Към съдържанието

Добре дошли!

Magelanci.com е общество на хора, завладени от магията на пътешествията. От първоначалната тръпка до самолетния билет, планирането и самото пътуване – ние сме тук да си помагаме, споделяме и съпреживяваме.

За пълен достъп до форумите, влезте в профила си или се регистрирайте - бързо и безболезнено.

Снимка
* * * * * 1 гласа

Милано

• Моля влезте в профила си, за да отговорите
164 отговора на тази тема

#141 Уатея

Публикувано 07 януари 2017 - 20:59

Да се похваля - вече съм горда собственичка на 7 билета за Ла Скала. Ако на някой му предстои купуване на билети за там, да предупредя , че могат само по 2 билета да се купуват. Наложи ми се да си направя 4 регистрации , за да мога да ги взема. Има опция да се разпечатат предварително и ги изпращат на мейл.   :rolleyes:

• Еmilia, Фичо, Божидар и 1 друг харесват това

#142 Уатея

Публикувано 11 януари 2017 - 22:40

Видях , че са пуснали билети за Тайната вечеря по времето , по което ще сме в Милано. Направих си регистрация и пробвах да купя, но ми дава някаква неопределена грешка. На някой да му се е случвало? И идеи какво да правя?

#143 Mary

Mary
  • Модератор: Турция, ОАЕ, Дестинации

Публикувано 11 януари 2017 - 22:41

Видях , че са пуснали билети за Тайната вечеря по времето , по което ще сме в Милано. Направих си регистрация и пробвах да купя, но ми дава някаква неопределена грешка. На някой да му се е случвало? И идеи какво да правя?

Презареди страницата или опитай с друг браузер.
  • Уатея харесва това

„Животът е вълшебно колело!

И всеки край е някакво начало! 

#144 Уатея

Публикувано 11 януари 2017 - 23:11

Пробвах с многократно презареждане и през двата браузъра и ми дава това .  Само гледам как намаля броят на билетите  :(

#145 Еmilia

Публикувано 12 януари 2017 - 7:04

Същият проблем го има и при мен, мислех да пиша тук за съвет.

Опитай с други дни и часове, не сте само 1 ден, нали? Аз чакам за моите дати малко по-удобни часове, да не ми разкъсват така деня, пуснали са само в 10, 15 и 16 ч. или там някъде.

• Уатея харесва това
Публикувано изображение

#146 Уатея

Публикувано 12 януари 2017 - 7:18

Всъщност само за един от четирите дни , през които ще бъдем има билети. Пробвахме да звъним и по телефона , дали защото беше 18ч италианско време или по принцип се включи секретар или автоматична система, която си бърбореше на италиански и тъкмо почна на странен английски и прекъсна връзката и втори път не пробвахме.

#147 Mary

Mary

Публикувано 12 януари 2017 - 7:43

Всъщност само за един от четирите дни , през които ще бъдем има билети. Пробвахме да звъним и по телефона , дали защото беше 18ч италианско време или по принцип се включи секретар или автоматична система, която си бърбореше на италиански и тъкмо почна на странен английски и прекъсна връзката и втори път не пробвахме.

Сега симулирах купуване на билет и без проблем стигам до плащането.

Преди това ли се появява тази грешка?

Трябвало ли е да потвърдите профила си от мейла на регистрация?

Аз имам много стара регистрация във Виватикет и просто влезнах с данните си.

За часовете, в които се влиза с гид, цената се увеличава с 3,50 евро.

Аз веднъж и така съм влизала, че нямаше други билети - гида разказва почти същото, което е написано в нета.

Влизала съм и без гид - тогава е добре да сте се запознали предварително със стенописа, за да можете да видите интересните неща.

• Еmilia и Уатея харесват това

#148 Еmilia

Публикувано 12 януари 2017 - 9:43

Мари, ние специално сме за безплатни билети. Като ги сложа в кошницата е ок, но като поискам да потвърдя, ми казва, че това са промоционални билети и няма сила на света, която да накара системата да продължи. Давам ОК и пак същото.

• Уатея харесва това
Публикувано изображение

#149 Mary

Mary

Публикувано 12 януари 2017 - 9:45

Мари, ние специално сме за безплатни билети. Като ги сложа в кошницата е ок, но като поискам да потвърдя, ми казва, че това са промоционални билети и няма сила на света, която да накара системата да продължи. Давам ОК и пак същото.

А може би не е възможно през сайта за се резервират безплатни билети.

Вероятно е само по телефона, но не съм ползвала никога такива, та просто си разсъждавам.

#150 margarettod

Публикувано 12 януари 2017 - 10:07

Здравейте, преди малко купих успешно 4 билета за 03.02. от 15,30ч. с тур на английски език. Направих си регистрация и я потвърдих чрез линка, който получих по е-мейла. След като избрах дата и час, системата ми изписа брой свободни билети. Резервирах 4 билета и ги добавих към кошницата. След тази стъпка имаше известие, че задължително трябва да добавя 4 аудио гайда, което и направих, като избрах отново същата дата и час от календара и добавих 4 броя към кошницата. Потвърдих резервацията за 4 билета (4*12 eur) с 4 гайда (4*3.5 eur) и платих цялата сума от 62 eur. Получих е-мейл с потвърждението и линк към платения ордер, който трябва да се разпечата и представи на касата 1 час преди началния час на тура.

