Прескочи до съдържание

Blue Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Ами за 28.05-31.05   ,близо 26 Е  е билета , пак е страхотна оферта .....а тези за 6 Е не са за изпускане , не съм гледал за кои дати са , понеже  не съм се ровил  много ....така ,че казвайте

Връзка към мнение

Ами въпроса с датите пак си седи :)  И тъй като няма конкретни дати, давам една произволна:

 

post-883-0-26681200-1455650343_thumb.png

 

Това разбира се е през Rumbo, с Маестро. От сайта на Blue Air са с 10-на евро повече.

Връзка към мнение

Ами за 28.05-31.05   ,близо 26 Е  е билета , пак е страхотна оферта .....а тези за 6 Е не са за изпускане , не съм гледал за кои дати са , понеже  не съм се ровил  много ....така ,че казвайте

Да разбирам, че това е периода за тръгване? На 30-ти май имаш такава цена.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Тук схемата е същата, както с уизеър - чакаме да свърши намалението, че да паднат цените. ;)

 да се надяваме че и райън ще ги последват ?

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

Само за сравнение :)

На 25.04.2015 закупих два билета, отиване-връщане Букурещ-Глазгоу, с включен допълнителен багаж, запазени места и храна на обща стойност 380.89eur.

В момента чист билет за двама излиза 390.84 ( само до тук са отгоре с 9,95 EUR).

Чак съм доволна от себе си :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

По мои наблюдения първите няколко дни след намаленията  доста свалят  цените. Аз лично съм се възползвал.

Но  все пак винаги има изключения и не споря, че винаги става така.

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

The 2017 summer schedule also brings a 20% discount for all Blue Air tickets, for any of our routes!

The travel period on sale is 2 September 2016 – 28 October 2017, so you can plan your trips for this year and the next.

Offer available between 2-4 September 2016.

Book your tickets on www.blueairweb.com, through the Call Centers or our partner agencies.

Blue Air, follow your dreams and fly!

 

 

promo_20160901_en.jpg

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

С Blue Air можете да пътувате до любимата Ви дестинация на най-ниски цени!

Между 3 и 5 февруари, получавате намаление от 20% за всички дестинации на Блу Ер.

Период на пътуване 3 февруари – 28 Октомври 2017.

Побързайте и резервирайте билети на www.blueairweb.com, чрез центъра за обаждания или партниращите ли агенции.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.