Към съдържанието

Добре дошли!

Magelanci.com е общество на хора, завладени от магията на пътешествията. От първоначалната тръпка до самолетния билет, планирането и самото пътуване – ние сме тук да си помагаме, споделяме и съпреживяваме.

За пълен достъп до форумите, влезте в профила си или се регистрирайте - бързо и безболезнено.

Снимка

Резервирайте с връзките тук за да събирате мили

• Моля влезте в профила си, за да отговорите
33 отговора на тази тема

#1 Георги

Публикувано 18 октомври 2014 - 10:54

На този етап мили можете да спечелите чрез резервации в Booking.com, rentalcars.com, както и чрез дарения в Paypal. Повече информация ще намерите по-долу.

===================================================

Booking.com

1375870588-booking_com.gif

Резервирайте през >>>Тази връзка<<< или чрез клик на логото по-горе.

Категория

Нощувки, хотели, хостели, вили, апартаменти под наем

Колко мили ще получа?

4 мили за 10 евро резервационна стойност, т.е. резервация на стойност 100 евро носи 40 мили, на стойност 50 евро носи 20 мили и т.н.

Необходима информация, за да ми се признае резервацията?

Датите на пътуването и името на хотела. Последните 4 цифри от резервационния номер също ще помогнат.

===================================================

Rentalcars.com

1390352109-rc_120x60.png

Резервирайте чрез >>>Тази връзка<<< или чрез клик на логото по-горе.

Категория

Автомобили под наем

Колко мили ще получа?

6 мили за всеки 10 евро резервационна стойност, т.е. резервация на стойност 100 евро носи 60 мили, на стойност 50 евро носи 30 мили и т.н.

Необходима информация, за да ми се признае резервацията?

Дата на резервацията, дата на наемане, дата на напускане и локация. Допълнителна информация, която ще помогне - последни 4 цифри от резервационния номер. 

===============================================================

Дарения

Повече информация за даренията, можете да получите като проследите >>> Тази връзка <<<

Колко мили ще получа?

Всяко дарено евро ще ви донесе по 10 мили. При дарение от 10 евро, получавате 100 мили и т.н.

===============================================================

Това мнение е редактирано от Георги: 25 януари 2017 - 13:29

• vlady, Selena, Ina Dimitrova и 3 други харесват това

#2 Георги

Публикувано 24 януари 2015 - 13:27

booking.com напоследък се бавят с потвържденията. Вместо нормалните 5-10 дни, вече отнема близо месец. Така, че ако ви е минала почивката и всичко е било ок и бързате да си вземете милите за да ги обмените с нещо, пишете ми и ще ги начисля предварително.

• Еmilia, Венцито и violeta харесват това

#3 Stanimir_81

Публикувано 20 февруари 2015 - 13:00

Здравейте, току-що направих резервация в букинг за 4 дни в барселона, за не малка сума, но сега видях темата. Всъщност, виждал съм я и преди, но не мога да разбера що е то магелански мили? Може ли разяснения, все пак предстоят ми още 7 нощувки да резервирам: ))

#4 Тони

Публикувано 20 февруари 2015 - 13:02

http://magelanci.com...давани-въпроси/

Няма ситуация без изход. Има само пауза между две хрумвания!

#5 Георги

Публикувано 20 февруари 2015 - 13:39

Здравейте, току-що направих резервация в букинг за 4 дни в барселона, за не малка сума, но сега видях темата. Всъщност, виждал съм я и преди, но не мога да разбера що е то магелански мили? Може ли разяснения, все пак предстоят ми още 7 нощувки да резервирам: ))

Освен добавката от Тони, прегледай и другите теми във този подфорум, които обясняват как да обмениш получените мили срещу сувенири, ваучери и т.н. :)

#6 Stanimir_81

Публикувано 20 февруари 2015 - 14:00

Благодаря, то цяла наука:)

• Ивка и Ovcharski харесват това

#7 Георги

Публикувано 20 февруари 2015 - 14:12

Благодаря, то цяла наука :)

Нищо сложно няма, Тони ще потвърди :)

• Stanimir_81 харесва това

#8 Тони

Публикувано 20 февруари 2015 - 14:24

Ми какво да му е сложното- запазваш през връзките, пишеш на Жоро данните за резервация и си взимаш миличките. После етикетчета и каквото ти душа иска. :)

• Георги, Stanimir_81 и ElenaS харесват това
Няма ситуация без изход. Има само пауза между две хрумвания!

#9 Костов

Публикувано 04 март 2015 - 21:57

Един въпрос по темата. Ако резервирам чрез връзките хотел в България ще получа ли точки?

For my part, I travel not to go anywhere, but to go. I travel for travel's sake. The great affair is to move.

#10 Георги

Публикувано 04 март 2015 - 22:55

Един въпрос по темата. Ако резервирам чрез връзките хотел в България ще получа ли точки?

Разбира се, стига да е през booking или agoda. 

• Костов харесва това

#11 Георги

Публикувано 09 март 2015 - 19:26

Qatar Airways вече не участват в програмата. 

#12 П.Кръстев

Публикувано 09 март 2015 - 20:27

За пореден път съжалявам, че чак сега откривам този прекрасен сайт. Жалко, че вече резервирах 20-те ми нощувки в САЩ за лятото в booking. За в бъдеще ще знам винаги да ползвам горния линк :)
П.С. Все пак ми предстои да запазя rent a car, така че все пак ще се възползвам
П.С.2   Къде трябва да подам заявката за мили? Гледам, че подфорумът, който е определен за това е празен? 

Това мнение е редактирано от П.Кръстев: 09 март 2015 - 20:30

#13 Георги

Публикувано 09 март 2015 - 20:44

За пореден път съжалявам, че чак сега откривам този прекрасен сайт. Жалко, че вече резервирах 20-те ми нощувки в САЩ за лятото в booking. За в бъдеще ще знам винаги да ползвам горния линк :)
П.С. Все пак ми предстои да запазя rent a car, така че все пак ще се възползвам
П.С.2   Къде трябва да подам заявката за мили? Гледам, че подфорумът, който е определен за това е празен? 

Точно там пускаш тема, изглежда ти празен, защото темите там се виждат само от автора и от админи/супер модератори. Алтернативно може и на лично съобщение да ми пратиш. 

#14 akair

akair

There has never been a statue erected to honor a critic.

• 1223 мнения
Пътеписател

Публикувано 23 април 2015 - 21:47

Линкът за Budget май не работи.... Нито на логото, нито на текста...

The URL has moved

#15 Георги

Публикувано 27 април 2015 - 17:48

Линкът за Budget май не работи.... Нито на логото, нито на текста...

Още оня ден го оправих, но не знам защо не съм писал. Мерси за забележката :)

#16 Selena

Публикувано 03 май 2015 - 0:08

Много добра идея! За съжаление аз направих едни резервации няколко дни преди да се включа тук. Но няма значение, занапред ще знам. Поздравления!

#17 vorbis

Публикувано 31 юли 2015 - 16:16

Да допълня нещо, че новодошлите най-вероятно се бъркат. В името на темата се говори за мили, а мненията на коментиращите - точки. И двете са едно и също нещо. Чисто и просто събраните точки се наричат "магелански мили". :)

Съответно и темата, където се обяснява за ваучерите на Wizz и Ryan, вътре пак се говори за обмяна на ваучери срещу точки.

Хубаво би било да се уеднакви терминология. :))

Това мнение е редактирано от vorbis: 31 юли 2015 - 16:17

• macf1an харесва това

#18 Георги

Публикувано 02 август 2015 - 9:36

Да допълня нещо, че новодошлите най-вероятно се бъркат. В името на темата се говори за мили, а мненията на коментиращите - точки. И двете са едно и също нещо. Чисто и просто събраните точки се наричат "магелански мили". :)

Съответно и темата, където се обяснява за ваучерите на Wizz и Ryan, вътре пак се говори за обмяна на ваучери срещу точки.

Хубаво би било да се уеднакви терминология. :))

Правилно, сега ще гледам да ги редактирам. Първоначално им викахме точки, после станаха мили и не навсякъде е отразено :)

Може би към есен-зима ще има сериозно преструктуриране на програмата, ще видим как ще стане...

#19 Roje

Публикувано 13 септември 2015 - 22:57

Искам да резервирам кола под наем за две държави в Близкия изток от Budget Rent-a-car през линка от тук, но не ми отваря връзка, а  излиза: The URL has moved

Може ли  да се пусне нов линк за резервация през Budget :) 

#20 Георги

Публикувано 14 септември 2015 - 9:27

Искам да резервирам кола под наем за две държави в Близкия изток от Budget Rent-a-car през линка от тук, но не ми отваря връзка, а  излиза: The URL has moved

Може ли  да се пусне нов линк за резервация през Budget :) 

Писна ми от budget, честно казано, няма да им дондуркам линковете всяка седмица. Не знам защо не работят, резервирай си директно, аз ще ги извадя довечера от програмата вероятно. 

0 потребители четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни