Към съдържанието

Добре дошли!

Magelanci.com е общество на хора, завладени от магията на пътешествията. От първоначалната тръпка до самолетния билет, планирането и самото пътуване – ние сме тук да си помагаме, споделяме и съпреживяваме.

За пълен достъп до форумите, влезте в профила си или се регистрирайте - бързо и безболезнено.

Снимка

Персонализирани етикети за куфар - 250 магелански мили

• Моля влезте в профила си, за да отговорите
70 отговора на тази тема

#21 Topfly

Topfly

....

• 2910 мнения

Публикувано 11 октомври 2016 - 21:27

Ето така изглеждат на живо:

attachicon.gifPB290617.JPG

Хубаво са изтрити данните на снимката, но добре би било и в реалността да не се виждат и картата да е в някаква калъфка. Не ми се струва добра идея случайни хора до теб в самолета или на летището да ти виждат телефона и мейла. Някои по атрактивно изглеждащи магеланки могат да имат сериозен проблем от публичното показване на подобни данни ;)

• Фичо и iaia_mama харесват това

Животът- това не са дните, които са изминали, а дните, които сме запомнили...Пътешествениците живеят най-дълго, защото те имат най-много спомени!

#22 Георги

Публикувано 11 октомври 2016 - 21:30

Трябва да имате поне 250 мили и картите са комплект от 2, може да пише различни неща на двете, ако искате. Евентуално правя изключение, ако на някой не му достигат мили на честна дума, че ще се постарае да ги събере :)

До няколко месеца ще има и друг вариант за покупка, но за момента е само с мили. Индиректно, мили може да съберете и с дарения чрез Paypal, 250 мили са 25€. http://magelanci.com/donate/

Хубаво са изтрити данните на снимката, но добре би било и в реалността да не се виждат и картата да е в някаква калъфка. Не ми се струва добра идея случайни хора до теб в самолета или на летището да ти виждат телефона и мейла. Някои по атрактивно изглеждащи магеланки могат да имат сериозен проблем от публичното показване на подобни данни ;)

Съвсем спокойно може да завъртиш картата да е с данните скрити към вътрешността на раницата/куфара. Както е на първата снимка. 

• Polina и captain_oveur харесват това

#23 Еминко

Публикувано 11 октомври 2016 - 21:33

Проблем могат да имат и служители в държавна администрация:-))).Но пък си е гъзария подобен род карти закачени на куфар. М/у другото в Милано миналата седмица видях едни американци със закачени шарени карти с надпис от рода"не отваряй и не пипай"....:-)).

• Topfly харесва това

#24 Topfly

Topfly

....

• 2910 мнения

Публикувано 11 октомври 2016 - 21:48

Ето един малко по дискретен етикет само с името, но има и такива при които само при отваряне се виждат данните.

G3132-08.JPG?lastmod=1473864256.14437533

muanyag-borond-cimke.jpgE0735B362FB0CF5B692C5AFB16E93681-500x500

• Roje и iaia_mama харесват това

Животът- това не са дните, които са изминали, а дните, които сме запомнили...Пътешествениците живеят най-дълго, защото те имат най-много спомени!

#25 bibi

Публикувано 11 октомври 2016 - 22:51

Тооо и аз нямам мили. :(

Poor`s the man whose pleasures depend on the permission of another.

#26 Георги Матеев

Георги Матеев

Публикувано 16 ноември 2016 - 18:04

Искам да поръчам комплект етикети, като на двата да пише различни неща. Чакам инструкция кога / къде да пратя данните за изписване :)

#27 Георги

Публикувано 17 ноември 2016 - 23:02

ОК, мисля че събрахме хора за един тираж, ще ви пиша на желаещите съвсем скоро. 

Може би тук е мястото да обявя, че ако някой се чуди, най-вероятно сега е момента да поръча, защото не съм сигурен, че ще продължим да предлагаме това напред във времето. Бонус програмата ще се преобрази, ще има повече неща, които да се заменят срещу точки и може би етикетите ще са жертви на тази промяна. Не е гарантирано, но ако се чудите, сега е момента :) Ако на някой не му достигат мили, няма проблем да мине на - за известен период от време. 

• Еминко харесва това

#28 captain_oveur

captain_oveur

Публикувано 17 ноември 2016 - 23:54

Тогава аз поръчвам един чифт!

• Polina и AlexandraKo харесват това

#29 iliana_t

Публикувано 25 ноември 2016 - 11:11

Георги, аз имам желание да се сдобия с комплект етикети, но честно да си призная нямам представа кога ще имам възможност да наваксам с милите, а не ми е удобно да задържам много във времето с опцията "за известен период от време". Може ли да ме ориентираш горе долу кога се очаква да преминем към новата бонус програма? И евентуално колко дълъг би бил този "известен период"? Във всеки случай искам да се запиша за получаването им. Нямам спешна работа, така че мога да чакам да се съберат хора за следваща поръчка, колкото е необходимо.

#30 Емилия

Публикувано 25 ноември 2016 - 11:15

И аз искам.

Нови мили ще добавя тези дни.

#31 Lyubina

Публикувано 25 ноември 2016 - 11:47

Като знам колко малко мили имам, ще трябва сигурно доста да чакам, но все пак, ще се наредя на опашката и аз ;)

Няма ли друг начин за дарение, освен през PayPal? Не си падам по електронните разплащания.

#32 Mary

Mary
  • Модератор: Турция, ОАЕ, Дестинации

Публикувано 25 ноември 2016 - 11:54

...

Няма ли друг начин за дарение, освен през PayPal? Не си падам по електронните разплащания.

Аз го правя чрез кредитната карта.

Лесно и удобно е.

„Най-трудно човек намира време за нещата, които няма желание да направи! 

#33 mililia

Публикувано 25 ноември 2016 - 12:00

Мари, ще пуснеш ли линка за даренията през ПейПол.

Няколко пъти се сещам за него и все не успявам да го открия, а после забравям.

Животът не е проблем, който да решаваш, а подарък, на който трябва да се наслаждаваш.

#34 Mary

Mary
  • Модератор: Турция, ОАЕ, Дестинации

Публикувано 25 ноември 2016 - 12:02

Мари, ще пуснеш ли линка за даренията през ПейПол.

Няколко пъти се сещам за него и все не успявам да го открия, а после забравям.

Заповядай, Еми!

Дарения!

• mililia харесва това

„Най-трудно човек намира време за нещата, които няма желание да направи! 

#35 Георги

Публикувано 25 ноември 2016 - 14:38

Абе колкото толкова, който иска етикети да пише до неделя вечер краен срок, нужните мили ще ги оправяме в последствие. Само желание да има, начин ще се намери :)

Не е задължително да се прекрати издаването на етикети,  но в момента е много трудоемко и се чака месеци, докато се съберат хора за поръчка, а през това време на първите им става леко досадно :)

• Lyubina харесва това

#36 Desi75

Публикувано 25 ноември 2016 - 14:42

И аз се записвам за етикети :)

#37 Roje

Публикувано 25 ноември 2016 - 16:18

Ако може и за мен един комплект етикети :)

#38 Polina

Публикувано 25 ноември 2016 - 16:21

Може би тук е мястото да обявя, че ако някой се чуди, най-вероятно сега е момента да поръча, защото не съм сигурен, че ще продължим да предлагаме това напред във времето. 

Видя ли... въпрос на реклама е! ;)

• Емилия, Roje, iliana_t и 1 друг харесват това

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke

#39 Цвете

Публикувано 25 ноември 2016 - 16:45

Аз също бих искала етикети, моля!

#40 Георги

Публикувано 25 ноември 2016 - 18:02

ОК, ако има интерес може би за в бъдеще ще ги направим месечна или двумесечна инициатива. Ще обява от кога до кога събираме заявки за етикети, после останалите ще чакат още 2 месеца и така...

• captain_oveur харесва това

1 потребители четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни