Прескочи до съдържание

Air Asia - текущи новини и въпроси


Препоръчани мнения

Не е толкова стряскащо, аз моите ги платих с виртуална карта на ДСК, която преди 5 дена ми създаде проблем в един друг сайт за билети и разбрах, че тя била дебитна, а сайта търсел само кредитни. Та се наложи да платя с друга кк. А, относно звъненето в банката, и аз звънях, първия път момчето не можа да разбере какъв е проблема и ме излъга, че имат технически проблем с някои сайтове, и ще го оправят, да опитам утре. На следващия ден, като пак не успях да платя, и пак се обадих, беше една жена и тя ми разясни.

Редактирано от slujitel
Връзка към мнение

Аз нямах проблем с кредитна VISA на ПИБ. Всъщност, досега за повече от десет години, с тази карта само веднъж съм имал проблем. Трябваше да махна 3D-то при покупка на билети от виетнамските авиолинии, но това беше бял кахър...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,имам нужда от вашата помощ.За пръв път купувам билети от AirAsia и не ми позвалява да ги платя.Имам виза и мастер на Дск,звънях до банката ,но пак не става.Надявам се да ми дадете съвет какво да правя.

Даа имат някакъв проблем с картите. Миналият месец бях полудяла, защото не знам колко пъти не ми приемаше плащане с никаква карта /пробвах с 3 различни/ - на финала успях - платих пак с една от тия пробваните вече. След това с Виза на Булбанк с която никога не е имало проблем с моята не ще, с на мъжа ми същата ги платих :mad:

Връзка към мнение

Говорили сме го и друг път, или румбо, или точки. При купуване извън техния сайт, само ако се навият от съпорта да ги добавят. Иначе резервацията трябва да си я има извън профила при търсене с кода.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ай честито:

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/airasia-returns-to-europe-from-october-2016/

 

Дано се напънат със супер промо да зарибят хората.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Един Господ знае , но не очаквам да са по 100 евро.

Примерно 350 двупосочен от Истанбул ще е конкурентна цена.

От Лондон навремето имаха промо цени и по 300 € де , та само може да гадаем засега.

Връзка към мнение

Имайки предвид, че има KUL-SYD-KUL има по 250 евро, надявам се и от Истанбул да видим подобна цена за IST-KUL-IST. Сигурно може да се направи и интересна комбинация със Себу.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ай честито:

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/airasia-returns-to-europe-from-october-2016/

 

Дано се напънат със супер промо да зарибят хората.

И пак честито! "Партенка" било, нямало да се връщат (същия линк).

 

П.С. Въпрос относно салонния им багаж. Колко строго гледат размера на чантите и раниците? Нямам предвид да се надвишават допустимите 7 кг, но като размери позволяват 56х36х23 cm. Мъжът ми е решил да си купи Edinburgh раницата на Cabin max, която е с размери 50х40х20 cm, т.е. по-широка е с 4 см от допустимата ширина, но по-ниска. 4 см са 2 пръста, а и все пак е раница, та може да се посмачка малко, но все пак...? Може ли да се очакват проблеми заради тези 4 см?

Връзка към мнение

И пак честито! "Партенка" било, нямало да се връщат (същия линк).

 

П.С. Въпрос относно салонния им багаж. Колко строго гледат размера на чантите и раниците? Нямам предвид да се надвишават допустимите 7 кг, но като размери позволяват 56х36х23 cm. Мъжът ми е решил да си купи Edinburgh раницата на Cabin max, която е с размери 50х40х20 cm, т.е. по-широка е с 4 см от допустимата ширина, но по-ниска. 4 см са 2 пръста, а и все пак е раница, та може да се посмачка малко, но все пак...? Може ли да се очакват проблеми заради тези 4 см?

 

Жалко за партенката...

 

На въпроса ти - ползвала съм ги няколко пъти, но на последното азиатско скитане месец март - 4 полета с тях - специално се дзверих какво им е поведението. Защото ръчният ми куфар беше супер за Thai, но не и за Air Asia - бях си в яко нарушение. Никакъв тормоз нямаше. Напротив, бяха толкова любезни... Никакви проверки (Банкок). Ти си решаваш, но аз не мисля, че ще направят проблем. Рискът знаеш чий е, обаче :)  

Връзка към мнение

Единствено в индонезийския им клон съм виждал да теглят багаж. За размер съвсем никога е нямало проблем. Това с някой сантиметър или кило вповече е европейска щуротия, в Азия хората са ларж.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Air Asia стартират директни полети Пукет - Сием Рип от 7 ноември. Промо билети за полети между 07.11.16 - 28.10.17 от днес до 2 октомври.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Air Asia стартират директни полети Пукет - Сием Рип от 7 ноември. Промо билети за полети между 07.11.16 - 28.10.17 от днес до 2 октомври.

 

Това е мащабна новина. Почти всички планове за Тайланд включват комбинацията Банкок - Острови - Камбоджа. Винаги едната отсечка се спъваше от прекачване, дълги престои и т.н. Зз навремето го направих из Сингапур за по-голяма гъзария, но тези полети със сигурност са супер удобство.  

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Тайландското подразделение на AirAsia обмисля откриване на линия от Тайланд до Източна Европа от 2017.

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/yay-airasia-is-planning-a-new-route-to-eastern-europe

 

Вариантите са Будапеща, Прага или Варшава.

Дано само не стане като с полетите до Барселона през Истанбул.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

От 2017 година Air Asia ще пусне директни полети от старото летище в Банкок до Прага, Будапеща и Варшава. Новината още не е потвърдена официално от авиокомпанията.

 

AirAsia plans low-cost routes to Prague, Budapest and Warsaw!

http://www.rushflights.com/airasia-plans-low-cost-routes-prague-budapest-warsaw/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Привет,

 

Имам букнати билети с AirAsia за 07.02.2017, за 15:40 часа. Полетът е DMK - KBV. Месец по-късно ми пуснаха мейл, че променят часът на полета на 18:15.

 

Не е болка за умиране, но тъкмо си бях нагласил перфектна ппрограма с прекачванията и сега ще трябва да вися 5 часа на летището... :( А странното е, че полетът в 15:40 си стои в разписанието им и явно не е отменен.

 

Мислите ли, че има смисъл да се разправям и ако да, в онлайн чата ли да го направя или другаде?

Връзка към мнение

Да, дори те самите предлагат обикновено опция за промяна/връщане на парите. Бяха ми променили следобедния полет със сутрешен и имах доста опции за избор, без да ги питам. Май имаше нещо и в акаунта, трябва да се съгласиш с промяната. Освен ако не е купуван през разни румбо и производни, или нямаш регистрация, тогава само чата.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

...тогава само чата.

Само се подготви психически, че в чата им се чака по над час, за да ти дойде реда.  :) Закачи се на клона да си чакаш реда, сипи си едно по-големичко питие, отпусни се и изчакай...  :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Само се подготви психически, че в чата им се чака по над час, за да ти дойде реда.  :) Закачи се на клона да си чакаш реда, сипи си едно по-големичко питие, отпусни се и изчакай...  :lol:

 

Зависи кога, сутрин съм хващал веднага свободен оператор. Надвечер обикновено е епичното с часове чакане.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.