Прескочи до съдържание

Хотел или апартамент в Рим


Maria Dobreva

Препоръчани мнения

Благодарение на MakeMyTrip буукнах 3 нощувки през Април в 

 

https://www.makemytrip.com/hotels-international/italy/rome-hotels/hotel_portamaggiore-details.html

 

Цената с кодовете е страхотна :)

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте и от мен!

Хайде и аз - в кюпа за Рим със самоорганизация. Ще бъдем там през май /11- 15/- двама възрастни и букнах апартамент в Трастевере. Въпросът ми е за ранния полет на Райън Ер- има ли някакъв вариант да се придвижим от Трастевере до Чиампино с трянспорт и автобус от Термини?

Връзка към мнение

...има ли някакъв вариант да се придвижим от Трастевере до Чиампино с трянспорт и автобус от Термини?

Не разбрах от Трастевере до Чампино ли търсите или от Термини до Чампино. Ако е второто, може да видите как се придвижихме ние преди няколко дни от Термини. С шатълите от Термини преценихме, че не ни е удобно, тъй като или тръгват прекалено рано (4:50 - 5:00) и трябва да се "виси" много на летището, или тръгват твърде късно (6:30) и вече е съмнително дали няма да се изпусне полета.

Връзка към мнение

Не разбрах от Трастевере до Чампино ли търсите или от Термини до Чампино.

Принципно от Трастевере до Чампино, но си мислех, че най- удобно ще е да се придвижим от Трастевере до Термини и от там до Чампино с шатълите.. точно заради ранните часове..

Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Здравейте ,Магеланци! 

Ще сме в Рим на 19-23септември,нищо не намирам или е заето или цената е за министри! С дете на 8 ще бъдем и нещо в центъра?

Може би апартамент 70-100Е на вечер.Само държа на локация и да е чист! 

Връзка към мнение

търсете в Airbnb

ние през ноември /което е доста нисък сезон, но все пак.../, за 6 човека си взехме чудесен /по ревюта/ апартамент с 4 спални и 4 бани в Траставере, за 80 евро на вечер

Връзка към мнение

е не е като да няма, въпреки че за след толкова кратко време изборът намалява :)

 

нещо такова примерно не ви ли устройва? 

http://abnb.me/EVmg/YQaJi3zH2F

Връзка към мнение
преди 9 часа, bella10 каза:

Да ,но е за двама! Ние сме с2+2.Взех билети края на месеца не сме били в Рим и не знаех ,че трябва много от рано!

 

Апартаментът, който Антеа предлага е за 4-ма, така че ви върши работа. Цената е 366 евро за всички, при двама възрастни и две деца. Не даваш точни параметри, при което е трудно да гадаем.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Такааа, дойде му времето и на Рим, по-точно ще дойде, февруари месец, и сега съм в първоначално разглеждане на места за спане. Попаднах на невероятно евтино нещо, което ми изглежда горе-долу добре като локация, с перфектни ревюта, обаче просто не мога да повярвам, че ми искат по 15 паунда на вечер?!? Възможно ли е това, да го грабвам ли без да му мисля, добре ли е според вас, уловки някакви? - https://www.homeaway.co.uk/p6328680#summary - гледам че мога да го канселирам до месец преди пътуването (не е супер, но е нещо)

Връзка към мнение
преди 6 часа, searus каза:

Такааа, дойде му времето и на Рим, по-точно ще дойде, февруари месец, и сега съм в първоначално разглеждане на места за спане. Попаднах на невероятно евтино нещо, което ми изглежда горе-долу добре като локация, с перфектни ревюта, обаче просто не мога да повярвам, че ми искат по 15 паунда на вечер?!? Възможно ли е това, да го грабвам ли без да му мисля, добре ли е според вас, уловки някакви? - https://www.homeaway.co.uk/p6328680#summary - гледам че мога да го канселирам до месец преди пътуването (не е супер, но е нещо)

Да, може да има някаква грешка в ценообразуването, но до колкото виждам със сигурност се минава през одобрение на хоста, така че най-малкото не ти пречи да попиташ :)

Връзка към мнение

Мда, естествено, че не е това цената. Не разбирам нещо, лови клиенти ли, лъже homeaway ли, промени ми я на 60 евро на вечер, плюс cleaning fee, който не е написан никъде (или поне аз не видях). Аз, естествено, отказах, но се чудя дали да не го репортна, че гледам цената му още си седи на 24 avg/night паунда (15 след като въведа датите и хората). Гледам колко го хвалят човека, но ми е много странно...

Връзка към мнение
Глухарче с мед
On 11/6/2017 at 12:29 PM, searus said:

Такааа, дойде му времето и на Рим, по-точно ще дойде, февруари месец, и сега съм в първоначално разглеждане на места за спане. Попаднах на невероятно евтино нещо, което ми изглежда горе-долу добре като локация, с перфектни ревюта, обаче просто не мога да повярвам, че ми искат по 15 паунда на вечер?!? Възможно ли е това, да го грабвам ли без да му мисля, добре ли е според вас, уловки някакви? - https://www.homeaway.co.uk/p6328680#summary - гледам че мога да го канселирам до месец преди пътуването (не е супер, но е нещо)

Здравей,

 

Пробвай хотел Лучани http://www.hotelluciani.it/en/index.html

 

Горещо го препоръчвам. Живях 2 години в Рим, като последната половин година беше с полети и хотели всеки месец за по седмица. Трябваше ми спокойно и чисто хотелче (не обичам споделени нощувки в хостели) на удобно място, заради университета и късните вечери с приятели. Пробвал съм доста хотели в Рим, но след като намерих този не съм си и помислял за друг. И персонала е доста отзивчив.

 

Намира се много близо до Термини, но е на много безопасно място. Удобно е и за бързо хващане на шътълите към летището след това - на 20 метра от вратата на хотела спират Terravision. Има нощни рейсове в целия град и всички минават през Термини. Гарантирано ти е дори и да се загубиш, че ще можеш да се прибереш без проблем. И слизането пеша от центъра към района на хотела е доста приятно и лесно. Всичко е добре осветено в ключовите райони.

Връзка към мнение

Благодаря ти, но не обичаме да спим по хотели, търсим си апартаментче, по възможност в Траставере, не е като да няма избор, набелязала съм си поне 10-тина, просто гореспоменатият ме ококори с цената.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Глухарче с мед
1 minute ago, searus said:

Благодаря ти, но не обичаме да спим по хотели, търсим си апартаментче, по възможност в Траставере, не е като да няма избор, набелязала съм си поне 10-тина, просто гореспоменатият ме ококори с цената.

Да, има много некоректни хотелиери и наемодатели там. Винаги гледай да се обадиш и да ти потвърдят и лично. Успех с търсенето - Трастевере ми е любимо местенце! Там си заслужава дори и малко повече да плати човек. Преди 2 години забраниха да се вдига шум около централния площад след 10 часа и сега дори и там е доста спокойно за спане.

Връзка към мнение
преди 2 часа, searus каза:

Мда, естествено, че не е това цената. Не разбирам нещо, лови клиенти ли, лъже homeaway ли, промени ми я на 60 евро на вечер, плюс cleaning fee, който не е написан никъде (или поне аз не видях). Аз, естествено, отказах, но се чудя дали да не го репортна, че гледам цената му още си седи на 24 avg/night паунда (15 след като въведа датите и хората). Гледам колко го хвалят човека, но ми е много странно...

Ако ти се занимава може да драснеш на homeaway, едва ли е нарочно, според мен е някаква техническа грешка и е по-скоро безобидно, но може да спестиш на други хора времето, което изхарчи ти.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Харесах си хотелче, ето това: https://www.booking.com/hotel/it/viennesedue-bb.bg.html

Имат хладилници в стаите, както и кана за кафе/чай. Как ви се струва? Доста по-евтино е от апартаментите наоколо, а и най-ранното настаняване е в 9 сутринта (много удобно за ранните полети на Райън).

Връзка към мнение
Преди 1 час, Еmilia каза:

Харесах си хотелче, ето това: https://www.booking.com/hotel/it/viennesedue-bb.bg.html

Имат хладилници в стаите, както и кана за кафе/чай. Как ви се струва? Доста по-евтино е от апартаментите наоколо, а и най-ранното настаняване е в 9 сутринта (много удобно за ранните полети на Райън).

В средата на януари ще отсядам там. След това ще докладвам.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Еmilia каза:

Харесах си хотелче, ето това: https://www.booking.com/hotel/it/viennesedue-bb.bg.html

Имат хладилници в стаите, както и кана за кафе/чай. Как ви се струва? Доста по-евтино е от апартаментите наоколо, а и най-ранното настаняване е в 9 сутринта (много удобно за ранните полети на Райън).

Само като му видя рейтинга и първите няколко мнения...не бих го взела. Ама аз не съм критерии, защото бих направила компромис с местоположението, но не и с чистотата.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, VladimirK каза:

В средата на януари ще отсядам там. След това ще докладвам.

 Да не се засечем :)

 

преди 1 час, mililia каза:

Само като му видя рейтинга и първите няколко мнения...не бих го взела. Ама аз не съм критерии, защото бих направила компромис с местоположението, но не и с чистотата.

Мили, местоположението ми е много важно, наред с битовите удобства. За проблеми с чистотата не видях в ревютата, а и за мен е голям минус.

Редактирано от Еmilia
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.