Прескочи до съдържание

Volotea - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Отстъпка от 10 евро на полет с промокод SUMMER16.

For purchase on or before May 29th, and for flying until December 2016.

 

http://www.volotea.com/en/offers/summer16/?visitorId=MzQ5OTQy&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=20160524_en_promocode

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Разпродажба на Volotea с билети по 9eur в една посока (вчера имаше и по 3eur) за ноември и декември - цък
Не е нужно членство Supervolotea. Резервиране - до 8.09
Офертата е подходяща основно за разни верижни комбинации, понеже обикновено билетите в обратната посока са по-скъпи.

И още нещо - допълнителен бонус може да получите като поканите приятел. 
За целта трябва да се регистрирате. След това изпращате покана на приятел. Всеки приятел, който се включи, получава кредит 10eur, а след като лети - и вие получавате кредит от 10eur.
post-139-0-34022500-1473243108_thumb.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Поне един човек е осъществил идеята ми за Тирана с Volotea и то за 1 евро :) Летял ли си с тях досега ?

Мдаа, интересно, току-що си купих билет Венеция- Тирана за 1 евро. Красота :)

Връзка към мнение
Георги Матеев

Поне един човек е осъществил идеята ми за Тирана с Volotea и то за 1 евро :) Летял ли си с тях досега ?

Не, за първи път ще ми е с тях. Предполагам ще са поносими :)

 

Между другото на когото му забива сайта на volotea може да взима билети от expedia.it. Цените са същите.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Мдаа, интересно, току-що си купих билет Венеция- Тирана за 1 евро. Красота :)

 

 

Е много дебело, не можа ли нещо да е изпилиш тази цена? :)

 

В brafofly е само 0.09 евро този полет :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Георги Матеев

Е много дебело, не можа ли нещо да е изпилиш тази цена? :)

 

В brafofly е само 0.09 евро този полет :)

 

Отдавна съм баннат от покупки в Bravofly и сродните му сайтове, но дори и да не бях нямаше да си хабя маестрото или дайнърса за 91 цента отстъпка  B) Днес съм ларж, нека Volotea да пият едно кафе от мен  :lol:

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Взех, че взех и аз една Тирана. Но през Expedia.it, че верно на Volatea сайта цикли при плащането.

Грехота е човек да не уважи цената от 1€ за полет :)

 

Някакви други подобни попадения?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Евалата на Георги за Expedia.it... нещата там се случват много гладко. Кофтито е, че трудно може човек да търси подходящите комбинации от тази оферта, защото сайта на Volotea много забива. Има много приятни варианти през Атина, Неапол, Милано, Бари и Венеция за много гръцки острови през юли, но разбира се уловката е, че 1 евро има само в едната посока - другата е по 50-60 евро за близки дати. Все пак взех три Миконос-Атина за по 1 евро, пък другите полети все ще ги наглася по-нататък. 

Връзка към мнение

Взех, че взех и аз една Тирана. Но през Expedia.it, че верно на Volatea сайта цикли при плащането.

 

А връщането от Терана как го мислите?  :rolleyes:

уловката е, че 1 евро има само в едната посока - другата е по 50-60 евро за близки дати. 

Е, това на Волотеа си им е коронният номер  ;) , винаги е така! 

Затова може да се сглобяват разни триъгълни и четириъгълни комбинации

Връзка към мнение

И аз взех две билетчета за по 1eur - Малта-Бордо и Бордо-Пиза 
Благодарности на Георги Матеев за подсказката за Expedia.it , че на сайта на Volotea нещо ми отхвърли две карти.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.