Прескочи до съдържание

Билет до Мадрид/Лисабон


Препоръчани мнения

100 евро двупосочен до Мадрид добра цена ли е?

Най-ниската цена за двупосочен до Мадрид, която съм виждала, е 160 лв. с членство. За датите, за които следях, се покачи на 180, после 240, а сутринта си ги купих за 200 :)

Като цяло цените до Мадрид са по-високи, следя ги, защото имам приятели там и им ходя от време на време на гости.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Най-ниската цена за двупосочен до Мадрид, която съм виждала, е 160 лв. с членство. За датите, за които следях, се покачи на 180, после 240, а сутринта си ги купих за 200 :)

Като цяло цените до Мадрид са по-високи, следя ги, защото имам приятели там и им ходя от време на време на гости.

Целта ми е Лисабон. От Мадрид има поне по 3 полета на ден за около 70-80 евро двупосочен.

 

 

 

Крайна цена до Лисабон 180 евро - добре ли е??

Връзка към мнение

Ми днес точно търсих билети до Лисабон и излязоха 240 лева на човек двупосочно- отиване през Милано и връщане през Хан или Париж. За март месец

Редактирано от Тони
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Целта ми е Лисабон. От Мадрид има поне по 3 полета на ден за около 70-80 евро двупосочен.

 

 

 

Крайна цена до Лисабон 180 евро - добре ли е??

120-130 евро е постижимо, както и Тони казва. С различни комбинации Уиз+Райън (през Брюксел, Бергамо, Болоня, Франкфурт-Хан )

За кога търсиш ?

Да се има предвид също, че се случва да излизат с AirFrance oт София директни полети за 210-220-240  евро ...

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

10-11 нощувки през май.

 

Тони, всички отсечки на различни билети ли ги купуваш? 

 

Да, де, явно, че са на различни билети, а всички ли са на Уиз или комбинираш с друга нискотарифна?

Редактирано от но нейм
Връзка към мнение

 отиване през Милано и връщане през Хан или Париж.

Отиването през Милано е много добре, но на връщане през Хан ми се получава с нощувка.

 

Ако си през Хан без нощувка, в кой ден от седмицата се напасват полетите?

Връзка към мнение

Пробвай с easyjet Лисабон - Лондон и оттам с wizz до София. Аз търся билет за април Лисабон - София за април и това за сега е най-евтиният вариант, който съм открила /не, че ме кефи цената все още, де/. Отиването го натъкмих през Мадрид с една нощувка /120 лв. излезе с wizz до Мадрид и easyjet до Лисабон/.

Връзка към мнение

120-130 евро е постижимо, както и Тони казва. С различни комбинации Уиз+Райън (през Брюксел, Бергамо, Болоня, Франкфурт-Хан )

За кога търсиш ?

Да се има предвид също, че се случва да излизат с AirFrance oт София директни полети за 210-220-240  евро ...

Няма директни полети на Air France София - Лисабон. Има междинно кацане и смяна на самолет в Париж. Има и удбона връзка. Излезе ни към 200 евро на човек. Летяхме през май, а купихме билетите през януари.

Връзка към мнение

Така де, няма, разбира се, исках да кажа на един билет, за разлика от комбинациите с нискотарифните.

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Я виж и в airixo.com какви комбинации ще ти изкара за София-Лисабон.

Иначе 110-130 евро е постижима цена. Аз се чудех за октомври тази година и го бях докарал до 100 евро , но не остана време за това пътуване :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Eхаа, а аз си мислех, че 170-180 евро е върхът!

 

Засега с ниско-тарифните го добутах до 160 евро, а с Air France - до 240 евро.

Явно са постижими и по-ниски цени. Ще чакам.

Връзка към мнение

И аз търся до Лисабон, обаче на 24ти Декември .... пълен мор .... Оказа се доста трудна дестинация.

Връзка към мнение

Отиването е лесно до Лисабон,през Бергамо.Минусът е ,че каца в 19.15 и ти се губи денят.

Връщане има в  11.15ч. Лисабон-Мадрид 29 евро  с Ибериа или Изиджет има следобеден,и от там с Уиз Мадрид-София.Ако го направиш с Раянер от Лисабон , ще трябва да станеш по нощите за хванеш полета в 6.45ч. и ще се изгърбиш 10 часа престой в Бове.Другите варианти са или по-скъпи или с нощувки.

Редактирано от palioto
Връзка към мнение

Отиването е лесно до Лисабон,през Бергамо.Минусът е ,че каца в 19.15 и ти се губи денят.

Връщане има в  11.15ч. Лисабон-Мадрид 29 евро  с Ибериа или Изиджет има следобеден,и от там с Уиз Мадрид-София.Ако го направиш с Раянер от Лисабон , ще трябва да станеш по нощите за хванеш полета в 6.45ч. и ще се изгърбиш 10 часа престой в Бове.Другите варианти са или по-скъпи или с нощувки.

Това за мен ли беше ? Защото от Бергамо до Лисабон, на 24ти, няма полет .

Връзка към мнение

В момента вариантът през Мадрид за месец май излиза 180 евро, през Бергамо не става без нощувка на връщане.

 

За 24 декември цял ден по летищата срещу 215 евро еднопосочен

Редактирано от но нейм
Връзка към мнение

Само отиването имам в предвид през Бергамо,а пък връщането е моят съвет през Мадрид и от там София.Може би момента е изпуснат  за резервиране, защото преди два дни имаше промоция на Уиз,и ако имаш дискаунт нещата стоят по съвсем различен начин.Изчакай следващата промоция и нещата ще си доидат на място.

   Съвсем наскоро рових и купих билети,само че моят вариант беше да стигна до Фаро и последните дни да прекарам в Лисабон и да пропусна Порто.Иначе идва малко изморително а сме с дете.

Редактирано от palioto
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.