Към съдържанието

Добре дошли!

Magelanci.com е общество на хора, завладени от магията на пътешествията. От първоначалната тръпка до самолетния билет, планирането и самото пътуване – ние сме тук да си помагаме, споделяме и съпреживяваме.

За пълен достъп до форумите, влезте в профила си или се регистрирайте - бързо и безболезнено.

Снимка

Какъв да е следващия артикул с нашето лого?

• Моля влезте в профила си, за да отговорите
40 отговора на тази тема

Анкета: Какъв да е следващия артикул с нашето лого? (77 потребител(и) са гласували)

Какъв да е следващия артикул с логото на магеланци?

1. Тениски (21 глас(а) [20.19%])

Процент гласували: 20.19%

2. Гласувал Етикети за куфар (38 глас(а) [36.54%])

Процент гласували: 36.54%

3. Ключодържатели (13 глас(а) [12.50%])

Процент гласували: 12.50%

4. Шапки (12 глас(а) [11.54%])

Процент гласували: 11.54%

5. Календари (9 глас(а) [8.65%])

Процент гласували: 8.65%

6. Друго (пояснете) (11 глас(а) [10.58%])

Процент гласували: 10.58%

Глас Гостите не могат да гласуват

#1 Георги

Публикувано 27 октомври 2014 - 22:35

До момента колекцията ни е само от значки, но ще я разширим, надявам се много скоро. Все пак ще съм благодарен, ако гласовете в анкетата покажат посоката, в която да се ориентираме :)

Почти сигурно следващия артикул ще е етикет за куфари. В процес сме на доуточняване на детайлите. Ще са пластмасови, подобно на дебитните/кредитни карти, надявам се с добро качество на печата. 

Тениските също ще са почти задължителни, но тук има някакви пинизи с технологията на печат, които трябва да се проучат.

Календари не са лоша идея, но може би трудна за изпълнение на този етап, защото са артикул със срок на годност. Докато при другите предмети няма проблем да се набълбукаме с голям тираж, който дори да върви бавно ще мине рано или късно, то с календарите не е така. Трябва да видим и доброволци да дарят хубави снимки за календара...ако има такива. Доброволци де, снимки бол :)

Някакви други идеи да имате? Нещо, което да е от полза на път, да може да се гравира/брандира лесно и да не изисква огромен тираж?

• naTpuoT харесва това

#2 noshtna_ptica

Публикувано 27 октомври 2014 - 22:54

Аз бих била безумно щастлива, ако имам магнитче "Магеланци"  :)

• ilkosem, Adinko, Мрън и 4 други харесват това

#3 neuromancer

Публикувано 27 октомври 2014 - 22:56

Тъкмо да предложа шапки и гледам, че има в анкетата. Иначе ако потрябват снимки, давам с удоволствие, ама както ме мързи да качвам в нета трудно ще стане избирането 

#4 Мрън

Публикувано 27 октомври 2014 - 22:59

Магнит, естествено :)

• captain_oveur, Сосче! и vicky_uz харесват това

В бирата се крие силата, във виното мъдростта, а във водата - микробите.

#5 woman_in_white

Публикувано 27 октомври 2014 - 23:03

Предложенията са страхотни! Аз бих допълнила химикали, книгоразделители :)

• Мрън харесва това

4nq7bpjy4gy7bx6ozdeabwfo4nh1bwfw4nanbwfh

#6 Георги

Публикувано 27 октомври 2014 - 23:07

Аууу, магнити, как можах да забравя! И предполагам няма да е сложно, само дизайн ще измислим :) Давайте още идеи!

