Прескочи до съдържание

Хотели RIU


Alexander

Препоръчани мнения

Публикувано: (редактирано)

На сайта на риу пише това:

Best Online Price Guarantee What is the riu.com best online price guarantee? At Riu.com we want you to book with complete confidence, so we guarantee the lowest online rate available. If you find a lower price on any other website, we will match it and, as compensation, we'll give you an additional 10% off the total cost of your reservation. If you prefer, we can compensate you through our preferential customer program RiuClass by crediting 1000 points to your account. What happens if I find a lower rate on another website? Once you have booked with riu.com (or through our call centre), you have 24 hours to contact us at bestprice@riu.com and tell us that you have found a lower rate on another website. Your email should include the following information: .................................................. ................................................... Може да го видите в условията за best price guarantee, та ако има по разни сайтове по-изгодни оферти, може да се пробва да ви свалят още 10% под тях.   Интересно, че няма как да се иска изравняване на цена при наличните огромни разлики, понеже те са в един и същи сайт и то техният..

 

 

Сега видях края на описанието и там се мъдри това

The best online price guarantee will not be valid in the following cases:

Reservations for the hotels located in Bulgaria, Tunisia and Turkey, as well as the Riu Bonanza Park, Riu Palace Bonanza Playa, Riu Olot and Riu Garoe.

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Hotel Riu Palace Tres Islas и ClubHotel Riu Oliva Beach Resort близо до Corralejo, Fuerteventura имат най-добрия плаж на хотел, който съм виждал и са на уникално място.

attachicon.gif177.jpg

 

Повечето плажове  във Фуерте са много хубави, както и хотелите.

Ето някои от най-хубавите им плажове, сигурно има различни класации, но това са 10-те най-добри като цяло.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Травеолани

Ще е интересно някой да пробва  от Америка или друга по-далечна страна, понеже програмата ми за смяна на ип не е заредена.

 

Аз мога да пробвам, ама кажи точно какво да направя, че хич ме няма технически. На кой сайт и какви параметри?

Връзка към мнение

Аз мога да пробвам, ама кажи точно какво да направя, че хич ме няма технически. На кой сайт и какви параметри?

Сайта е официалният им, http://www.riu.com/en/home.jsp

Избираш дестинация, дати примерно 7 нощувки за началото на септември, 2-ма човека и пробваш какви цени дава. Ако можеш, правиш снимка на резултатите и ги пускаш тук. Ако не направиш снимки, трябва да напишеш точно режима на хотела и стаята която дават, понеже има разлики понякога.  Вчера на едно от търсенето през Испания даваше друг тип по-големи стаи като най-евтини, а от Бг имаше и обикновени двойни стаи за същия хотел.

За хотели в Испания, Бг, Мароко и Доминикана е пробвано. Може да пробваш за Испания, че там имаше най-големи разлики и за другаде вече.

Връзка към мнение

Здравейте, аз работя за английска компания и съответно излизам, че съм в Англия. Пробвах първите хотели от снимките на Alexander - Майорка, Испания, 7 нощувки, 1-8 септември, 2+1 дете, и цените са доста по-високи от неговите:

post-1912-0-37377500-1437641467_thumb.jpg

post-1912-0-24272000-1437641483_thumb.jpg

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

За 7 нощувки са всички мой проби. Ако твоите са за 7, цените са почти същите от Германия

 

Сега видях, че 890 срещу 1030 при Тропикана, просто в испанската версия няма другите по-евтини варианти, които излизат при проба от Германия, (без тераса). Ако се гледат еднакви условия, излиза, че от Германия е по-скъпо с 140евро, но е поносимо на фона на това от България.

От Англия излиза същата стая с тераса, но по-скъпо от Германия.

С две думи, от България излизат най-скъпите цени за Испания за сега.

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

За 7 нощувки са всички мой проби. Ако твоите са за 7, цените са почти същите от Германия

 

Сега видях, че 890 срещу 1030 при Тропикана, просто в испанската версия няма другите по-евтини варианти, които излизат при проба от Германия, (без тераса). Ако се гледат еднакви условия, излиза, че от Германия е по-скъпо с 140евро, но е поносимо на фона на това от България.

От Англия излиза същата стая с тераса, но по-скъпо от Германия.

С две думи, от България излизат най-скъпите цени за Испания за сега.

Ооо, тогава се организирай, слещу комисионна ти да ни букваш това-онова, като се запътим натам ;) ;) ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Травеолани

Ето и какво ми излезе на мен, май не са много евтини цените. 8 нощувки, от 1-8.09 за двама възрастни и 1 дете:

 

post-2024-0-28141700-1437713331_thumb.png

 

post-2024-0-57835800-1437713549_thumb.png

 

 

 

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

От Канада излиза като от България

От 1 до 8.09 са точно 7 нощувки (не 8 ), както сме правили и ние.

 

Странно, излизат ми имотикони без да ги слагам, като сложа цифра 8 и затворя скобата! Два пъти слагам цифра 8 и ми излиза това човече...

Редактирано от Alexander
Връзка към мнение

За кои дати???

От провереното до сега, в хотелите Риу в България даваше абсолютно еднакви цените от Испания и от България. Ако дадеш конкретни дати, ще проверя и там.

Връзка към мнение

Има малко свободни дати, пробвах за края на август и за септември, цените са еднакви. 2ма+дете на 9 години за 7 нощувки

Най-евтиното е стая с изглед към планината със закуска за 861евро, полупансион 1239 и пълен за 1463 евро

С 50 евро нагоре за всеки режим е стая с изглед към езерото

Има и suit, който е още по-скъп

Връзка към мнение
  • 8 месеца по-късно ...

Днес реших  да пробваме докато говорих с България, дали има и какви са разликите на RIU в момента. Направихме опит за Майорка за 7 дни, от 5 до 12 юли за двама.

 

Излязоха 4 хотела, като само при един от тях, от България излизаше с около 4% по-евтино за 7-те дни и беше втория по цена хотел. (При цени от 1300-1400 евро разликата беше 50-на евро.)

 

При другите 3  хотела, цените от България бяха с 35-50% по-високи отколкото от Испания. Ето ги снимките

 

От България

riu3.jpg

 

От Испания

riu1.jpg

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На мен изобщо не ми излизат цени за българските им хотели.От една тяхна промоция спечелих 5 000 точки, които честно казано не виждам кога ще използвам.А цените от сайта им са доста надути, в сравнение с някои туристически агенции.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.