Прескочи до съдържание

Скъп хотел?!?


krasen_denev

Препоръчани мнения

Реална ли е цената според вас?От доста време наблюдавам цените на хотелите в Тел Авив и ми се струва,че тука има някаква грешка?!?

 

цена в агода???

 

post-259-0-35268700-1420913371_thumb.png

 

Цената си седи така повече от месец и ако беше грешка щяха да я коригират или такива грешки не ги коригират! :lol: Имате ли подобни случаи?

Връзка към мнение

Според мен е грешка, резервирай, нали търсиш, ако стане нещо, с безплатна анулация е.

 

Искам да ти споделя,че цената беше 40000 лв.,но я коригираха на 16530 лв.-луда работа.

Връзка към мнение

Искам да ти споделя,че цената беше 40000 лв.,но я коригираха на 16530 лв.-луда работа.

Ама това 16530 ли е, аз помислих, че е 16,53, божеее. Ти сигурно си видял цената в Букинг, от 172 € за тройна стая. Не те ли устройва?

Редактирано от slujitel
Връзка към мнение

Ти сигурно си видял цената в Букинг, от 172 € за тройна стая. Не те ли устройва?

 

 цена в Букинг.

 

post-259-0-16861600-1420915135_thumb.png

 

Естествено,че ще букна през сайта с най-ниската цена,но възможни ли са такива цени на хотел и то вече повече от месец?!?

Връзка към мнение

Мога да кажа , че Тел Авив е много скъп град. Поне за мен видимо по-скъп дори от Лондон :)

Предполагам обаче около твоите дати има и някакво важно събитие та цените са допълнително надути.

Как са примерно за месец по-рано/по-късно ?

Връзка към мнение

Попадала съм на доста високи цени, но очевидни грешки. :)

Ето един пример:

attachicon.gif7199713e.png

А как ще стане плащането???То,че е грешка се вижда,но как ще се плати веднага?!?

Връзка към мнение

Мога да кажа , че Тел Авив е много скъп град. Поне за мен видимо по-скъп дори от Лондон :)

Предполагам обаче около твоите дати има и някакво важно събитие та цените са допълнително надути.

Как са примерно за месец по-рано/по-късно ?

Има важно събитие и то е Гей -парад 2015 провеждащ се в периода 12.06-14.06.2015.А датите ми са 17.06-19.06.

Все си мислех,че хотелите в Емирствата са най-скъпи,но явно съм се объркал! :)

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Има важно събитие и то е Гей -парад 2015 провеждащ се в периода 12.06-14.06.2015.А датите ми са 17.06-19.06.

Все си мислех,че хотелите в Емирствата са най-скъпи,но явно съм се объркал! :)

 

В Норвегия са май още по-скъпи  :blink: Не че съм била в Емирствата, но там поне има избор... Абе едва ли гей-парада така ще качи цени. Кажи си датите да разцъкаме... 

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

 Абе едва ли гей-парада така ще качи цени. Кажи си датите да разцъкаме... 

Благодаря ти Rainy,но аз вече букнах същият този хотел но не за 16530 лв. ;)  Повярвай ми цените на хотелите в Тел Авив са страшни,разгледай ако искаш-период 17.06-19.06.

Връзка към мнение

Аз ги гледах още като пусна темата и наистина са дебели. При двойна стая има и по-читави , но за тройка е сложно.

Предполагам не е само заради гей парада

Има и друго нещо.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз ги гледах още като пусна темата и наистина са дебели. При двойна стая има и по-читави , но за тройка е сложно.

Предполагам не е само заради гей парада

Има и друго нещо.

 

Съдейки по вица:

 

Иванчо казал на баща си, че ще става гей.

Баща му казал:

- Виж сега, мойто момче, дай да видим тая работа. Имаш ли кожено палто като на Евгени Минчев?

- Не! - казал Иванчо

- Имаш ли скъпа кола - кабриолет?

- Ми нямам, измънкал Иванчо. 

