Към съдържанието

Добре дошли!

Magelanci.com е общество на хора, завладени от магията на пътешествията. От първоначалната тръпка до самолетния билет, планирането и самото пътуване – ние сме тук да си помагаме, споделяме и съпреживяваме.

За пълен достъп до форумите, влезте в профила си или се регистрирайте - бързо и безболезнено.

Снимка

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)

qatar

• Моля влезте в профила си, за да отговорите
787 отговора на тази тема

#1 macf1an

Публикувано 07 януари 2015 - 13:13

Някой разръчка ли новата порция open-jaw на Катарците?

http://www.fly4free....r-bali-467-eur/

• Teodg, Sinka и Ники Петров харесват това

#2 Георги

Публикувано 07 януари 2015 - 13:30

Някой разръчка ли новата порция open-jaw на Катарците?

http://www.fly4free....r-bali-467-eur/

Аз като мернах вчера, София въобще не влизаше в промоциите и не съм се занимавал нататък...

• Sinka и macf1an харесват това

#3 Plovdivian

Публикувано 07 януари 2015 - 13:43

Тия цифри са някаква абсолютна измислица. Февруари до Йоханесбург под 450 от 10 опита така и не можа да свали... 
ЕДИТ: Оп, аз превключих на другия пост, за промоциите на Саудия, но останалото от поста си важи. 

Това мнение е редактирано от Plovdivian: 07 януари 2015 - 13:49

#4 captain_oveur

captain_oveur

Публикувано 07 януари 2015 - 15:30

Аз като мернах вчера, София въобще не влизаше в промоциите и не съм се занимавал нататък...

Аз пък днес видях, че има намаления от София, но дестинациите са сравнително ограничени - Тайланд, Хонг Конг, Бали, Виетнам, Малдивите, Япония... Няма Куала Лумпур и Джакарта, май и Сингапур. Африка май също няма.

#5 Георги

Публикувано 07 януари 2015 - 15:42

Аз пък днес видях, че има намаления от София, но дестинациите са сравнително ограничени - Тайланд, Хонг Конг, Бали, Виетнам, Малдивите, Япония... Няма Куала Лумпур и Джакарта, май и Сингапур. Африка май също няма.

Да, тези намаления са от по-рано. Но вчера пуснаха някаква глобална разпродажба, която важи в други държави и мисля от там са нещата, за които бучат поляците. Както и да е де, може да пробвам да разцъкам довечера като се прибера дали ще изскочи жокер, точно миналата година по това време май беше паднало голямото пазаруване с катарците :)

#6 desislavna

Публикувано 12 януари 2015 - 9:15

http://www.qatarairw...?CID=EMBG843460

Новогодишна Глобална промоция на Qatar Airways с 25% намаление до 15 януари.

Период на пътуването: 20 януари - 10 декември 2015г.

• wilks, edbloom, Юлия и 2 други харесват това
*Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.* Mark Twain

#7 vlady

Публикувано 12 януари 2015 - 9:15

Условия: Резервирайте до 15 януари билет за пътуване в периода 20 януари - 10 декември 2015г. http://qatarairways.com/newyearsale 

• Tedy, edbloom, Цвете и 5 други харесват това

ban.png

#8 Nati

Публикувано 12 януари 2015 - 9:52

Гледам билетите до Банкок - 450евро, което знам, че е добра цена. Аз искам да пътувам чак през ноември. Според вас дали мога да изчакам още няколко месеца, че сега не ми се дават пари? Катарците имат ли някоя друга промоция примерно през пролетта? То аз ще гледам цените и на аерофлот примерно, но се чудя дали да купувам сега или мога да изчакам още малко ...

#9 dikrasteva

Публикувано 12 януари 2015 - 10:45

И аз за там гледах, но за декември ми е 320 е. еднопосочен и ми се вижда доста

#10 Oshko

Oshko

Женен с деца:)

• 2171 мнения

Публикувано 12 януари 2015 - 11:06

На билетите, които гледам, реалното намаление е 6%, не е много, но пък кой ти ги дава.

