Прескочи до съдържание

flydubai - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

За датите 11-16.02.2018., но през целия януари февруари март и тн са намалени. Когато не съм се логнала в акаунта цената беше 270 евро, след логването стана 147 евро. Току що купих 2 двупосочни билети за обща цена 303,42 евро за датите 11-16.02.2018. 

Трябва да се логнете за да виждате намалените цени.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не само че съм логнат, но и съм опен мембер отдавна. Въвел съм всичките данни, даже сайта сам ми ги въвежда след логване, плюс данни на втория пасажер. Минавам всички стъпки и стигам до плащане - отстъпки йок. За Банкок търся де, за януари-февруари. Вие ако сте купили за Дубай - може!

Връзка към мнение

ДА за Дубай са, бях го писала в предно мнение. Аз намаленията за Дубай ги виждам още при избора на дати, не се налага да стигаш до екрана с плащане.

Връзка към мнение

Наблюденията ми са, че промото важи само за директните от/до Дубай полети.

Което автоматично значи, че ако се вземе билет София-Дубай и друг Дубай-Бангкок излиза промоционална общата цена ;) 

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 15 минути , Ivko каза:

Готово :wub: 

Два билета за Великден 245 евро двупосочни

Дай малко информация, моля!

HOT!! Ukraine, Czech Republic or Slovakia to Bangkok from only €264!

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/hot-prague-bratislava-or-kyiv-to-bangkok-from-only-e264/

 

Връзка към мнение
преди 4 минути , Дани Магелани каза:

Дай малко информация, моля!

HOT!! Ukraine, Czech Republic or Slovakia to Bangkok from only €264!

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/hot-prague-bratislava-or-kyiv-to-bangkok-from-only-e264/

 

Ами уж за регистрирани потребители има отсъпки,но проверих цените и без да съм логнат пак същите ми даваше.

Иначе мойте дати са 4-13 април излиза 125 евро на човек с всички такси където си слага сайта,но са махнали вече храната в икономи.За 8 евро на посока си избираш основно да си добавиш,но точно за тези дати не мога да избирам,а направо на борда.

 

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 1 минута , Ivko каза:

Ами уж за регистрирани потребители има отсъпки,но проверих цените и без да съм логнат пак същите ми даваше.

Иначе мойте дати са 4-13 април излиза 125 евро на човек с всички такси където си слага сайта,но са махнали вече храната в икономи.За 8 евро на посока си избираш основно да си добавиш,но точно за тези дати не мога да избирам,а направо на борда.

 

Остава да кажеш до къде ти е полета.:)

Връзка към мнение

И аз се разписах - Малдиви през септември догодина.

В "офертата" им пише валидност до 27. октомври, но сайта не разрешава да избереш дати след 5ти октомври.

Цена 318 евро на човек.

Връзка към мнение

И аз купих Дубай 06.04.2018 - 09.04.2018 за Великден без да е нужно да се ползва отпуска за 125.52€.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добри цени за Дубай, Бахрейн, Кувейт, Оман и С. Арабия.

Ако оставим настрана ОАЕ останалте не са най-забележителните дестинации , но пък не е за пренебрегване.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

От линка в последния им мейл излизат предложения от София до:

- Катманду - 273 евро

- Килиманджаро - 294 евро

- Малдиви - 333 евро

- Занзибар - 332 евро

- Дар ес Салам - 294 евро

- Коломбо - 315 евро

 

Това за дати след 1 февруари 2018

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

Имат обявена цена от 238 евро до Делхи. Само дето не мога да я открия :). Ако някой е забелязал за кои дати излиза тази цена, печели бира по избор от мен на магеланска сбирка. Ама май май си е само рекламен шум.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Радослав каза:

Имат обявена цена от 238 евро до Делхи. Само дето не мога да я открия :). Ако някой е забелязал за кои дати излиза тази цена, печели бира по избор от мен на магеланска сбирка. Ама май май си е само рекламен шум.

Аз съюо гледах за Делхи, Ченай и други в Индия и не успях да открия таква цена.Освен това ми се зареждаха полети само до края на март месец.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
В момента, pavelbs каза:

Аз съюо гледах за Делхи, Ченай и други в Индия и не успях да открия таква цена.Освен това ми се зареждаха полети само до края на март месец.

И след това има полети, но не са ги организирали с добра връзка, ако имате интерес, гледайте от София до Дубай и отДубай до Делхи. Получават се не лоши цени, но трябва да са на два билета.

Връзка към мнение

Това икономи, много като на ниско тарифен полет са го направиши :( Освен,че храната се плаща, за нея поне има цена, какви са цените за кафе, напитки, вода и филми? След резервацията при избора на места и там има такса и то за всеки отделен полет отделно, т.е общо 5 самолета отиване и връщане. Ако не резервирам места сега, а при чекина, пак ли се плащат? 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.