Прескочи до съдържание

Air Asia - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Мне, никакво. Миналата година имах 6 полета с тях, сега ми предстоят още два. Можеше и да са повече, ако летяха от-до местата, които ме интересуват.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

много често се случват разни инцеденти с тях...чак взех да си мисля , че има някаква конспирация...

 

..но нека да не мислим такива негативизми.. :)

Връзка към мнение

..и все пак...нямате ли предубеждение към тези Малайзийски авиокомпании?

 

Имаме, да. По-добри са от останалите в района :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Няколко пъти годишно имат глобални намаления за всички дестинации. Иначе промоции за избрани места - всяка седмица. :) В общи линии ако не ти трябва да летиш следващите 1-2 седмици ще си намериш цена. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Air Asia - много намаления за целия континент

Като по поръчка след промоцията на Cebu :)

 

Чудя се FlyDubai кво се мотат още :biggrin::lol::biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Зани, ти нали отиваш  на Филипините. Там е твоето място за плажен,( а и не само), туризъм.  Или и ти се зарази от всеобщата болест за 10 дни да се обиколят няколко страни?....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Зани, ти нали отиваш  на Филипините. Там е твоето място за плажен,( а и не само), туризъм.  Или и ти се зарази от всеобщата болест за 10 дни да се обиколят няколко страни?....

 

Може да си я наплашил с ураганите и да обмисля алтернативи. Примерно Бали. Иначе аз много разчитам на пътепис от Зани, тя прави планове, които много ми допадат :) .

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Зани, ти нали отиваш  на Филипините. Там е твоето място за плажен,( а и не само), туризъм.  Или и ти се зарази от всеобщата болест за 10 дни да се обиколят няколко страни?....

Оги, то и аз още се чудя как точно да го наглася, имам общо 10-тина дни, от които съм купил допълнително билети само за 3 дни до Сидни.

Обаче аз пък хич не съм по плажния туризъм:

- първо, че на плажа  общо взето след 1 час висене ме хваща съклет, освен ако няма 2 мулатки или три тайландки да ми правят масаж :biggrin: , което, да кажем, може да отложи настъпването на досадата с още половин час. ;) 

Е, ако има интересна фауна и флора при гмуркане - вече става по-различно, но това обикновено е налично не на типичен плаж, а на разни места със скали.

- и второ - в общи линии ми е все едно дали съм на плаж на Каваците, на Халкидики, или на някой екзотичен остров (не че съм посещавал такъв, де :biggrin: ) , стига пясъкът и морето да са чисти и да няма навалица.

И идеята да прекося половината свят за да се изпружа на пясъка не ми се струва особено интересна. :rolleyes:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 5
  • Смея се 1
Връзка към мнение

... най-малкото като килограми и физическа сила - да, така ми изглежда :lol:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Оги, то и аз още се чудя как точно да го наглася, имам общо 10-тина дни, от които съм купил допълнително билети само за 3 дни до Сидни.

Обаче аз пък хич не съм по плажния туризъм:

- първо, че на плажа  общо взето след 1 час висене ме хваща съклет, освен ако няма 2 мулатки или три тайландки да ми правят масаж :biggrin: , което, да кажем, може да отложи настъпването на досадата с още половин час. ;) 

Е, ако има интересна фауна и флора при гмуркане - вече става по-различно, но това обикновено е налично не на типичен плаж, а на разни места със скали.

- и второ - общо взето ми е все едно дали съм на плаж на Каваците, на Халкидики, или на някой екзотичен остров (не че съм посещавал такъв, де :biggrin: ) , стига пясъкът и морето да са чисти и да няма навалица.

И идеята да прекося половината свят за да се изпружа на пясъка не ми се струва особено интересна. :rolleyes:

Фич, ама там има корали и страхотно красиви скали по островите. Не е изпружване на плаж и гледане тъпо в пространството. И въобще..не така неуважително за непосредствените ми планове :rolleyes: . Има коралови градини в непосредствена близост от брега. Има джунгли. Има вулкани. И има мръсни градове. А и градския туризъм ще го практикуваш на предходното пътуване. 

Не лежи на плажа, обикаляй и го снимай. Наеми си кану. 

П.П. Извинявай за конското :blush: !

Редактирано от Lindt
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз също не ходя на плаж, изобщо.

Обаче то има толкова неща за разглеждане, че орязах места във Филипините, хем за 15 дни. Просто няма как да се види всичко. Обичам да ми е динамично, но да мина през нещо за самото минаване ми е далеч от идеята за пътуване.

Редактирано от Тони
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Оги, то и аз още се чудя как точно да го наглася, имам общо 10-тина дни, от които съм купил допълнително билети само за 3 дни до Сидни.

Обаче аз пък хич не съм по плажния туризъм:

- първо, че на плажа  общо взето след 1 час висене ме хваща съклет, освен ако няма 2 мулатки или три тайландки да ми правят масаж :biggrin: , което, да кажем, може да отложи настъпването на досадата с още половин час. ;) 

Е, ако има интересна фауна и флора при гмуркане - вече става по-различно, но това обикновено е налично не на типичен плаж, а на разни места със скали.

- и второ - в общи линии ми е все едно дали съм на плаж на Каваците, на Халкидики, или на някой екзотичен остров (не че съм посещавал такъв, де :biggrin: ) , стига пясъкът и морето да са чисти и да няма навалица.

И идеята да прекося половината свят за да се изпружа на пясъка не ми се струва особено интересна. :rolleyes:

Фичо за 22 дни на Филипините, само 2 дни съм бил на плаж и то за 2-3 часа ( а масаж предлагат навсякъде). Прочетете за Филипините и вижте за каква природа става въпрос - планини, вулкани, оризови тераси, водопади, акули, костенурки, коралови острови, скали, гмуркане и каквото се сетиш

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение

Зани, ти нали отиваш  на Филипините. Там е твоето място за плажен,( а и не само), туризъм.  Или и ти се зарази от всеобщата болест за 10 дни да се обиколят няколко страни?....

Аз съм за 3 седмици и по принцип, ако беше в благоприятния сезон с удоволствие бих ги отделила само на Филипините, където съм сигурна, че от към плажове много ще ми хареса :) ! Но както каза Линд, лееекичко се притеснявам от тези тайфуни и за това мисля да го комбинирам с Бали и евентуално Борнео. А по принцип въпроса ми беше, защото видях, че и за вътрешните полети има много евтини цени (например Манила - Палаван за 26 лева), а нямам идея колко вървят обичайно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Обичайно може да погледнеш например колко вървят за март или април да речем...поне едно 40 евро някъде /но и сезонът е активен/. Така че промото си струва и ако можеш да решиш навреме ще е супер.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Гледай и от кое летище са полетите , защото има и едно лоу кост Кларк , дето  всъщност е на майната си от Манила.

Цените при Air Asia не са крайни , но допълнителните таксички са малки.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.