Прескочи до съдържание

Игри и томболи за самолетни билети


Препоръчани мнения

Според мен е добре да има тема, специално посветена на игрите и томболите с наградни билети, каквито авиокомпаниите често организират. Доколкото тези игри и томболи не са промоции, нито разпродажби, считам, че е редно да бъдат разглеждани като отделна възможност за сдобиване с билети.

 

Започвам ударно с две сериозни предложения от KLM:

 

 

Колумбия - самолетни билети за двама (7-14 април) плюс още нещо:

 

 

 

 

Краен срок за участие - 8 март.

Връзка: http://a.pgtb.me/64p9Qp

 

 

 

Япония - самолетни билети за двама (20-23 март) плюс още нещо

 

 

Краен срок за участие - 1 март.

Връзка: http://a.pgtb.me/Cs5BDW

Редактирано от Георги
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Никога в тоя живот не съм печелил нещо повече от дребна дрънкулка от каквито и да са томболи или лотарии, но все пак продължавам да цъкам чат-пат като мерна нещо в нета, което не изисква много сложни регистрации, въпреки да имам силни съмнения, че в 70% от случаите (а тук в България и повече) става дума за рекламен трик и реално или няма награди или отиват "при когото трябва" ;)

 

Ето това на турците тече вече от доста време, продължава до 15-ти февруари и може да се участва всеки ден с по 5 избрани градове.

 

post-139-0-30895300-1422366480_thumb.jpg

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Този първият сайт изобщо не ми вдъхва доверие... Връзка от КЛМ към него има ли ?

Връзка към мнение

Този първият сайт изобщо не ми вдъхва доверие... Връзка от КЛМ към него има ли ?

 

Хм... Верно, че няма връзка на техния сайт. Попаднах на предложенията в страницата във FB - "KLM Bulgaria".

Връзка към мнение

Ще скрия линковете временно. Като потърсиш в гугъл има поне още 5-6 такива промоции, а ми изглеждат много съмнително. Ще пусна запитване до оригиналната им фейсбук страница.

 

Мерси на macf1an, че обърна внимание.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Разчепках ги. Линковете идват от http://www.iflymagazine.com, което е дигитално списание на КЛМ. Всичко е ОК. Сега ще ги върна в първия пост, фалшива тревога.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Обиколи света с шопинг (това сигурно е игра само за шопите :P)

 

1. Използвай getti  и активирай участието си в своя потребителски профил.

2. Сканирай своя getti баркод на касите на търговските партньори на getti или регистрирай касовите си бележки на Информация в Bulgaria Mall, Mall of Sofia и Grand Mall.

3. Направи покупки с обща стойност над 50 лева в рамките на 1 месец.

Как да увеличиш шанса си за успех?

    Всеки 4 покупки, регистрирани с getti, осигуряват едно участие.
    Плати покупките с карта Visa и получаваш ДВЕ пълни участия! (Пази издадената ПОС бележка и отбележи покупката в профила си на getti.org)
    Въведи своя Turkish Airlines Miles & Smiles номер и УДВОИ участията си.

 

Краен срок - 28 февруари

 

https://getti.org/campaigns

Връзка към мнение

Игра на Изи Джет - това е от Фейсбук:

 

"Love by easyJet или поредната ни изненада за Св. Валентин - качете в нашето приложение снимка с любим човек от романтично място или от романтичен полет във въздуха. Всеки кадър, събрал определен брой гласове (минимум 20), ще участва в нашата томбола за безплатни самолетни билети за двама до Лондон или Манчестър. На 14.02.2015 може да бъдете сред щастливците :)"

 

И страницата:

 

https://www.facebook.com/easyJetBulgaria

 

 

:)

Редактирано от Asterisk
Връзка към мнение

Никога в тоя живот не съм печелил нещо повече от дребна дрънкулка от каквито и да са томболи или лотарии, но все пак продължавам да цъкам чат-пат като мерна нещо в нета, което не изисква много сложни регистрации, въпреки да имам силни съмнения, че в 70% от случаите (а тук в България и повече) става дума за рекламен трик и реално или няма награди или отиват "при когото трябва" ;)

Фичо, и аз дълго време си мислех, че игрите с по-големите печалби са нагласени. След време обаче спечелих екскурзия до Истанбул. Вярно, не е кой знае какво, близичко е. До момента имам и 5 уикенда на различни места из България, някои от които all inclusive. Така че няма лошо да се цъка из нета, пък то не се знае :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Фичо, и аз дълго време си мислех, че игрите с по-големите печалби са нагласени. След време обаче спечелих екскурзия до Истанбул. Вярно, не е кой знае какво, близичко е. До момента имам и 5 уикенда на различни места из България, някои от които all inclusive. Така че няма лошо да се цъка из нета, пък то не се знае :)

 

И аз да се включа. Преди 2 години и половина спечелих от игра във Фейсбук Samsung Galaxy Note. Към момента на спечелването струваше към 1000-1100 лв. До днес още съм си с него. :)

Редактирано от Христиан
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Фичо, и аз дълго време си мислех, че игрите с по-големите печалби са нагласени...

