Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

страхотен сайт поздравления на създателят му. скъпи приятели от много време искам да отида в канада като турист мои приятели ми казват че нямам шанс да отида там но сега като видях тази карта  Карта на визите за притежателите на български паспорт се зарадвах много но незнам къде трябва да отида и какво трябва да направя за да си платя визата ще съм ви много благодарен за информацията.

Връзка към мнение

страхотен сайт поздравления на създателят му. скъпи приятели от много време искам да отида в канада като турист мои приятели ми казват че нямам шанс да отида там но сега като видях тази карта  Карта на визите за притежателите на български паспорт се зарадвах много но незнам къде трябва да отида и какво трябва да направя за да си платя визата ще съм ви много благодарен за информацията.

 

Здравей :) Боя се, че не е толкова лесно. По-лесно е вече, ако имаш американска виза. Погледни тази тема... 

 

http://magelanci.com/topic/3141-%D1%83%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE-%D0%BD%D1%8F%D0%BC%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%BD%D0%B8-%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B0/page-5

 

Успех и добре дoшъл :)

Редактирано от Гост
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

ЕС и Канада обещават "значителни стъпки" за решение на проблема с визите Срокът за отпадането на канадските визи за български и румънски граждани изтече, но все още няма решение

http://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/es-i-kanada-obeshtavat-znachitelni-stypki-za-reshenie-na-problema-s-vizite-217525/

Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Може ли да ми кажете какви точно документи изискват от Канада за туристическа виза? Благодаря ви

 

Няма как да се даде точен съвет какви документи са ти нужни, понеже типовете виза са много, има значение какъв паспорт притежаваш и къде кандидатстваш за виза.

Оригиналният източник на английски и френски език, който те интересува е на тази уебстраница.

Конкретно за България има посредническо звено Канадски Визов Център, което е оторизирано да предоставя административни помощни услуги на кандидатите за визи от България. На уебсайта им има подробни инструкции на български език.

Връзка към мнение

Може ли да ми кажете какви точно документи изискват от Канада за туристическа виза? Благодаря ви

Малко по горе съм писал за моята туристическа виза, какво ми е трябвало. Кандидатсвах миналата година и не знам дали не са променили нещо по изискванията. Най-добре е да провериш в техния сайт в момента какви документи са необходими

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.