Прескочи до съдържание

flydubai - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Flydubai тази седмица имат промоция за полетите от София като важи само за двупосочни полети.

 

София - Дубай за 198 евро

София - Малдиви за 398 евро и т.н.

 

http://sites.flydubai.com/destinations/sofia/bg?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=201412_SALE_SOFIA-SELECT_Y_FLATFARE_15DEC-19DEC&utm_content=INTEREST-TRAVEL%7CALL%7C18-65%7CMF

Редактирано от stenk
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Маршрут: Sofia-Dubai(Maldives/Nepal/Sri Lanka/Oman)

София - Дубай за 198 евро

София - Малдиви за 398 евро и т.н.

Аз проучвам за екскурзия до Оман догодина по това време. Но мисля, че засега няма по-изгоден вариант за пътуване от София - Дубай с WizzAir и автобус до столицата Muscat (~18EUR двупосочен). Като ми се избистри идеята, ще пиша в темата за Оман.

 

400EUR добра цена ли е за двупосочен до Малдиви?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да. Аз ги гледах, но полетите нататък са доста дълги - почти два дни и от седмица ще станат 4 дни в Малдивите. Отказах се.

Редактирано от lesy
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

400 евро е много добра цена за Малдиви , но щом е толкова усложнено както казва lesy нека си ядат ушите.

По-добре с Qatar за 150-200 евро отгоре. То така или иначе за Малдиви самолетния билет ти е най-малкия разход  :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Всъщност не е толкова зле - на отиване трябва нощувка в Дубай , но пък за който е бил там няма лошо да се поразтъпче пак из града за няколко часа  , след като се наспи добре . Във всички случаи  е по-гот от това да спиш по седалките в Доха очаквайки ранен полет за Мале.

На връщане има 6 часа нощен престой в Дубай което не е  чак толкова страшно.

 

Ако ми се ходеше до Малдиви всичко това ме устройва идеално ;)

 

post-140-0-55119500-1418674219_thumb.jpg

 

Датите съвпадат , но не ми се прави нов скрийн - може да си избирате престой от седмица , две и т.н.

 

За Шри Ланка обаче си е супер с минимален престой на отиване :

 

post-140-0-26379300-1418674516_thumb.jpg

Редактирано от stenk
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ншщувка в Дубай и пристигане в Мале 1 часа през нощта. Това ме отказа. Но цената е много добра.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За тия дето мислеха да топлят стари кокали в Гоа тази оферта за Шри Ланка ми се вижда даже по-добра  :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

То така или иначе за Малдиви самолетния билет ти е най-малкия разход  :)

Това не е съвсем вярно .. там има и много евтино спане.

Връзка към мнение

Благодаря, Stenk, за информацията! Купих два билета за по 398 евро до Шри Ланка, избрах си места за по 1-2 евро и ми сложиха и още малко за кредитната карта - total: 826 eвро. Това добра цена ли е? Или не трябваше да бързам толкова? Датите ще са 4-15.03.2015

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Перфектна цена. Аз за същата ще летя, но от...Истанбул. Само че още не съм взел билети, че последния месец си имам всякакви неща на главата и ще е малко по нататък. Иначе и аз бих се възползвал от тази промоция, но има два дена в седмицата, а и видях, че за моите дати има по 3 останали места. Но като цена за Шри Ланка е повече от перфектно, директно от София. Даже и чакането в Дубай е сравнително кратко.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 Но като цена за Шри Ланка е повече от перфектно, директно от София. Даже и чакането в Дубай е сравнително кратко.

Еми ние избрахме на отиване друг полет и чакането няма да ни е 1 час и нещо, ами около 20 часа. Но, аз имам голям мерак за Дубай и исках да го разгледам поне за няколко часа, за да знам какво да очаквам за в бъдеще :)

Връзка към мнение

Да, видях че им две възможности на отиване, но другия вариант е с час и нещо в Дубай и изглеждаше повече от перфектно. Иначе през Истанбул и аз трябва да имам 11 часа и то през деня в Дубай, така че и аз ще прибягна до разглеждането.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, този престой в Дубай идва малко излишен разход, ако е бил човек там. Аз много се чудех най-вече, защото на 5-ти март има някакъв фестивал в Шри Ланка - Medin Full Moon Poya Day, който ще пропусна :( Но, пък няма пълно щастие.

 

Имам един въпрос за багажа, ако някой знае как стои въпроса с тази компания. Като запазвахме билетите пишеше: "20 kg checked baggage 1 x Free". 

post-1912-0-60887500-1418740859_thumb.jpg

Но после в потвърждението излезе освен това : "Hand baggage 7Kg plus 20 kg Baggage Included", също и това "Don't forget to buy baggage allowance before your flight". "Your booking includes: the cost of your seat, a 7 kg baggage allowance, any optional extras you've bought"

Така, че се чудя дали има някаква допълнителна такса за тези "free" 20kg. При мен е ясно, че ще се ходи с една малка раница, но за всеки случай.
Връзка към мнение

"Hand baggage 7Kg plus 20 kg Baggage Included"

 

 

Трябва да е включен , а явно допълнително може да закупиш над тези 20 кг.

Щом полета ти е от DXB в 18.50 си избери хотел някъде в Дейра ,  защото ще ти е много близо до летището. Освен това района е евтин и пак си имаш връзка с останалата част на града.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мерси за съвета, определено ще го последвам. Аз днес погледнах набързо картата и си мислех за този район Дейра, но не знаех как се води и дали е безопастно там. Но цените на пръв поглед бяха най-добри, а и щом казваш, че има връзка с другата част от града... супер, едно търсене по-малко

Връзка към мнение

В Дубай няма гета и опасни райони - честно !  :)

Просто това е старата част на града и има повечко индийци , пакита , бангладеш , но иначе си е съвсем наред , а и дето се вика ти само ще пренощуваш там. Съвсем близо ти е златния пазар , а отсреща с лодката за два дирхама всичко дето е оцеляло от "древния" Дубай ( разбирай няма и на стотина години). С метрото си за 20-ина минути на Бурж Халифа и downtown Dubai  , то за друго няма да остане и време.

Връзка към мнение

аз си мислех за тези hop-on hop-off автобуси, дали ще ми стигне времето за една обиколка? предполагам, че ще видя повече, или да си избера няколко неща и колкото видя

Редактирано от Nati
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Промоция на flydubai

 

Sofia-Dubai-Sofia 198 EUR

Sofia-Maldives-Sofia 398 EUR

Sofia-Sri Lanka-Sofia 398 EUR

 

закупуване на билети до 27.02

пътуване между 13.04 до 13.06

 

http://sites.flydubai.com/destinations/sofia/bg/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=201502%7CSALE%7CBULGARIA%7CSOF-SELECT%7CY%7CFIXED%7C23FEB-27FEB&utm_content=header%7Cimage%7Cmasthead

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Някой вижда ли ги тези цени от 190 евро до Дубай? Поне в месечния им календар не мога да намеря такава, почват от 300€+.

 

190€ иначе би било много добра цена за филипинската агитка, при положение, че се каца на централното летище в Дубай и има включен куфар...

Връзка към мнение

Пътуването за основната част от филипинската агитка е много рано -  до 13 юни.  А другите по всяка вероятност вече имат билети

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някой вижда ли ги тези цени от 190 евро до Дубай? Поне в месечния им календар не мога да намеря такава, почват от 300€+.

 

190€ иначе би било много добра цена за филипинската агитка, при положение, че се каца на централното летище в Дубай и има включен куфар...

около майските празници виждам цени 99 евро на посока

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.