• vicky_uz харесва това

#7 Krum4ov

Публикувано 27 октомври 2014 - 23:12

Аз съм за халби :)

• Petkan харесва това

#8 Petkan

Публикувано 27 октомври 2014 - 23:40

Отметнах календари, защото снимките отпечатани на тях ще оставят наистина добър спомен, обаче трудностите, които изтъква Георги наистина биха били пречка. Затова се присъединявам към предложението на Крумчов :)

• Костов и Krum4ov харесват това

#9 Rainy

Публикувано 27 октомври 2014 - 23:48

Ако прибавите колани за куфари - или каквото там му е названието - би станал великолепен комплект с етикета за куфари. Ярък, виждащ се отдалече - изключително полезна вещ, но и създаваща настроение. Веднага ще си поръчам един  :rolleyes:

• Angelika, ElenaS, Лидия и 1 друг харесват това

#10 naTpuoT

Публикувано 28 октомври 2014 - 9:12

Аз предлагам нашивка за раница за пътуващите ексклузивно с ръчен багаж. Мисля, че стават сравнително лесно, но ако не стане гласувам за етикет за куфар.
  • ilkosem, captain_oveur, Zara и 4 други харесват това
Love the life you live,
live the life you love!

#11 ElenaS

Публикувано 28 октомври 2014 - 9:19

Предложенията са страхотни! Аз бих допълнила химикали, книгоразделители :)

Ооо това с книгоразделителите ми харесва. Но ако може едно малко подобрение - примерно да са ламинирани и да има по някое и друго послание за пътешественици (нещичко което да те накара да се усмихнеш)!

#12 mililia

Публикувано 28 октомври 2014 - 10:14

Гласувах за шапка, но бих се радвала и на етикет за куфар. Магнити, ключодържатели и разделители за книги са добра идея като сувенири по принцип, но според мен е хубаво да са такива предмети, които да дават възможност магеланците да се разпознават. Бих се чувствала страхотно, ако разхождайки се нахлупила шапка с логото срещна друг магеланец с шапка или тениска и по тях се разпознаем. Би ми било много приятно.

• wilks, ruwenzogy, noshtna_ptica и 6 други харесват това
Животът не е проблем, който да решаваш, а подарък, на който трябва да се наслаждаваш.

#13 ruwenzogy

ruwenzogy Пътеписател

Публикувано 28 октомври 2014 - 10:22

Магнити (има много колекционери) и шапки, разбира се...

• vicky_uz харесва това

#14 Spqr

Публикувано 28 октомври 2014 - 10:34

Етикети и магнит.

• Сосче!, makler и Мира харесват това

Блог http://spqr753.blogspot.com/

Фейсбук страница https://www.facebook..._homepage_panel

#15 Георги

Публикувано 28 октомври 2014 - 22:30

Етикет и магнит май ще са следващите, с оглед на популярност и това колко лесно се правят. Ще впрегна ВИП-а да свърши малко работа по дизайна, ако не го мързи :) След това сигурно тениски и останалите неща...

• ilkosem и captain_oveur харесват това

#16 Djgeorgie

Публикувано 28 октомври 2014 - 23:48

Леле, избива ме на простотия и бих казал кондоми. Иначе книгоразделителите и магнитите звучат ок, но аз бих заложил на нещо по-практично, например запалки или готини тениски.

• Фичо и luba_rizova харесват това

#17 Elena

Публикувано 30 октомври 2014 - 17:52

Нaпрaво се чудя дaли дa не се обидя, че си зaбрaвил мaгнитите....инaче товa с хaлбите звучи добре или по-скоро дa се сложи лого нa чaши зa кaфе :)
  • vicky_uz харесва това

#18 rik4o

Публикувано 30 октомври 2014 - 18:24

Етикети за куфар. Може би  също и надуваема топка или надуваема възглавничка с логото на магеланци - да се разпознаваме и по плажовете на света. :) А за дигиталните маняци - USB-флашки. :)

• Сосче! и vicky_uz харесват това

Питайте за всичко тук, във форума! Все някой магеланец ще успее да ви помогне! ;)

#19 Гергана Пенина

Публикувано 04 ноември 2014 - 14:47

Нашивки, всеки може сам да реши къде да ги сложи-върху раница, яке, дънки, блузи и т.н.
  • Angelika харесва това

#20 kreo

Публикувано 04 ноември 2014 - 17:02

Етикети за куфар... с пожелание нито една авиокомпания да не успее да ги изгуби:-)

0 потребители четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни