Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Някой разръчка ли новата порция open-jaw на Катарците?

http://www.fly4free.com/fly-with-qatar-airways-kenya-361-eur-tanzania-364-eur-sri-lanka-389-eur-malaysia-434-eur-bali-467-eur/

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Някой разръчка ли новата порция open-jaw на Катарците?

http://www.fly4free.com/fly-with-qatar-airways-kenya-361-eur-tanzania-364-eur-sri-lanka-389-eur-malaysia-434-eur-bali-467-eur/

 

Аз като мернах вчера, София въобще не влизаше в промоциите и не съм се занимавал нататък...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Тия цифри са някаква абсолютна измислица. Февруари до Йоханесбург под 450 от 10 опита така и не можа да свали... 
ЕДИТ: Оп, аз превключих на другия пост, за промоциите на Саудия, но останалото от поста си важи. 

Редактирано от Plovdivian
Връзка към мнение

Аз като мернах вчера, София въобще не влизаше в промоциите и не съм се занимавал нататък...

 

Аз пък днес видях, че има намаления от София, но дестинациите са сравнително ограничени - Тайланд, Хонг Конг, Бали, Виетнам, Малдивите, Япония... Няма Куала Лумпур и Джакарта, май и Сингапур. Африка май също няма.

Връзка към мнение

Аз пък днес видях, че има намаления от София, но дестинациите са сравнително ограничени - Тайланд, Хонг Конг, Бали, Виетнам, Малдивите, Япония... Няма Куала Лумпур и Джакарта, май и Сингапур. Африка май също няма.

 

Да, тези намаления са от по-рано. Но вчера пуснаха някаква глобална разпродажба, която важи в други държави и мисля от там са нещата, за които бучат поляците. Както и да е де, може да пробвам да разцъкам довечера като се прибера дали ще изскочи жокер, точно миналата година по това време май беше паднало голямото пазаруване с катарците :)

Връзка към мнение

http://www.qatarairways.com/bg/bg/offers/new-year-sale.page?CID=EMBG843460

 

 

Новогодишна Глобална промоция на Qatar Airways с 25% намаление до 15 януари.

Период на пътуването: 20 януари - 10 декември 2015г.

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Условия: Резервирайте до 15 януари билет за пътуване в периода 20 януари - 10 декември 2015г. http://qatarairways.com/newyearsale 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Гледам билетите до Банкок - 450евро, което знам, че е добра цена. Аз искам да пътувам чак през ноември. Според вас дали мога да изчакам още няколко месеца, че сега не ми се дават пари? Катарците имат ли някоя друга промоция примерно през пролетта? То аз ще гледам цените и на аерофлот примерно, но се чудя дали да купувам сега или мога да изчакам още малко ...

Връзка към мнение

И аз за там гледах, но за декември ми е 320 е. еднопосочен и ми се вижда доста

А защо еднопосочен? Ако смяташ да се връщаш от друго място го търси така.

Иначе си е добра цена за еднопосочен, щом е по-малко от отиване и връщане пак добре.

Връзка към мнение

И аз гледам за Банкок и то ноември. 450 евро е добра цена, но тя си е почти резонна. Ако имаше 25% намаление със сигурност трябваше да е под 400.  И тези започнаха да хитруват, ама разглезен магеланец лесно се не лъже.

  • Харесвам 10
  • Смея се 1
Връзка към мнение

За някои дестинации  наистина има намаления ,не знам колко процента са реално...но за други няма и ако следиш конкретна дестинация и си личи.Хитруват :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Уви, София-Доха не присъства в матрицата и не мога да си поиграя с цените .. но на фона на скорошната руска "промоция" - чист обир ..

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да, ако така ги сравняваме нещата, но какъв е шанса да изкочи в следващите два месеца по-добра цена...човек никога не знае, но по принцип всичко под 500 за Токио на мен ми изглежда добре.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз търся за Токио (краен случай Банкок), ама за октомври, за тогава цената е около 550 евро/за моите дати,де/ и не знам какво да правя. Да чакам ли, а има ли вероятност да свършат отсега местата? С Аерофлот не ми се пътува, че какво ще правя на Шерментиево цяла нощ. А и ММ нещо не иска. Толкоз не ми е зор цената, стига да е в тези рамки, колкото се притеснявам да не се принудя да пътувам с някой по-калпав превозвач. Макар че, ако разширя хоризонта, сигурно опции бол.

Връзка към мнение

И аз търся за Токио (краен случай Банкок), ама за октомври, за тогава цената е около 550 евро/за моите дати,де/ и не знам какво да правя. Да чакам ли, а има ли вероятност да свършат отсега местата? С Аерофлот не ми се пътува, че какво ще правя на Шерментиево цяла нощ. А и ММ нещо не иска. Толкоз не ми е зор цената, стига да е в тези рамки, колкото се притеснявам да не се принудя да пътувам с някой по-калпав превозвач. Макар че, ако разширя хоризонта, сигурно опции бол.

Според мен е рано за Октомври, няма как да свършат местата от сега, аз моите билети за Май като си харесвах места, целият самолет беше празен, май бях първи за него.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Чакайте. И за Банкок, и за Токио. Не, че ще се появи много по-добра цена, но няма и да е много по-лоша според мен, а не върви да заключвате толкова много пари за 11 месеца :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

А принципно септември втората половина хубаво ли е за посещение на Токио, защото не само Катар, а и Аерофлот все още предлагат добри цени (420Е) за септември и октомври?

Връзка към мнение

Октомври е прекрасно. Второто предпочитано време след сакурата (края на март - април)   Края на септември също не е лошо, но за предпочитане е октомври.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Като гледам за октомври се събираме голяма магеланска група за Токио. :) Ние с мойта дружка решихме да изчакаме. И часовете са кофти - пристига се вечерта. (това за оправдание, де)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.