Прескочи до съдържание

Cebu Pacific - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

От Септември ги има също. 66 USD

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

След октомври никак не се връзват с Wizz , които летят четвъртък и събота по зимно разписание ( поне тази зима е така ),

Всички полети на Cebu в петък и неделя са на дебелите цени , та се иска повечко престой в Дубай.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Само сега, покрай намалението на Уиз, може да се купи следното:

 

  • София (‏SOF) → Дубай (‏DWC) W6 4429  31.8.2015 г. 13:05 ч. - 19:00 ч.
  • Dubai to Manila  Flight No: 5J 7945

• Departure 31 August 2015, Monday, 2310 H (11:10 PM)

• Arrival 01 September 2015, Tuesday, 1140 H (11:40 AM)

 

  • Manila to Sydney Flight No: 5J 7295

• Departure 02 September 2015, Wednesday, 0015 H (12:15 AM)

• Arrival 02 September 2015, Wednesday, 1005 H (10:05 AM)

 

 

  • Sydney to Manila Flight No: 5J 7296

• Departure 26 September 2015, Saturday, 1135 H (11:35 AM)

• Arrival 26 September 2015, Saturday, 1730 H (05:30 PM)

 

  • Manila to Dubai Flight No: 5J 7944

• Departure 27 September 2015, Sunday, 1640 H (04:40 PM)

• Arrival 27 September 2015, Sunday, 2140 H (09:40 PM)

 

  • Дубай (‏DWC) → София (‏SOF) W6 4430  28.9.2015 г. 19:35 ч. - 23:55 ч.

 

(506 Bulgarian levs) + (247 United Arab Emirates dirhams) + (482 United Arab Emirates dirhams) =
493.774543 U.S. dollars
 
 
Дали да не почнем нова темичка или да ги набухаме тези в промо-темата ?
Редактирано от macf1an
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

При мен излизат доволно дати за края на ноември и началото на декември... Май ще се ходи пак на Филипини :wub::lol:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз успях с билети след тазвечершната информация на Plovdivian /за което много благодаря/, сега ще чакам Wizz за Дубай да видим какво ще измислят.

Специални благодарности на всички, които с тези промоции дето постоянно следите и споделяте се оказва, че ще имам възможност да посещавам места, за които не съм и мечтала :good:  :sungum:  :good:  :sungum:  :good:  :sungum:

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Айде на промоцийката, не е 1 песо, но е 143, което пак е нищо.

https://www.cebupacificair.com/Pages/seat-sale-promo.aspx

период на пътуване от 15 Юни до 10 Декември

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Евала. Тези от Себу са големи пичове, не като Уиз. Това са истински промоции. Купих си Манила - Тайпе 23 евро на посока.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Е това вече е направо подигравка. Миналият път видях промоцията навреме и докато се наканим искаме ли, не искаме ли, кога искаме и какво искаме и всичко вече беше приключило. Направо умрях от яд. Оттогава следя за нова промоция на Cebu всеки ден. Снощи в 10 погледнах тук да видя дали случайно не е излязло нещо и промоция нямаше. Сега пускам да погледна и за ноември-декември Дубай-Манила промоционалните билети вече ги няма. Направо не знам какво да мисля. Все едно някой отгоре не иска да си направим голямото пътуване в Югоизточна Азия и това е. Всичко съм сглобил и планирал, само чаках тези билети и сего отново сметките без кръчмаря. В депресия съм.

Връзка към мнение

Уж 488 песо, ама като сложиш и таксите със ситния шрифт, скача на 2778. Не че пак е кой знае каква сума и не си заслужава, ама е дразнещо как непрекъснато те мамят с ниски цени, пък те после излизат 2-3-4-5 пъти повече. Мрън. ;)

post-2569-0-86819500-1423814942_thumb.jpg

 

Обаче пък с тези промоции (и ровене в интернет) как ме зарибихте за Филипините.  :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Уж 488 песо, ама като сложиш и таксите със ситния шрифт, скача на 2778. Не че пак е кой знае каква сума и не си заслужава, ама е дразнещо как непрекъснато те мамят с ниски цени, пък те после излизат 2-3-4-5 пъти повече. Мрън. ;)

attachicon.gifcebu.JPG

 

Обаче пък с тези промоции (и ровене в интернет) как ме зарибихте за Филипините.  :)

488 peso си излиза точно 1158 , което е около 23 евро, за колкото аз си купих билета

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

488 peso си излиза точно 1158 , което е около 23 евро, за колкото аз си купих билета

А тази Travel tax от 1620 песо? Или тя беше само за филипинци?

Връзка към мнение

абе не знам, ама пробвах сутринта да си купя вътрешен полет, трябва ми един еднопосочен само и ми изкара цена от 3000 песо, уж промоцията е на всички вътрешни полети за този период, а за моята дестинация под 3000 песо няма....за който и ден да цъкна няма и помен от промоция...

Връзка към мнение

Не намирам нищо изгодно Дубай-Манила, свършили ли са или аз не ги виждам. Търся след септември месец. Някой, ако е попаднал на такива полети ще може ли да ми прати дати.

Връзка към мнение

Е това вече е направо подигравка. Миналият път видях промоцията навреме и докато се наканим искаме ли, не искаме ли, кога искаме и какво искаме и всичко вече беше приключило. Направо умрях от яд. Оттогава следя за нова промоция на Cebu всеки ден. Снощи в 10 погледнах тук да видя дали случайно не е излязло нещо и промоция нямаше. Сега пускам да погледна и за ноември-декември Дубай-Манила промоционалните билети вече ги няма. Направо не знам какво да мисля. Все едно някой отгоре не иска да си направим голямото пътуване в Югоизточна Азия и това е. Всичко съм сглобил и планирал, само чаках тези билети и сего отново сметките без кръчмаря. В депресия съм.

Ще има и още. По принцип ги пускат сутрин наше време между 6 и 9, обаче вчера ме финтираха и вместо да пуснат сутринта промоцията, пуснаха едни -50% чак към обяд и реших, че това ще е за следващите 2 дни, а изведнъж тази нощ са пуснали нова промоция, само няколко часа след предишната...

По принцип миналата година през Февруари са имали една -70% и май една -90%, естеествено гаранция няма.

Аз пък си търся един билет за четвъртък и винаги на промоция пускат само другите дни от седмицата, а аз вече имам 3 билета за този полет и ми трябва четвърти, ама съм инат и ще чакам до последно.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Ами ще чакаме и ще следим пак - само това остава. Но за съжаление докато чакаме не можем да се възползваме от някоя текуща промоция като тази на expedia с хотелите, която допълнително щеше доста да намали бюджета на екскурзията. Все пак няма как да резервираш хотели, преди да си наясно с полетите. Ти получаваш ли някакъв мейл от тях за предстояща промоция или просто следиш на сайта им?

Връзка към мнение
Георги Матеев

Евала. Тези от Себу са големи пичове, не като Уиз. Това са истински промоции. Купих си Манила - Тайпе 23 евро на посока.

 

Честито. Уви, аз не се класирах - точно датата дето дебна нямаше намаление на полета Манила-Тайпе.

 

Ама не бързам, до ноември има време. Не че и сегашната цена от 60 евро е висока (тя поне е целогодишна тарифа и няма да поскъпне), но все пак ще поизчакам да видя дали няма да ми излезне късмета с някоя нова промоция.

Редактирано от Георги Матеев
Връзка към мнение

Ами ще чакаме и ще следим пак - само това остава. Но за съжаление докато чакаме не можем да се възползваме от някоя текуща промоция като тази на expedia с хотелите, която допълнително щеше доста да намали бюджета на екскурзията. Все пак няма как да резервираш хотели, преди да си наясно с полетите. Ти получаваш ли някакъв мейл от тях за предстояща промоция или просто следиш на сайта им?

Не получавам нищо, така и не успях да се абонирам, сам ги търся. По принцип имат мобилно приложение, което уведомява, може да го пробваш, аз нямам смартфон, срамна работа:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,

може ли някой да разясни в полетата given name/ family/surname  какво искат..

айде в първото ясно - личното име, ама после фамилия и второто/бащино име ли?

или просто само име и фамилия.

И може ли в последствие да се добавят данни за паспорта, че ще го подновявам скоро?


явно за пашапорта може и по-късно, пише си го ....

за имената някой да подскаже, благодаря.

Връзка към мнение

Е това вече е направо подигравка. Миналият път видях промоцията навреме и докато се наканим искаме ли, не искаме ли, кога искаме и какво искаме и всичко вече беше приключило. Направо умрях от яд. Оттогава следя за нова промоция на Cebu всеки ден. Снощи в 10 погледнах тук да видя дали случайно не е излязло нещо и промоция нямаше. Сега пускам да погледна и за ноември-декември Дубай-Манила промоционалните билети вече ги няма. Направо не знам какво да мисля. Все едно някой отгоре не иска да си направим голямото пътуване в Югоизточна Азия и това е. Всичко съм сглобил и планирал, само чаках тези билети и сего отново сметките без кръчмаря. В депресия съм.

Ами рано си лягате . Аз видях промоцията снощи дори прегледах октомври/ноември/декември. Имаше средно ПО 2 евтини дати на седмица за 48 песо , което с таксите правеше около 60 евро за двупосочен Дубай-Манила.

 

Като им гледам промоциите почти сигурно ще имат и за след Нова година , когато е най-доброто време за тия дестинации. Просто имайте търпение ще изгрее и вашия час. Освен това вече ще е налице и зимното разписание на Wizz та да си планирате поне дните , щото с 2-3 непредвидени нощувки в Дубай далаверата заминава на кино :)

Конкретно Дубай-Манила не мисля , че има връзка с висок / нисък сезон , защото това не е холидей , а типично гастарбайтерска дестинация , която обслужва десетките хиляди филипинки работещи в емирствата.

Та промоции ще има и в сезона :)

Редактирано от stenk
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Вече си инсталирах приложението за промоциите на cebu на телефона и само чакам да чуя пиукане - независимо ден или нощ :) Начертал съм амбициозна едномесечна ваканция в ЮИ Азия - Филипините, Виетнам, Камбоджа, Тайланд, Малайзия и Сингапур и една промоция на билетите ще ми дойде много добре, а още една промоция за хотели като тази на expedia ще е направо като печалба от тотото. Иначе наистина cebu летят всеки ден до Дубай, което е прекрасно. Единственото ми ограничение е, че искам да сме в Ченг Мей за Лой Кратонг и пускането на фенерите - 24 и 25 ноември.

 

Много ме обнадеждава това, което казваш, че е имало средно по 2 евтини дати на седмица през този период. Надявам се нарочно да пускат по по-малко дати, за да могат да направят още няколко такива промоции.

 

Зимното разписание на Уиз не е ли четвъртък и събота. Или не е ясно още какво ще бъде тази година?

Редактирано от tougherty
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.