Не играя на игри и сигурно затова не печеля, но имам познат от Шумен, на който жена му спечели Мини Купър от Фейсбук игра на някаква женска марка за козметика.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не играя на игри и сигурно затова не печеля, но имам познат от Шумен, на който жена му спечели Мини Купър от Фейсбук игра на някаква женска марка за козметика.

nikolaysto, помня я тази игра и че спечели жена. Много се радвам, че работата не е била нагласена :)  Има надежда, значи :)
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз да се включа като човек, чиято работа по някое време  беше свързана с организацията на игри от подобен тип - както и на български компаннии, така и прилагане правилата на международна промоция/рекламна игра за страната. И да ви кажа  - колкото по-голяма е наградата, толкова по-сигурно е, че е спечелена с късмет. Особено при международните компании няма мърдане - и без това ги заливат с мейли с въпроси и искане на доказателства, всичко се проверява, да не говорим, че има и немалко хора, които се опитват да надцакат системата и трябва да се гледа всичко да е точно  - нотариуси, случайни числа, протоколи... За малките награди е друго - там не се следи, винаги има и в повече, така че на никой не му дреме кой знае колко. 

 

Бонус смешен факт, който може и да знаете: има "професионални" участници в томболи и игри, които после си продават наградите по продавалниците. На това ми вукам аз ултра загубено време, ама явно на хората им се занимава:)

Връзка към мнение

И да ви кажа  - колкото по-голяма е наградата, толкова по-сигурно е, че е спечелена с късмет. Особено при международните компании няма мърдане - и без това ги заливат с мейли с въпроси и искане на доказателства, всичко се проверява, да не говорим, че има и немалко хора, които се опитват да надцакат системата и трябва да се гледа всичко да е точно  - нотариуси, случайни числа, протоколи..

 

Екскурзия до Австралия достатъчно голяма награда ли е? Щото аз имам интересна история за една девойка, която спечели точно това, а след това беше брутално прее...цакана.

Иначе да - формално се води, че спечели екскурзия до Австралия. Даже май за двама беше.

Връзка към мнение

да се включа и аз по темата, и то с положителен опит - от една игра-томбола на списание Одисей спечелих почивка в Тайланд за двама , всичко включено, петзвезден хотел, това ми беше кръщенето в Азия и съм им много благодарна, защото по този начин ми отвориха очите за пътя, дотогава бях само пасивна фенка-пътешественичка

Редактирано от dealni
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Екскурзия до Австралия достатъчно голяма награда ли е? Щото аз имам интересна история за една девойка, която спечели точно това, а след това беше брутално прее...цакана.

Иначе да - формално се води, че спечели екскурзия до Австралия. Даже май за двама беше.

Разкажи интересната история де. Всичко се случва.

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...

Ето ви една игра за уикенд във Венеция с осигурени самолетни билети и 2 нощувки: https://www.facebook.com/BaileysBulgaria/app_383964975120505

 

Регистрацията е до 24 май, а уикендът се тегли на 25.05.

Гледам, че пише, че играта е за мацки, ама не вярвам да пречи да се регистрира и силният пол.

Чувам, че тук има един голям късметлия, та не се знае знае ли се кой ще спечели :P

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Гледам, че пише, че играта е за мацки, ама не вярвам да пречи да се регистрира и силният пол.

Представяш ли си на "силният пол" къде ше му отиде репутацията ако се регистрира в игра за мацки? :biggrin:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мен повече ме притеснява, че ако спечеля  ще трябва да водя приятелка. Не знам, благоверната дали ще е съгласна да отида с приятелка :unsure: 

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Представяш ли си на "силният пол" къде ше му отиде репутацията ако се регистрира в игра за мацки? :biggrin:

 

Фичо, ще ме уморррриииииииишшшшшшшш... Аз уж съм мацка, та отивам да проверя играта... хахахаа

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.