- Имаш ли яхта за милиони?

- И това нямам, казал Иванчо. 

Баща му въздъхнал и казал:

- Тогава ,Иванчо, не си никакъв гей, а ми най-обикновен педераст.

 

Ще да е заради гей парада. Особено за тройката. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

По принцип аз забелязах, че двойни стаи се намират много по-лесно от тройните. И ние като сме със сина се получава така, повечето хотели изобщо не предлагат тройни стаи. Получавам ги в имейла и като задам стая за трима и изчезва от списъка. Аз навремето бях букнала в Тел Авив за 75 лв., но хостел, това теб не те устройва, а и не мога да дам отзиви, защото после се наложи да го откажа, че нали ми анулираха полета и после извадих Тел Авив от програмата въобще.

Редактирано от slujitel
Връзка към мнение

Тройна и четворна стая си е мъка, даже понякога не ги слагат в букинга, т.е. аз знам, че има четворна стая и съм бил в нея, но в букинга не излизат (това в Бразилия). Контакт с имейл не винаги помага, или зависи от подхода, защото едни ме убеждаваха, че трябва да букна две стаи задължително, и накрая се оказа, че една е достатъчна (2 двойни легла).

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Грешките ги има и в двете посоки :) Даже не е и толкова грешка, някои хотели просто напред във времето се набират на нулите и зареждат невъзможни цени. Случвало ми се е и на мен да засичам разни пет цифрени суми за тризвезден хотел.

Връзка към мнение

Тъй като и мен ме интересуват цените за нощувки в Тел Авив, къде е най - евтиното място където може да се отседне за 1 нощ (хотел, хостел,......) веднъж влязох да проверя съвсем така повърхностно за хостел и ми излязоха такива за 15- 20 евро за нощувка на човек.

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

за съжаление хостелите в Тел Авив са с такива цени. Бях лятото там юли-2014г. Тел Авив си е скъп град вземете си нещо поне да Ви е удобно , нещо до плажа.,

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Ето още един пример за "скъп" хотел,този път в Банска Бистрица-Словакия. :)

 

Три звезди за супер цена: :)  :)  :)

 

post-259-0-62392800-1429810163_thumb.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

От това което съм виждал на живо, рекодьора е

Club Puerto Anfi в Гран Канариа

Никъде не му излизат цени, пробвал съм многократно от любопитство. Бил съм на плажа пред него и съм чул това-онова за цените му и не ми се вярваше..

Така и не разбрах как може да се резервира стая в него..

Връзка към мнение

Попадала съм на доста високи цени, но очевидни грешки. :)

Ето един пример:

attachicon.gif7199713e.png

По-скъпо ли е от примера на Mary??? :lol:  :lol:  :lol:

Връзка към мнение

Някои не са съвсем грешки:

"The Royal Penthouse Suite at Hotel President Wilson, Geneva, Switzerland  - From $65,000 a night"

Едва ли ги листват по стандартните резервационни системи :)

 

Ето статията в CN Traveler.

Връзка към мнение

От това което съм виждал на живо, рекодьора е

Club Puerto Anfi в Гран Канариа

Никъде не му излизат цени, пробвал съм многократно от любопитство. Бил съм на плажа пред него и съм чул това-онова за цените му и не ми се вярваше..

Така и не разбрах как може да се резервира стая в него..

Алекс, това не е нормален хотел. Това е клуб от сорта на таймшеърите, който се продава на седмица. Ама това става само в клуба, трябва да станеш член и цените са мноооого възрастни :unsure: От сорта на 65 000Е за три седмици,  Освен това са верига, ама за всеки се продават нощувки само на място, не могат са се заменят нито да се препродават или преотстъпват.

Аз много се учудих на цените, преди време ми попадна в някакъв сайт, давам дати и ми излиза съобщение, че не дават  информация публично. Разрових се , регнах се и някъде из сайта на клуба ги разбрах тези неща. Явно си има и много богати хора и тези толкова скъпи хотели си имат клиенти.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.