Ако събираш пари за черни дни, бял ден няма да видиш!

#11 neuromancer

Публикувано 12 януари 2015 - 11:10

И аз за там гледах, но за декември ми е 320 е. еднопосочен и ми се вижда доста

А защо еднопосочен? Ако смяташ да се връщаш от друго място го търси така.
Иначе си е добра цена за еднопосочен, щом е по-малко от отиване и връщане пак добре.

#12 ruwenzogy

ruwenzogy Пътеписател

Публикувано 12 януари 2015 - 11:12

И аз гледам за Банкок и то ноември. 450 евро е добра цена, но тя си е почти резонна. Ако имаше 25% намаление със сигурност трябваше да е под 400.  И тези започнаха да хитруват, ама разглезен магеланец лесно се не лъже.

• Meidj, Mitko, Еминко и 7 други харесват това

#13 pamelanb

Публикувано 12 януари 2015 - 11:42

А 485 евро до Токио и обратно в края на април - началото на май добра цена ли е?

#14 Botko

Публикувано 12 януари 2015 - 11:45

За някои дестинации  наистина има намаления ,не знам колко процента са реално...но за други няма и ако следиш конкретна дестинация и си личи.Хитруват :)

• captain_oveur харесва това

#15 Oshko

Oshko

• 2171 мнения

Публикувано 12 януари 2015 - 14:04

А 485 евро до Токио и обратно в края на април - началото на май добра цена ли е?

Да, според мен.

• pamelanb харесва това

#16 macf1an

Публикувано 12 януари 2015 - 15:25

Уви, София-Доха не присъства в матрицата и не мога да си поиграя с цените .. но на фона на скорошната руска "промоция" - чист обир ..

• petko и kreo харесват това

#17 Oshko

Oshko

• 2171 мнения

Публикувано 12 януари 2015 - 15:33

Да, ако така ги сравняваме нещата, но какъв е шанса да изкочи в следващите два месеца по-добра цена...човек никога не знае, но по принцип всичко под 500 за Токио на мен ми изглежда добре.

• Георги Матеев харесва това

#18 luba_rizova

Публикувано 12 януари 2015 - 15:41

И аз търся за Токио (краен случай Банкок), ама за октомври, за тогава цената е около 550 евро/за моите дати,де/ и не знам какво да правя. Да чакам ли, а има ли вероятност да свършат отсега местата? С Аерофлот не ми се пътува, че какво ще правя на Шерментиево цяла нощ. А и ММ нещо не иска. Толкоз не ми е зор цената, стига да е в тези рамки, колкото се притеснявам да не се принудя да пътувам с някой по-калпав превозвач. Макар че, ако разширя хоризонта, сигурно опции бол.

#19 Oshko

Oshko

• 2171 мнения

Публикувано 12 януари 2015 - 15:50

И аз търся за Токио (краен случай Банкок), ама за октомври, за тогава цената е около 550 евро/за моите дати,де/ и не знам какво да правя. Да чакам ли, а има ли вероятност да свършат отсега местата? С Аерофлот не ми се пътува, че какво ще правя на Шерментиево цяла нощ. А и ММ нещо не иска. Толкоз не ми е зор цената, стига да е в тези рамки, колкото се притеснявам да не се принудя да пътувам с някой по-калпав превозвач. Макар че, ако разширя хоризонта, сигурно опции бол.

Според мен е рано за Октомври, няма как да свършат местата от сега, аз моите билети за Май като си харесвах места, целият самолет беше празен, май бях първи за него.

• edbloom и luba_rizova харесват това

#20 luba_rizova

Публикувано 12 януари 2015 - 16:01

Благодаря, Ош!!! Ще чакам, и без това не ми се харчи от сега ,че бая ще се понатрупа

0 потребители четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни