Към съдържанието

Добре дошли!

Magelanci.com е общество на хора, завладени от магията на пътешествията. От първоначалната тръпка до самолетния билет, планирането и самото пътуване – ние сме тук да си помагаме, споделяме и съпреживяваме.

За пълен достъп до форумите, влезте в профила си или се регистрирайте - бързо и безболезнено.

Снимка

Какъв да е следващия артикул с нашето лого?

• Моля влезте в профила си, за да отговорите
40 отговора на тази тема

Анкета: Какъв да е следващия артикул с нашето лого? (77 потребител(и) са гласували)

Какъв да е следващия артикул с логото на магеланци?

1. Тениски (21 глас(а) [20.19%])

Процент гласували: 20.19%

2. Гласувал Етикети за куфар (38 глас(а) [36.54%])

Процент гласували: 36.54%

3. Ключодържатели (13 глас(а) [12.50%])

Процент гласували: 12.50%

4. Шапки (12 глас(а) [11.54%])

Процент гласували: 11.54%

5. Календари (9 глас(а) [8.65%])

Процент гласували: 8.65%

6. Друго (пояснете) (11 глас(а) [10.58%])

Процент гласували: 10.58%

Глас Гостите не могат да гласуват

#21 Angelika

Публикувано 04 ноември 2014 - 18:42

Малки триъгълни флагчета.

Стават за :

1. Снимане по различните места на света, когато не си се вредил с голямото знаме.

2. Сложено на пръчка могат да го ползват туроператорите за да си събират групата.

3. Висящо на ръчния багаж ще се разпознаваме по летищата.

4  ....? ....../ вие кажете - сигурна съм ще се сетите и за други приложения/

Сетих се и за шалчета с логото - кърпи или такива дълги като на футболните фенове.

И ще са практични и ще са ни знак.

Могат да се ползват и за всички споменати по горе неща. Даже май са по-удачни от флагчетата. :))

п.с.  - за да не спамя темата със загатките, тръшкам се с една молба - не мога да се класирам сред позналитеq щото сте много и сте бързи, ама ще съм щастлива някой да ми подаде щафетка без заслуга. Благодаря :))

• wilks, mililia, tonica и 2 други харесват това

#22 Asterisk

Asterisk
Пътеписател

Публикувано 14 ноември 2014 - 23:40

Като ще мислим щуротии - ето още една: гривни с печат на логото, от тези спортните, изглеждат  гумени, но не знам от какво точно са направени :)

#23 Георги

Публикувано 18 ноември 2014 - 23:21

Мострата на етикета за куфари е готова. Само трябва да ида в четвъртък да си я взема, ще видим дали ще ми/ни хареса и как ще продължим нататък :)

• Rainy харесва това

#24 Angelika

Публикувано 18 ноември 2014 - 23:58

Готова съм за тест на издържливост на мостри. Скоро ще тътрузя куфар. Ако трябва и ще я тормозя/мострата/  :))

• wilks, Rainy и luba_rizova харесват това

#25 Rainy

Публикувано 19 ноември 2014 - 0:47

И аааааааааааз искам да тествам... моля, моля, моля, моляяяяяя! Анжелико, ти си дружка, ще дадеш рамо... хахах

• Angelika и desislavna харесват това

#26 Angelika

Публикувано 19 ноември 2014 - 8:30

Галка, нямам все още мостра. Изразих готовност за тестване. Обаче идеята за взаимопомощ ми хареса - ще се тръшкаме заедно !!!!! Жоре, ти сигурен ли си, че можеш да понесеш баш наш'те мрънканици? Дай да не почваме с лошото и да си получим директно тестерите.... м?
  • desislavna и Rainy харесват това

#27 Мира

Публикувано 19 ноември 2014 - 9:01

Етикети и магнит.

Етикети и магнит.

И аз съм "за" .. Имам над 200 магнита сигур... кога ли ще ги преброя. Нямам място на хладилника.  :)  И на мен качването на снимки ми е трудно, че нещо телефона се прецака. 

Това мнение е редактирано от Мира: 19 ноември 2014 - 9:01

#28 Георги

Публикувано 19 ноември 2014 - 14:37

Галка, нямам все още мостра. Изразих готовност за тестване. Обаче идеята за взаимопомощ ми хареса - ще се тръшкаме заедно !!!!! Жоре, ти сигурен ли си, че можеш да понесеш баш наш'те мрънканици? Дай да не почваме с лошото и да си получим директно тестерите.... м?

Първо точки трябва да се трупат, тестера си е само за мен :)

• Angelika харесва това

#29 Asterisk

Asterisk
Пътеписател

Публикувано 19 ноември 2014 - 21:33

Директорска му работа :)

#30 Георги

Публикувано 29 ноември 2014 - 22:12

Етикетите са готови: http://magelanci.com...уфар-250-точки/

Сега насочвам внимание към тениските :)

#31 Еmilia

Публикувано 21 януари 2015 - 10:36

Струва ми се, че би било хубаво да има и колани за куфар.

Нещо такова

0002127628984_500X500.jpg

Това мнение е редактирано от Nine: 21 януари 2015 - 10:37

• Георги и captain_oveur харесват това
Публикувано изображение

#32 Еmilia

Публикувано 06 ноември 2015 - 12:11

Искаме тениски :danced:

• Mitko и T.E.Lawrence харесват това
Публикувано изображение

#33 Георги

Публикувано 06 ноември 2015 - 14:22

Искаме тениски :danced:

Най-вероятно ще са тениски, хубавото е че идва зима и няма да ме юркате много, а ще гледам за пролет да са готови :)

#34 mililia

Публикувано 06 ноември 2015 - 14:44

Най-вероятно ще са тениски, хубавото е че идва зима и няма да ме юркате много, а ще гледам за пролет да са готови :)

То вярно, че идва зима, ама магеланци масово се изселват кой към Мавриции, кой към Тайланд, кой към Шри Ланка и т.н., та ти много не се успокоявай. ;)  :P

Зима, не зима тениски си трябват. :)

• Niceday, Еmilia, captain_oveur и 2 други харесват това
Животът не е проблем, който да решаваш, а подарък, на който трябва да се наслаждаваш.

#35 Meidj

Публикувано 16 януари 2016 - 21:17

Леле, какви бираджии сте вие, че не сте се сетили за един от най-важните атрибути по време на пътуване   :lol:  :P

Бирена отварачка (може в комбинация с ключосъдържател):

chrome-personalized-bottle-opener-keycha

dog-tag-bottle-opener_belgiumbrewery_lar

:)

Това мнение е редактирано от Meidj: 16 януари 2016 - 21:18

• Tedy харесва това

#36 Костов

Публикувано 16 януари 2016 - 21:26

Леле, какви бираджии сте вие, че не сте се сетили за един от най-важните атрибути по време на пътуване   :lol:  :P

Бирена отварачка (може в комбинация с ключосъдържател): ...

Уникредит имат много интересен продукт - магнитче отварачка :)

For my part, I travel not to go anywhere, but to go. I travel for travel's sake. The great affair is to move.

#37 Zaro

Публикувано 16 януари 2016 - 21:35

Бирена отварачка (може в комбинация с ключосъдържател):

:)

Е, хайде сега, за какво им е на бираджиите отварачка ...

• Тате! - беше му разказвал Петьо. - Колегите ми от Бостънския университет са много задръстени... Пристигам на един купон, гледам - всички седят и не пият. Има бира, пък не пият. Питам ги защо не отваряте шишетата? Викат – няма отварачка! Че к’ъв ви е проблемът? Няма с к’во да отваряме, викат, това ни е проблемът! Представяш ли си, тате, какви загубеняци, не могат да си отворят бирата!
  •  А ти какво направи, мойто момче?
  •  Ами открехнах ги...
  •  Бирите ли?
  •  Не, загубеняците ги открехнах на номера. Гледайте ме в ръцете - викам... Лук тук! Вземам една бира и прас капачката! - на перваза на прозореца. Вземам друга бира, вадя си ключовете и я отварям с ключ... Третата я отворих на бравата на вратата. Четвъртата капачка - цст! - на ръба на един стол. Тия ливади от моя курс направо паднаха от столовете! Седят и викат - импосибъл! Не е импосибъл, им викам, всичко е посибъл, щом си майстор! Дайте една вилица, бе леваци! Дадоха ми вилица... И аз с вилицата - прас капачката!... Обрах им точките! Ръкопляскат, викат! А аз им казвам - това в България и децата го могат... То се учи в пети клас...

Гошо се усмихна, сякаш и в момента слушаше разказа на сина си за студентския купон. След тоя купон Петьо станал известен в целия Бостънски университет. Всички почнали да си отварят бирите по прозорците и по вратите, с вилица и с ключове, и нарекли този метод на сина му - „Принципът на Питър“...

"Нашингтон", Михаил Вешим

Това мнение е редактирано от Zaro: 16 януари 2016 - 21:35

• Еmilia и Emil Chakalov харесват това

#38 Meidj

Публикувано 16 януари 2016 - 22:03

Е, хайде сега, за какво им е на бираджиите отварачка ...

Това ме подсети за една случка отпреди няколко години в Италия, когато си бях взел една пивка Морети 660-ка за хотела - тръгвам да я отварям с ключа от вкъщи, както бях правил с около още поне 300-400 бири преди това, и хоп, дългата му част ми остана в ръката... Добре че имаше кой да ми отвори у нас после :lol:

Сещам се и за случка с ключалка на баня в Словакия, която никога повече не беше същата след отварянето на един Злати Бажант :lol:  :lol:

За бастуни като мен хората са измислили отварачките :) Пък и аз пия най-често в гората, където няма остри ръбове, или във влака/рейса, където не искам да ставам атракция с "принципа на Питър" :))) 

#39 captain_oveur

captain_oveur

Публикувано 16 януари 2016 - 22:38

Абе вие шегувате ли се? Отварячки, тирбушони, ключове, гайковерти...

И за да не съм извън темата - след тениските предлагам преносими зарядни, известни като power bank :)

• Еmilia, cck и bulpa харесват това

#40 T.E.Lawrence

T.E.Lawrence

Daydreamer

• 1310 мнения

Публикувано 18 януари 2016 - 20:26

Този пост ме подсети, има табела на летището в Пукет, от февруари няма да пускат хора с преносими зарядни над определен капацитет. За съжаление, не помня колко беше. Моето така и не съм го ползвал още, нито го мъкна с мен.

Всички хора мечтаят, но не по еднакъв начин. Онези, които мечтаят през нощта в прашните недра на своите умове, се събуждат през деня, за да разберат, че това е било суета. Но мечтателите на деня са опасни хора, защото те могат да действат в съня си с отворени очи и да го направят възможен.

2 потребители четат тази тема

0 потребители, 2 гости, 0 анонимни