• Еmilia, Mary и Уатея харесват това

#151 Еmilia

Публикувано 12 януари 2017 - 10:23

А може би не е възможно през сайта за се резервират безплатни билети.

Вероятно е само по телефона, но не съм ползвала никога такива, та просто си разсъждавам.

Няма как, ако беше само по телефона, нямаше да ги добавят и на сайта. Просто не са допревели всичко и част от информацията е на италиански.

Здравейте, преди малко купих успешно 4 билета за 03.02. от 15,30ч. с тур на английски език. Направих си регистрация и я потвърдих чрез линка, който получих по е-мейла. След като избрах дата и час, системата ми изписа брой свободни билети. Резервирах 4 билета и ги добавих към кошницата. След тази стъпка имаше известие, че задължително трябва да добавя 4 аудио гайда, което и направих, като избрах отново същата дата и час от календара и добавих 4 броя към кошницата. Потвърдих резервацията за 4 билета (4*12 eur) с 4 гайда (4*3.5 eur) и платих цялата сума от 62 eur. Получих е-мейл с потвърждението и линк към платения ордер, който трябва да се разпечата и представи на касата 1 час преди началния час на тура.

Май при мен проблемът е, че има часове само с тур (на английски или италиански). Ще изчакам още малко за други часове, дано да имам късмет.

• Mary и margarettod харесват това
Публикувано изображение

#152 Уатея

Публикувано 12 януари 2017 - 12:42

Потвърдила съм си регистрацията. Пробвах през различни браузъри, както и през телефона. Пробвах и за тур с гид, и за тур без гид. Пробвах за различни дати , включително и за този месец. В момента , в който добавя 7 билета и му дам купи/ продължи, ми изписва тази грешка.

#153 Zara

Публикувано 12 януари 2017 - 12:59

Уатея, опитай да купиш билетите на 2 пъти...може пък да ви възприема за група след някаква бройка и да не го допуска.

• Уатея харесва това

#154 Уатея

Публикувано 12 януари 2017 - 13:11

По-горе май писах, пробвах и с един билет, тъй като имам опит от билетите за Ла Скала - там дава само по 2 билета на човек и се наложи да си направя 4 регистрации, за да купя. Почвам да си мисля, че може в самия профил да е проблемът и освен да ползвам с някой от другите мейли да направя нова регистрация.

#155 Фичо

Публикувано 12 януари 2017 - 17:16

Да се похваля - вече съм горда собственичка на 7 билета за Ла Скала. 

Ако не е тайна - за коя опера и на каква цена? 

Това мнение е редактирано от Фичо: 12 януари 2017 - 17:16

Hit the road Jack!

#156 margarettod

Публикувано 12 януари 2017 - 17:51

В момента , в който добавя 7 билета и му дам купи/ продължи, ми изписва тази грешка.

А преди да избереш "Buy" въвеждаш ли кода от картинката?

#157 Уатея

Публикувано 12 януари 2017 - 18:19

А преди да избереш "Buy" въвеждаш ли кода от картинката?

Определено го въвеждам  :)

Ако не е тайна - за коя опера и на каква цена? 

Не е опера , а рецитал на Красимира Стоянова с творби на Чайковски, Мусоргски,Пучини и Респиги . Цената е повече от скромна 10,80 евро за билет

Направих си нова регистрация и с нея се получава, само дето вече няма билети :(

• Фичо харесва това

#158 Еmilia

Публикувано 12 януари 2017 - 19:32

И аз купих за Тайната вечеря, но за друг ден, а не за този, който исках.

Нямаше проблем за 18 ч. в деня на пристигането ни - явно туровете на английски и италиански объркваха нещата при нас.

Надявам се да имаме време да отидем, защото безплатно значи 4 евро (колкото полет до някъде с Райън).

Кацаме в 12:25, докато се добутаме до гарата и после до апартамента... В тази връзка какво ми препоръчвате, да си купя ли от тук билети за трансфер от летището до града или там на място?

И още един важен въпрос: видях в сайта на градския транспорт на Милано, че има билет за багаж. Но преводът им на английски на сайта е ужасТ и нагоре. Някой знае ли какво е безплатното количество багаж, който можем да носим? Ние сме с ръчните на Райън (по два броя) и 1 куфар.

Това мнение е редактирано от Еmilia: 12 януари 2017 - 19:34

• Уатея харесва това
Публикувано изображение

#159 Еmilia

Публикувано Вчера, 12:17

Да повдигна темата - моля, кажете какво включва билетът за градски транспорт в Милано и какво - отделния билет за багаж.

Публикувано изображение

#160 mililia

Публикувано Вчера, 12:45

Да повдигна темата - моля, кажете какво включва билетът за градски транспорт в Милано и какво - отделния билет за багаж.

Би ли дала линк към билета за багажа, че да не ровя из нета.
Никога не съм плащала за багаж и гледам, че доста хора влачат куфари из метрото.
  • Еmilia и Уатея харесват това
Животът не е проблем, който да решаваш, а подарък, на който трябва да се наслаждаваш.

2 потребители четат тази тема

0 потребители, 2 гости, 0 анонимни