Към съдържанието

Добре дошли!

Magelanci.com е общество на хора, завладени от магията на пътешествията. От първоначалната тръпка до самолетния билет, планирането и самото пътуване – ние сме тук да си помагаме, споделяме и съпреживяваме.

За пълен достъп до форумите, влезте в профила си или се регистрирайте - бързо и безболезнено.

Снимка

Резервирайте с връзките тук за да събирате мили

• Моля влезте в профила си, за да отговорите
33 отговора на тази тема

#21 мерико

Публикувано 21 ноември 2015 - 11:25

A ako вече имам резервации през .booking.com за бъдещ период, мога ли да получа мили? благодаря :)

#22 neuromancer

Публикувано 21 ноември 2015 - 11:52

Не за съжаление, трябва резервацията да е направена през връзката в magelanci.com, примерно тези в първия пост

#23 Георги

Публикувано 21 ноември 2015 - 12:34

Ако са с безплатна отмяна, може да ги отмениш и да ги направиш наново през линка :)

#24 nino

Публикувано 21 ноември 2015 - 15:53

А има ли вариант едновременно да печелим  при резервация от Booking магелански мили, а също и % от Topcashback.? :)

#25 Георги

Публикувано 21 ноември 2015 - 15:54

А има ли вариант едновременно да печелим  при резервация от Booking магелански мили, а също и % от Topcashback.? :)

Не, или едното или другото. 

#26 nino

Публикувано 21 ноември 2015 - 16:08

Благодаря, за мен първото е по- важно.

• desislavna харесва това

#27 -Serendipity-

Публикувано 07 февруари 2016 - 19:45

А, ако правим резервацията през връзката с мегаланци, запазваме ли си отстъпката като genius клиенти на booking?

#28 Mary

Mary
  • Модератор: Турция, ОАЕ, Дестинации

Публикувано 07 февруари 2016 - 19:56

А, ако правим резервацията през връзката с мегаланци, запазваме ли си отстъпката като genius клиенти на booking?

Да!

• -Serendipity- харесва това

„Животът е вълшебно колело!

И всеки край е някакво начало! 

#29 -Serendipity-

Публикувано 07 февруари 2016 - 20:52

Да!

Иххх... съжалявам, че по-рано не разбрах за магеланските мили, защото дни преди да се регистрирам тук букнах 4 нощувки за 6 човека в Южна Италия. Нищо... следващия път.
  • Георги харесва това

#30 ZORI

Публикувано 12 февруари 2016 - 8:46

Откъде  точно да вляза за избор на билет , тук виждам само за хотели, знам , че съм ги гледала тези сайтовете, но ми е много тегаво, все ги изпущам тези неща.

Може ли да се регистрирам по някак начин и да си имам профил  тук и директно да ми се отчитат мили , без да се щурам и търся  сайтовете,за да вляза през тях. Благодаря!

#31 Георги

Публикувано 12 февруари 2016 - 9:33

Откъде  точно да вляза за избор на билет , тук виждам само за хотели, знам , че съм ги гледала тези сайтовете, но ми е много тегаво, все ги изпущам тези неща.

Може ли да се регистрирам по някак начин и да си имам профил  тук и директно да ми се отчитат мили , без да се щурам и търся  сайтовете,за да вляза през тях. Благодаря!

Няма от къде за билет в момента, резервирай си от където ти е най-изгодно и така. Ако искаш може да си добавиш връзката в любими на браузера, ето я тази за booking: http://booking.com?aid=368032и да си я отваряш винаги от там. 

#32 nikomaxx

Публикувано 08 септември 2016 - 19:12

Аз кликвам но празна страница. Нищо не се отваря. Защо?

#33 Георги

Публикувано 09 септември 2016 - 7:08

Аз кликвам но празна страница. Нищо не се отваря. Защо?

Сега ги пробвах и четирите и си работят, с някой линк конкретно ли имаш проблем? Може временно да не е работил плъгина за пренаписване на линковете, минава се през едно go.magelanci.com първо. 

#34 Георги

Публикувано 25 януари 2017 - 13:30

Agoda вече не участват в програмата. Хората направили резервации и заявили мили до днес ще си получат милите.

Единственият начин да получите мили от сега нататък е резервация в booking.com, rentalcars.com и чрез дарение в Paypal. Връзките в първото мнение са обновени. 

Това мнение е редактирано от Георги: 25 януари 2017 - 13:56

• Meidj и Lyubina харесват това

0 потребители четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни