дата след която в разписанието на Air Berlin липсва София. Защото аз виждам това:

post-145-0-10081000-1413407429_thumb.png

 

Връзка към мнение

хаха аз току що си взех ей така пробно един билет с АВ за SOF - TXL - SOF за догодина. Интересно ми е да видя какво ще стане. Поне е директно от техния сайт, а не през немските търсачки и букинг сайтове, та дори и да спрат София или ще върнат цялата сума, или ще предложат алтернатива. И двата варианта ме устройват. Ако успея да летя, на мен в Берлин винаги ми е интересно и има с какво да си запълня времето за 3-4 дена там  :)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Hollywood, от кога го спират? Не че не ти вярвам, но ако може дай дата след която в разписанието на Air Berlin липсва София. Защото аз виждам това:

attachicon.gifAir Berlin.png

 

Това е статията http://www.ch-aviation.com/portal/news/31957-air-berlin-to-switch-from-milan-malpensa-to-linate

Не се споменава конкретна дата или поне месец за въвеждане на промяната.

 

Аз виждам в момента полети и за края на септември догодина :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

ch-aviation обикновено е рентабилен, не е обикновения журналистически парцал и може да се каже, че щом те го напишат почти сигурно е истина. Така че явно трябва да бързаме да летим до пролет, после кой играл играл... Пазя си малко надежда колкото да не е без хич.

 

Много лоша новина и за скандинавските дестинации, където Air Berlin по мои впечатления почти винаги излизаха най-евтини

Връзка към мнение

Moже пък да е част от инициативата на Etihad за партньорите- оптимизират си мрежата като група и е вероятно да ни прехвърлят през Белград като трансферен трафик.

Връзка към мнение

Може и да е свързано с отказа на германските власти да им разрешат codeshare с Etihad по някои дестинации:

 

http://uk.reuters.com/article/2014/10/10/uk-germany-airlines-etihad-air-berlin-idUKKCN0HZ0RL20141010

Връзка към мнение

Дали пък Изи няма за размислят сега?

Лошото е, че Ийзи не размислят. Като спрат някоя дестинация, направо я забравят (помниш Малпенса и Мадрид, предполагам). Бих казал нормално, щом веднъж са намерили причини за спиране, да не се обръщат назад. Остава някаква слаба надежда, да стане сезонна линия. Но и тази вероятност е много малка.

Иначе и аз искам да си прав точно в това предположение! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Лошото е, че Ийзи не размислят. Като спрат някоя дестинация, направо я забравят (помниш Малпенса и Мадрид, предполагам). Бих казал нормално, щом веднъж са намерили причини за спиране, да не се обръщат назад. Остава някаква слаба надежда, да стане сезонна линия. Но и тази вероятност е много малка.

Иначе и аз искам да си прав точно в това предположение! :)

 

 

Знам, знам, но до последно се надявам, особено за Изи, независимо за къде, искам ги на нашия пазар. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Знам, знам, но до последно се надявам, особено за Изи, независимо за къде, искам ги на нашия пазар. 

Zaro, и аз ги искам, и Ryan и Wizz искам да пуснат нови дестинации, и други авиокомпании искам да дойдат на нашия пазар, но ... Няма. :( :( :( Причината според мен не е че, няма кой да лети, а е липсата на държавна политика. Прост пример - Летище Пловдив. Не може летище на което кацат международни полети да няма уреден транспорт до града.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Знам, знам, но до последно се надявам, особено за Изи, независимо за къде, искам ги на нашия пазар. 

Прав си за Ийзи. Отново остават само с Лондон и Ман от София. Ирландеца като не ще да стъпи стабилно тук (btw причините за това и при него са същите), само оранжевите ракетки могат да спрат Уиз и инерцията, която набират с това малоумно повишаване на цените от България. Изобщо, както е тръгнало, картинката в един момент ще се окаже черно-бяла. Или по-точно виолетово-бяла. А между двама конкуренти уговорките за цените винаги са много по-лесни, отколкото при три, четири, или пет. Колкото бяхме зле досега, сега без Берлин с Ийзи и АВ съвсем ще стане мазало...

Връзка към мнение

Проечетох , че и от Гетуик полетите стават шест дни седмично.

Ако падне някога Лондон , чак тогава Wizz ще ни таковат мамата

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Що стана с  Ер Берлин - продават полетите на България ер до Берлин?! :lol:

 

19.12.2014 (www.4investors.de) - Die beiden Fluggesellschaften Air Berlin und Bulgaria Air wollen ab dem 14. Januar Codesharing-Flüge anbieten. Die Berliner werden im Rahmen der Kooperation unter anderem „ihren Code auf Flüge von Bulgaria Air ab Berlin, Frankfurt und Wien nach Sofia legen“, zudem will Bulgaria Air Flüge von Air Berlin mit ihrem Code versehen, heißt es am Freitag. „Mit dem Start der Codeshare-Flüge Mitte Januar werden alle Flüge im airberlin Streckennetz von und nach Bulgarien von Bulgaria Air durchgeführt“, kündigt die deutsche Fluggesellschaft zudem an. - See more at: http://www.4investors.de/php_fe/index.php?sektion=stock&ID=88063#sthash.biFBEJFe.dpuf

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Вероятно пропускате , че easyjet.com също летят от София до Берлин.

 

Летят до 26 март 2015 г., след което спират полетите до Берлин.

Редактирано от woman_in_white
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.