Прескочи до съдържание

Отиване и връщане до Южна Америка, за под 600 лева.


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

днес излезе страхотен еррор феър - От барселона до Сантиаго Де чиле, но има и доста подобни дестинации. Аз успях да взема двупосочни билети за началото на март за 236 паунда

 

Повече информация може да намерите тук:

 

http://www.holidaypirates.com/flights/very-cheap-error-flights-to-south-america-buenos-aires-and-lima

 

http://www.holidaypirates.com/flights/gogogo-super-cheap-error-flights-to-chile-gbp-23086

 

 

Поздрави,

 

Петко

 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Също и до Буенос Айрес за малко над 300 EUR

и

Лима за около 400 EUR

http://www.holidaypirates.com/flights/very-cheap-error-flights-to-south-america-buenos-aires-and-lima

 

"перуанците" във форума да не се ослушват. Не е супер евтино, но до Перу традиционно билетите си държат цена.

Плюс това офертата е с Луфтханза (което след последните няколко седмици вече не звучи както досега, но все пак е компания с реноме).

;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Честито!

Успях да зърна тази цена и изчезна докато разглеждах подробностите за полета...

 

Току-що ми извади Люксембург - Буенос Айрес за триста и няколко евро, 18 март - 7 април 2015.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Честито!

Успях да зърна тази цена и изчезна докато разглеждах подробностите за полета...

 

Още стоят някои от цените. Търси съседни дати!

 

Жоро, ти и с претенции ... Там е лято през март! Макар че и аз бих се притеснил дали ще оцелееш в Индия и не бих капарирал предварително;) 

Редактирано от petko
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

днес излезе страхотен еррор феър - От барселона до Сантиаго Де чиле, но има и доста подобни дестинации. Аз успях да взема двупосочни билети за началото на март за 236 паунда

 

От кой сайт успя да ги купиш?

 

Небългарските версии на gotogate, както и seat24, не приемат български карти - а България липсва изцяло като държава при екрана за плащането.

Връзка към мнение

Също и до Буенос Айрес за малко над 300 EUR

и

Лима за около 400 EUR

http://www.holidaypirates.com/flights/very-cheap-error-flights-to-south-america-buenos-aires-and-lima

 

"перуанците" във форума да не се ослушват. Не е супер евтино, но до Перу традиционно билетите си държат цена.

Плюс това офертата е с Луфтханза (което след последните няколко седмици вече не звучи както досега, но все пак е компания с реноме).

;)

 

 

Въй, изпуснах го... Вероятно датите нямаше да ми паснат каквато съм претенция, но можех да опитам. Благодаря на информаторите! :) 

Връзка към мнение
Георги Матеев

Въй, изпуснах го... Вероятно датите нямаше да ми паснат каквато съм претенция, но можех да опитам. Благодаря на информаторите! :)

 

Още излизат дати за Май.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Някой пробва ли да разтегли до Великденския / Таити ?

 

Аз, но без късмет.

 

Почти се бях навил да се разходя до Перу и си намерих перфектен маршрут и цена (още има наличност), обаче по никакъв начин не мога да платя с българска кредитна карта на която и да е от небългарските версии на gotogate. България просто липсва изцяло като държава при екрана за плащането. За съжаление намирам 'промо' цените само и единствено в gotogate. Много тъп проблем.

 

Някоя гениална идея?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сложи някоя друга държава и виж дали ще мине плащането.

 

После им пиши, че е станала техническа грешка, да го оправят. А може и да си мълчиш.

Редактирано от mililia
Връзка към мнение

Аз, но без късмет.

 

 

Някоя гениална идея?

Най-лесно е да се мине през мета-търсачките къде другаде излизат тия цени, skyscanner, momonodo, jetcost, skycheck и т.н.

 

Ако само gotogate ги дават (съмнително) - една дребна манипулация в кода на падащото меню на страницата, чрез Firebug за Mozilla, или с вградения Inspect, ще ти прeдостави опцията . Платежният им доставчик поддържа БГ (все пак имат българска версия), т.че не би трявало да стане проблем.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Най-лесно е да се мине през мета-търсачките къде другаде излизат тия цени, skyscanner, momonodo, jetcost, skycheck и т.н.

 

Ако само gotogate ги дават (съмнително) - една дребна манипулация в кода на падащото меню на страницата, чрез Firebug за Mozilla, или с вградения Inspect, ще ти прeдостави опцията . Платежният им доставчик поддържа БГ (все пак имат българска версия), т.че не би трявало да стане проблем.

 

Допреди 2 часа цените излизаха в английските версии на kayak и skyscanner, но вече не. В момента се появяват само и единствено директно на gotogate.co.uk.

 

Нещо доста почна да ми смърди тая работа, а и ревютата за gotogate са доста кофти. Май по-скоро ще пропусна.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нещо доста почна да ми смърди тая работа, а и ревютата за gotogate са доста кофти. Май по-скоро ще пропусна.

Имам 2-3 резервации правени през gotogate (различните версии, включително и скандинавски и немски, които излизат и в checkmytrip, и в сайтовете на авиокомпаниите, с които са полетите. Нямам причина да подлагам на съмнение резервация, чийто PNR код излиза като confirmed  :)

 

"Който играй - пичели" ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Имам 2-3 резервации правени през gotogate (различните версии, включително и скандинавски и немски, които излизат и в checkmytrip, и в сайтовете на авиокомпаниите, с които са полетите. Нямам причина да подлагам на съмнение резервация, чийто PNR код излиза като confirmed   :)

 

"Който играй - пичели" ;)

А как плати, щом не може с българска карта?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Както обикновено не издържах на сладкото изкушение, много ми е слаб ангела, ама така ми харесва :) Ще се ходи и до Перу, Мачу Пикчу да се готви. Това, което окончателно натежа, е 10 часовия престой в Колумбия на отиване - една разходка из Богота определено е бонус. Билетът излезна 408 евра, мнооого симпатична цена за тази дестинация. Вече получих потвърден PNR код и e-ticket номер, а резервацията излиза безпроблемно в сайта на Lufthansa - всичко изглежда ОК.

Супер специални благодарности на macf1an, който ме светна как да измамя gotogate да приеме българската ми кредитна карта, както и на Rainy (тя си знае защо).

 

"Който играй - пичели" ;)

 

Ми... играхме и спичелихме :)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Както обикновено не издържах на сладкото изкушение

Жоро, ти си неспасяем, като автогол :biggrin:

 

Айде честито! ;):)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Уф, малко късно пиша, да ме извинявате. Жоро, аз платих с българска карта. Просто на билинг адреса писах, че съм от Гърция. плащането минава, защото сайтът те прекарва през 3d security-то на Мастъркард/Виза, където въвеждаш допълнителна парола. Гледах след това банковото извлвлечение и наистина сумата за транзакцията е взета успешно.

 

А иначе и за Колумбия и за Мачу Пикчу мога да ти дам съвети, но трябва на бира :) И някой да даде това магеланско знаме!

Редактирано от petko
Връзка към мнение

Уф, малко късно пиша, да ме извинявате. Жоро, аз платих с българска карта. Просто на билинг адреса писах, че съм от Гърция. плащането минава, защото сайтът те прекарва през 3d security-то на Мастъркард/Виза, където въвеждаш допълнителна парола. Гледах след това банковото извлвлечение и наистина сумата за транзакцията е взета успешно.

 

А иначе и за Колумбия и за Мачу Пикчу мога да ти дам съвети, но трябва на бира :) И някой да даде това магеланско знаме!

Аааа, на по бира, и ние искаме да прочетем съветите, тук да не е бюро за запознанство. :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Дискусията за Колумбия и Мачу Пикчу е отделена тук: http://magelanci.com/topic/3290-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%83%D0%BC%D0%B1%D0%B8%D1%8F-%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D1%87%D1%83-%D0%BF%D0%B8%D0%BA%D1%87%D1%83/

 

Нека тази тема е само за офертата, плащане и т.н.

Връзка към мнение

Въпроси за по-опитните авиатори тук. 

 

Ерор билетите са доста шашави - Барселона -> Цюрих -> Сао Паоло -> Сантяго и обратно. Само че обратно се прибирам в неделя, когато няма никакви свестни полети от Барселона към България - един пиклив Уиз Еър за 350 лева. Ако слезна в Цюрих обаче и не си използвам целия билет до Барселона, ще мога да взема Сръбските авиолинии и да се върна до София за 170 лева. 

 

Та три въпроса ми се мъжделеят:

  1. Биха ли ми направили проблем ако не използвам целия билет?
  2. Мога ли да накарам при чекин да ми свалят багажа в Цюрих?
  3. Ако на всяко летище си взимам багажа, трябва ли да изляза от летището и да мина през чекин, за да го чекирам отново?
Редактирано от petko
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.