Към съдържанието

Добре дошли!

Magelanci.com е общество на хора, завладени от магията на пътешествията. От първоначалната тръпка до самолетния билет, планирането и самото пътуване – ние сме тук да си помагаме, споделяме и съпреживяваме.

За пълен достъп до форумите, влезте в профила си или се регистрирайте - бързо и безболезнено.

Снимка

Заявка за магелански мили: примерна тема

• Моля влезте в профила си, за да отговорите
6 отговора на тази тема

#1 Георги

Публикувано 18 октомври 2014 - 11:25

Темата е само примерна, важното е да покажа как според мен ще протича процесът :)

Здравей, Георги,

Току що направих резервация в booking.com през пуснатите линкове. Ето данни:

23.11 до 24.11 в Амстердам, хотел ХХХХХ

Последни 4 цифри на резервацията: 1234

Здравей, Магеланец, 

Резервацията е отбелязана в нашата статистика, така че всичко е наред. Пиши седмица след края на пътуването, за да отбележа точките в профила ти.

Здравей, Георги, 

Върнахме се, всичко беше супер, може ли да си получа милите?

Здравей, Магеланец,

И при нас всичко е наред, милите ти са отбелязани в профила, приятно пазаруване :)

И така :)

#2 Iva_a

Публикувано 29 октомври 2014 - 16:36

Да питам, че не съм доразбрала. Направих резервация от секцията Резервации- Хотели. Метна ме на най-добра цена от Ebookers. Сега през Магеланци ли съм направила резервацията или не, след като не е през посочените партньори?!

#3 Георги

Публикувано 29 октомври 2014 - 20:49

Да питам, че не съм доразбрала. Направих резервация от секцията Резервации- Хотели. Метна ме на най-добра цена от Ebookers. Сега през Магеланци ли съм направила резервацията или не, след като не е през посочените партньори?!

Не, търсачката там работи на съвсем друг принцип и скоро ще я спирам. Но ако си намерила най-ниската цена пак няма лошо :)

• Iva_a харесва това

#4 Rainy

Публикувано 29 октомври 2014 - 21:08

Може ли - здравей, Rainy  :P хахаха... закачам се, извинявай... хахахахаххахаахахааа

Това мнение е редактирано от Rainy: 29 октомври 2014 - 21:08

• Георги, captain_oveur и Мари Николова харесват това

#5 Костов

Публикувано 29 октомври 2014 - 22:49

Не, търсачката там работи на съвсем друг принцип и скоро ще я спирам. Но ако си намерила най-ниската цена пак няма лошо :)

Не ми е ясно защо ще я спираш търсачката, след като помага на хората във форума да намират ниски цени за хотели?

For my part, I travel not to go anywhere, but to go. I travel for travel's sake. The great affair is to move.

#6 Георги

Публикувано 29 октомври 2014 - 22:56

Не ми е ясно защо ще я спираш търсачката, след като помага на хората във форума да намират ниски цени за хотели?

Спирам може би не е коректния термин, просто ще я махна от там и ще я заменя с друга. Пък за тази ще си пуснем отделна тема във форума, който иска ще продължава да си я ползва. 

• Костов харесва това

#7 Костов

Публикувано 29 октомври 2014 - 23:05

Спирам може би не е коректния термин, просто ще я махна от там и ще я заменя с друга. Пък за тази ще си пуснем отделна тема във форума, който иска ще продължава да си я ползва. 

Благодаря за отговора. Знаех си че няма да оставиш Магеланските братя и сестри без възможност да си намерят евтин хотел. :) Но бях длъжен да попитам ;)

For my part, I travel not to go anywhere, but to go. I travel for travel's sake. The great affair is to move.

0 потребители четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни